Skocz do zawartości

W Europie Zachodniej już jest więcej muzułmanów


Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej patrząc na nagrania z aplikacji Periscope - gdzie ludzie nadają na żywo z każdego zakątku świata (głównie ze swoich domów albo idąc ulicą, o tyle to jest ciekawe, że można zobaczyć jak wyglądają rdzenni mieszkańcy i wystrój ich mieszkań, bo nie mówią/robią nic ciekawego).

 

Biali ludzie nadają tylko z USA, Australii, Europy Wschodniej. W Szwecji, Niemczech czy Austrii jakieś 80% nagrań pochodzi od muzułmanów, którzy słuchają swojej muzyki, czasami mają nawet porozwieszane w tle flagi swoich krajów. Jeszcze niemieckiego się nauczyli, bo jest łatwy, ale szwedzkiego już nie i gadają tam głównie w swoim języku. We Włoszech też jest ich sporo.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do Polski Morawiecki za pomocą "korytarzy humanitarnych" też chce ściągnąć grupę tych imigrantów i jak to powiedział "zaoferować im nasza kulturę". Nawet PIS się już się ugina. Ciekawe co spowodowało taką kolej rzeczy. Może pieniądze od Sorosa czy kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko wskazuje sytuacja z biegiem czasu będzie nie do opanowania nawet w Polsce.Trzeba się dobrze zastanowić jaką postawę przyjąć wobec tego zagrożenia jako ogarniający życie samcy,bo gdy dojdzie do "osiągnięcia masy krytycznej",będzie bardzo mało czasu na racjonalne działanie...
PS.Istnieje taka teoria,że Polacy jako jeden z najbardziej krewkich narodów pełnić będzie w Unii rolę sprzątaczy bałaganu,który stwarzają codziennie nasi sąsiedzi,a zysk z tego,będzie taki jak z Bitwy o Anglię (303)...

Europa umiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 2073 napisał:

Będzie islamizacja UE. Potem wojna religijna i rząd światowy według mnie ;(

 

 

Sądzisz że po trzeciej wojnie, ludzie będą pragnąć spokoju a oni zaoferują bezpieczeństwo poprzez nałożenie większych nam ograniczeń ? czipów i tak dalej.

W filmie the one z 2001 roku. Podobała mi się końcówka - Chciałbym trafić do takiego świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hrabia Monte Christo napisał:

Sądzisz że po trzeciej wojnie, ludzie będą pragnąć spokoju a oni zaoferują bezpieczeństwo poprzez nałożenie większych nam ograniczeń ? czipów i tak dalej.

W filmie the one z 2001 roku. Podobała mi się końcówka - Chciałbym trafić do takiego świata ;)

Tak sądzę bracie.

 

Obejrzę film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia wojna i znów przez Niemcy wywołana ;)

Co prawda inne kraje też wywołują je ale nie na skalę światową.

Bo na przykład taki wujek sam tylko tam gdzie ma jakieś interesy i była spora szansa że nawet nie wezmą udziału w drugiej wojnie, Już nie pamiętam co było przyczyną ich ingerencji a nie chce mi się szukać w google.

Znów mi się wiele tematów załącza z cyklu co by było gdyby bądź innych filozofii......

a jestem już śpiący aby trzaskać te tematy ale widzę jest tu sporo mądrych głów do popisania na różne tematy więc niedługo zacznę serię ciekawych (mam nadzieję) postów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.