Skocz do zawartości

Krzem a sny


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ciekawostkę. Kupiłem kiedyś krzem, wrzuciłem do 5L baniaka, zostawiłem na parę miesięcy (zapomniałem) i zacząłem pić ok. 50 - 100ml dziennie - w efekcie pojawiły się niezwykle realne, długotrwałę sny. Budząc się mam historię na kilka książek fantastycznych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawostkę. Kupiłem kiedyś krzem, wrzuciłem do 5L baniaka, zostawiłem na parę miesięcy (zapomniałem) i zacząłem pić ok. 50 - 100ml dziennie - w efekcie pojawiły się niezwykle realne, długotrwałę sny. Budząc się mam historię na kilka książek fantastycznych :)

 

A prześcieradło też mokre rano ? Wiedziałem, że z tej abstynencji seksualnej nic dobrego wyjść nie może..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zainteresował mnie Twój eksperyment. Chciałbym go powtórzyć :)

 

Proszę zatem o informację, gdyż chcę odtworzyć środowisko:

 

1. Baniak 5L, plastik czy inny materiał ?

2. Woda - z kranu, mineralna czy destylowana ? Gotowana czy nie ?

3. Temperatura i miejsce przechowywania. Czy na baniak padało światło słoneczne ?

4. Czas - 3 miesiące ?

5. Ilość i jakość krzemu: http://allegro.pl/krzemien-czarny-krzem-aquavitus-100g-i4941235210.html czy był taki czyli obrany z białych nalotów czy taki najtańszy z innymi minerałami ? http://allegro.pl/krzemien-czarny-krzem-surowy-100g-i4941234324.html

6. Przez ile czasu piłeś te 50-100 ml dziennie zanim pojawiły się tak specyficzne efekty ? O której godzinie to piłeś i ile czasu przed lub po posiłku ?

 

Jeżeli coś pominąłem, popraw mnie proszę.

 

Proponuję również stworzenie działu eksperymenty pseudonaukowe. Może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.