Jump to content

Gremlin

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

53 Świetna

About Gremlin

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A dialogi na salę/szatnię masz ułożone? Spoiler-alert! Tam się też rozmawia 🤓
 2. L31W32 w przypadku Levi’s, jak Bytom i Vistula to faktycznie W34. Dzięki za Wasze opinie. Nie lubię robić zakupów i poświęcam im minimalną ilość czasu, więc ostatnio złapała mnie irytacja, dopiero jak zacząłem przykładać nowe do starych to się zorientowałem, że zaczęli mieszać 🥴
 3. Wspomniana Vistula, Lee, Pier One, Only&Sons
 4. Przez ostatnie kilkanaście lat niemal zawsze kupowałem rozmiar M. Przez te lata moja waga zmieniała się na +/-5kg, więc żadnych rewolucji, kurczyć się jeśli chodzi o wzrost też nie zacząłem jeszcze. Jednak w ostatnim czasie zamawiając ciuchy w rozmiarze M są one na mnie zwyczajnie za duże. Coraz częściej jestem zmuszany do sięgania po S. Kuriozum już była sytuacja, że zamówiłem w ciemno klasyczne koszulki polo z Vistuli. Oczywiście rozmiar na metce ten sam, a przykładając stare do nowych różnice już można w centymetrach liczyć 🥴 Też tak macie? Czy nowe pokolenia są coraz większe? C
 5. Nie rozumiem kilku spraw: 1. Przy tak znacznej zmianie wagi nadal Ci się chce z nią do łóżka chodzić? 🥴 2. Męczysz się pod jednym dachem i ryzykujesz całe swoje przyszłe życie dla oszczędzenia kilku złotych? 3. Wierzysz, że na serio nie zaciąży? Dostałeś ostrzeżenie od siły wyższej - nie ignoruj, tylko pakuj manatki i szanuj się!
 6. @Obliteraror dziękuję Ci bardzo za ten wpis 🍻
 7. Serio? 🤔 mało coś… chodzi o atrakcyjność, czy wczesne śluby?
 8. Jeździłem kilkoma różnej klasy FWD, przez kilka lat nowoczesnym RWD (najlepiej wspominam), teraz pora na zmianę i mam upatrzony model, który występuje w wersji AWD. Z racji tego, że będzie to wcale nie taki lekki SUV, to napęd na 4 koła kusi. Typowo do miasta, to bym w ogóle nie rozważał takiego napędu, a opony uniwersalne by też były naturalnym wyborem.
 9. Dzięki serdeczne za opinie 🍻
 10. Jakie macie doświadczenia z napędem na 4 koła? Warto dopłacać? Z wad widzę: - cena - wyższe spalanie - więcej do zepsucia się Zalety: - bezpieczniejsze na bocznych drogach jesienią i zimą - mniejsze szanse na zakopanie się na drogach gruntowych poza miastem - lepiej sobie poradzą z przyczepą Ktoś ma/miał? Do miasta nie widzę sensu, ale przy częstych wyjazdach + wizyty w górach, może to nie jest takie głupie 🤔
 11. Panowie, idźcie się obrzucać błotem gdzie indziej, dobrze? Z merytorycznego wkładu wychodzą mi jasne pytania/odpowiedzi odnośnie tego czy w ogóle mieć dzieci. To bardzo przydatne. Brakuje mi nadal wskazówek, jak do tego podejść najbezpieczniej, ale to już się chyba sprowadza do właściwego wyboru partnerki, a tego jest już trochę w innych działach/tematach.
 12. Zwróć tylko uwagę na początek wątku. Nie jestem namawiany na dziecko. Jestem sam. Zastanawiam się nad dzieckiem i pytam jak do tego najrozsądniej podejść.
 13. Ten post to chyba trafienie w sedno. Przyznaję, że o kilku punktach po prostu nie pomyślałem - mam materiał do przemyślenia. Dziękuję Ci bardzo!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.