Skocz do zawartości

Jak wygląda mój każdy dzień - podziękowania dla forum


18TillIDie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia, 

 

Jest to mój bardzo osobisty wpis, wykorzystując wiedzę z forum braciasamcy.pl oraz audycji Marka stworzyłem swój poranny plan dnia z którym chciałbym się z Wami podzielić. Nowi forumowicze może znajdą coś pożytecznego dla siebie a i starsi nie zapomną coś pomóc, doradzić lub też sami skorzystają.

 

O co chodzi? chodzi o powtarzanie tych wszystkich czynności, każdego dnia- do skutku, a może do końca życia?. Jeśli chodzi o mnie praktykuje to od maja, czyli będzie już prawie 6 miesięcy. Robię to każdego dnia. Będą zdjęcia jako forma dowodów. Jest to nic innego jak "pranie mózgu", ale jak to mówią- "Jak się nie wie, czego się chce, to się ma, czego się nie chce". Zatem chyba lepiej wyprać sobie mózg i żyć w możliwie jak najbardziej "swoim" świecie niż pozwolić zrobić to innym za Ciebie. No to jedziemy...

 

1. Poranny zimny prysznic

 

Całe 5 minut pod prysznicem, jak najbardziej zimna woda. Im dłużej o tym myślimy tym gorzej. Pod prysznic, odkręcamy kurek z zimną wodą i BAM. Na początku mogą się zdażyć skurcze mięśni twarzy w wyniku szoku. Nie zwracamy na to uwagi, walczymy dalej gdyż owoce będą znaczne. Spokojnie, oddychajmy starajmy się poczuć ból, który po kilkunastu sekundach przemija. Z czasem ten rytuał będziecie coraz to łagodniej znosić. Rezultaty: jesteście mniej podatni na stres, dobre samopoczucie, osobiście zauważyłem że stałem się dzięki temu bardziej męski, dziki. Po prysznicu zawsze, dobrze się trzeba wytrzeć, szczególnie teraz w okresach zimowych, aby nie wyziębić niepotrzebnie organizmu. Teraz zmierzamy do kolejnego etapu.

 

2. Afirmacja- podziękowania dla Marka Kotońskiego

 

Proste jak budowa cepa? Niekoniecznie. Musimy się starać codziennie być obecnym w danej czynności, zaczniecie uciekać myślami. Wtedy przerywacie czynność, mówicie sobie: WRÓĆ i kontynuujecie pracę. Codzienne pisanie zdania: "Kocham i szanuję siebie, jestem wartościowym i cennym człowiekiem. Zasługuję na miłość i szacunek"- Pamiętajcie zawsze jesteście OBECNI!- wtedy rezultaty są najlepsze.

Obecnie wystarcza mi napisanie 3-4 takich zdań by moje samopoczucie wzrosło. Jest to indywidualna sprawa, sami zauważycie ile potrzebujecie czasu.

f25ic8.jpg

 

3. Podziękowania dla @Drizzt

 

W pewnej majowej audycji Drizzt wspomniał jak możemy wykorzystać pewien model działania. Mianowicie wypisujemy każdego dnia zdanie. Cele zrealizowane do... tutaj piszemy indywidualnie do kiedy. U mnie to jest grudzień, zatem wypisuje codziennie- "Cele zrealizowane do grudnia 2017r". Po czym wypisuje 19 celów. Od maja do dzisiaj spełniło się 16 z 19 moich postanowień. Nie będę wypisywał poszczególnie swoich celów, gdyż każdy ma inne aspiracje czy też wymagania co do swojego życia. Sami najlepiej wiecie kim chcecie być, co chcecie robić i jak ma wyglądać Wasze życie.

Podam Wam tylko kilka moich (przykładowych):

- Jestem zdrowy i wysportowany

- Kocham swoje życie

- Ćwiczę swoje ciało każdego dnia, moje mięśnie rosną

- Odżywiam się zdrowo. Odżywiam się w duchu harmonii i lekkości

- Jestem odważny, szczery i autentyczny

- Jestem uśmiechnięty oraz pozytywnie nastawiony do życia

- Jestem prawnikiem, uczę się prawa. Jestem pisarzem, piszę książki, czytam książki. Gram na basie, uprawiam kalistenike

- Podchodzę do kobiet na ulicy. Umawiam się z nimi na randki. Kobiety wspaniale się czują w moim towarzystwie

- Jestem najlepszy w łóżku, jestem brutalny w łóżku. W łóżku posiadam kobiety

r6o9bx.jpg

 

4. Wiedza z forum braciasamcy

 

