Jump to content

Gremlin

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

126 Świetna

About Gremlin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,418 profile views
 1. Bo jest bardziej męska od simpów? 🤔 Ewentualnie jest brzydka jak nic listopadowa?
 2. True story, przy czym nie jest to zależne od wieku, bo już 30+ mają swoje odpały. Doświadczam tego samego od żon ludzi których znam często po kilkanaście i dłużej lat. Parę razy zostałem nawet poproszony bym przyszedł sam, bo daję zły przykład dzieciom, którym trzeba wyjaśniać, czemu jest znowu inna „ciocia” 🥴 Tu akurat poszło prosto, spotykam się z takimi ziomkami 1na1.
 3. Skoro nie słuchasz dobrych rad, to paradoksalnie właśnie przymusowe trafienie na SOR może być ratunkiem 🤔
 4. Piszesz tak, jakby w ogóle jakiś lekarz go zbadał…
 5. 1. Poprawiłem operacyjnie zdrowie. 2. Kupiłem kolejny motocykl. 3. Zaliczyłem kilka wyjazdów za granicę. 4. Przygarnąłem zwierzaka. 5. Nadal nie dałem się złowić żadnej witamince. 6. Kolejny rok bez zobowiązań finansowych. Dzięki za ten temat, powiało optymizmem 🍻
 6. Sam z kotem. Do tego jakiś zacniejszy trunek i zestaw Lego 🤓
 7. Jedyny sposób na zostanie milionerem w małżeństwie to trzeba być wcześniej miliarderem 😅
 8. Traktujesz to chyba zbyt dosłownie. Podróże kształcą (o ile to nie all inclusive z piciem na umór). Poznajesz inne kultury, sposób bycia, szlifujesz język, zdobywasz doświadczenie i ogładę. A to znacząco ułatwia późniejsze interesy czy nawet poszukiwanie dobrej pracy. Kredytując się młodo przyczepić sobie można kule do nogi, żyć w strachu, podejmować bardzo zachowawcze decyzje bojąc się ryzyka. I to już krok do wegetacji.
 9. Next. Nic z tego nie będzie, tylko nerwicy się nabawisz 🤷‍♂️
 10. Napisałem Ci co moim zdaniem powinieneś zrobić - koszt 2h Twojego czasu. Punkt 1 był stricte dla Ciebie. Punkt 2 to już realna pomoc dla niej, bo bez rzetelnych informacji może wkopać się jeszcze bardziej.
 11. Chwilówki biorą osoby albo totalnie niewiarygodne dla banków, albo totalnie nieświadome finansowo. Tutaj podejrzewam miks, ale do rzeczy: co możesz zrobić by mieć realny pogląd na sytuacje i jednocześnie bezkosztowo (pomijając ze 2h czasu) jej pomóc? Otóż: Po pierwsze pobieracie jej raport z BIK, będzie historia kredytowa i aktualne kredyty, oraz informacja czy płaci w terminie. Co ważne: chwilówek tam wcale nie musi być. To pozwoli Ci zweryfikować wiarygodność partnerki. Po drugie dzwonicie razem na infolinię każdej z tych firm pożyczkowych i prosicie
 12. 7-8 standardowo, teraz z przerwami na wyłączanie budzika 9-10… sypialnia wywietrzona zawsze, grzejnika nie nastawiam jeszcze
 13. 1. Bez zmian. Mięso sporadycznie, tylko ciemne pieczywo, dużo warzyw, dużo serów i jogurtów. 2. Kawa - jedna dziennie przed południem. 3. Codziennie spacer 8-12k kroków po lesie. 4. 37 5. Siedząca, komputer ok 6h dziennie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.