Jump to content

Dziwny_typ

Użytkownik
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,724 profile views

Dziwny_typ's Achievements

Kot

Kot (1/23)

114

Reputation

 1. Też byłem pozytywnie zaskoczony, w końcu jakaś odmiana.😁 Chociaż niektóre pytania i docinki dziennikarzy są niskich lotów, ale gość świetnie sobie radzi.
 2. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/czy-cpk-ma-sens-ekspert-to-nie-byla-gigantomania-to-byla-glupota/27e4vjr,79cfc278 Polecam cały ten wywiad do przeczytania. Widać, że gość ma pojęcie o czym mówi.
 3. Ten filmik jest już stary. Zapytaj kogoś z Rzeszowa czy ją kojarzy. W ogóle dlaczego Cię interesuje jak ona wygląda?
 4. Można że spróbuj do biura rachunkowego. Na pewno jest większy zapierdol niż w firmie, ale zdobędziesz doświadczenie. Poza tym biura rachunkowe często mają braki kadrowe, a faceci są mile widziani do rozluźnienia atmosfery między babiszonami.
 5. Dodatkowo wychodziła zza żywopłotu. Zabrakło myślenia. Z perspektywy kierowcy nie jestem fanem tego typu blokad widoczności w okolicach przejść dla pieszych.
 6. https://www.facebook.com/reel/7056916597737523 Błąd kierowcy, że nie zamknął bagaży. Przypomniała mi się scena z filmu "Książę w Nowym Jorku" jak po wyjściu z taksówki bagaże się rozpłynęły, z tym że w filmie zostawili je na chwilę na ulicy
 7. Dzięki takiej muzyce jest jeszcze jakaś nadzieja dla ludzkości. Z dedykacją dla wszystkich szurów 😉
 8. https://www.facebook.com/reel/1370824913798271
 9. https://www.facebook.com/share/r/AE86yxgGSdnLxcy5/ Ten filmik mi się przypomniał a propos Twojego wpisu
 10. W tym budżecie i segmencie "SUV" wolałbym 5 letnie Volvo xc60. Oczywiście ściągnięte np. z USA jeśli masz sprawdzonego handlarza.
 11. Najważniejszą kwestią, jak już zostało wspomniane w pierwszej odpowiedzi, jest wzrost kosztów. Dodatkowo firma leasingowa musi zostać poinformowana o tym, że samochód będzie wynajmowany, co również może przekładać się na wzrost kosztów leasingu. Pytanie czy chcesz to robić w ramach działalności gospodarczej?
 12. Dziwny_typ

  Benzyna E10

  Czytałem, że spalanie na E10 jest wyższe niż na E5. Ciekawe o ile procent, bo możliwe że w porównaniu do wyższej ceny 98 wyjdzie na to samo. Niemcy mają wybór 95 E5 (nieco droższa) i 95 E10 (nieco tańsza) i raczej ze względów cenowych wybierają E10, a nie ze względu na jakość paliwa. Zależy ile kto jeździ, podobno E10 rozwarstwia się już po kilku tygodniach, także dla "niedzielnych kierowców" nie jest to dobry wybór. Poza tym zapewnienia producentów, np. BMW (twierdzące m.in. że oleju w skrzyni automatycznej się nie wymienia) co do tego że wszystkie modele tego auta mogą jeździć na paliwie E10, średnio do mnie przemawiają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.