Uważam że dla mnie najlepszą formą zapamiętywania danych schematów jest ich powtarzanie. By polepszyć swoje relacje z kobietami, mam listę najlepszych cytatów, pewnych wzorców zachowań, które powtarzam każdego dnia. Kartki są zniszczone bo używam ich codziennie od pół roku. Jest to tylko i wyłącznie wiedza z forum+ audycje. Machinalnie wbijam sobie te schematy do głowy. Czasami dopisuję też swoje rzeczy, niektóre też wykreślam- gdyż zauważam że moje postrzeganie relacji damsko-męskich uległo zmianie i uważam teraz inaczej. 

p3ifqr.jpg2izov6.jpg

5ndrym.jpgiaubf4.jpg

d6j4sn.jpg

 

5. Zanim pójdę...

 

Ostatnią rzeczą jaką wykonuje w ciągu dnia jest szereg afirmacji, które mówię do siebie przed lustrem. Mam na imię Patryk, czyli...

- Kocham Cię Patryk itd..

- Jestem męski

- Mam piękną, smukłą, szczupłą, wysportowaną oraz wyrzeźbioną sylwetkę

- Jestem najlepszy, zasługuję na wszystko to co najlepsze

 

Koniec, to wszystko całość zajmuje mi około 40 minut w ciągu dnia. O rezultatach nie będę się wypowiadał gdyż... tego jest za dużo i szczerze już mi się nie chce. Pracujcie Bracia nad sobą i powodzenia

 

  • Like 14
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@18TillIDie Super. Gratuluję progresu. Tak to właśnie wszystko działa. Małymi, regularnymi kroczkami. Konsekwentnie. Wpływasz na zmianę podświadomych wzorców, potem nowe prowadzą Cię przez życie. I jest po prostu lepiej.

 

Przejmujesz sam kontrolę nad swoim życiem. O to chodzi! Oby tak dalej, powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę.

U mnie wygląda to tak, że pewne czynności wykonuje tygodniowo. Najważniejsze dla mnie jest:

3-5 razy w tygodniu trening fizyczny. Najlepiej na siłowni/sali bokserskiej. Jeżeli nie mam dostępu to nie płaczę tylko robie trening z obciążeniem ciała (najczęściej w kamizelce z ciężarem). Cel- lepsze samopoczucie, utrzymanie sprawności fizycznej ustroju, rozwijanie ducha męskości i agresji

3 razy w tygodniu medytacja przed snem

Codziennie ale ostatnio to zaniedbałem- 25 minutowe afirmacje pewności siebie i szczęścia

Dodatkowo codziennie staram się poświęcić trochę czasu na czytanie literatury specjalistycznej.

 

Ostatnio zaniedbałem sporo z tego, a te rzeczy trzymają mnie w pewnym pionie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za taki szczery, intymny plan, który jednocześnie może nam posłużyć wszystkim.

Niby o tych wszystkich rzeczach człowiek wie, ale jak zobaczy się taką szczegółową rozpiskę, to od razu widzę, gdzie mam luki w dziennym planie.

Edytowane przez Laxman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak wygląda mój każdy dzień - podziękowania dla forum.

Ten wpis założyciela wątku zawiera treści na poziomie najlepszych postów klasyków z forum.

Dzięki za to, jestem na początku drogi, startuję w połowie listopada, też mam zamiar opisać woje zamierzenia i działania, może starszym samcom się przyda ...

 

Będzie prowadzić mnie dewiza, którą zaczerpnąłem z flagi Federacyjnej Republiki Brazylii.

PORZĄDEK  i  PROGRES.

 

 

                       Znalezione obrazy dla zapytania ordem e progresso                                                Znalezione obrazy dla zapytania ordem e progresso

 

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 18TillIDie napisał:

@BigDaddy Jako, że też sporo czytam muszę się zapytać. Co czytasz? jeśli to nie tajemnica

Staram się czytać książki wedle kategorii, aktualnie jest to zawód-psychologia-powieść i kolejno "Postępowanie w nagłych przypadkach medycznych", "NLP- wstęp", "Mechaniczna Pomarańcza". Zamiast psychologia co jakiś czas zmieniam na np filozofia, historia, rozwój osobisty. Reszta zostaje. I tak już chyba trzeci rok cisne. Do tego audiobooki ale tego nie liczę.

A Ty?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 12.11.2017 o 17:26, 18TillIDie napisał:

@BigDaddy Dzięki za odpowiedź. Ostatnio przeczytałem trylogię Piotra C. Bardzo mi się spodobały jego książki a zwłaszcza opisywane przez niego relacje z kobietami. Jest to wiedza tak podobna do naszej forumowej że aż można przepuszczać że to ktoś od nas ;).

Witam serdecznie, Twoja przemiana mnie zainspirowała. Jednak te zdjęcia nie chcą się załadować. Mógłbyś podesłać mi te notatki na priv? 

Byłbym mega wdzięczny, z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jak wygląda mój każdy dzień - podziękowania dla forum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.