Skocz do zawartości

Teoria ewolucji.


Ambroży

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole, facepalm normalnie... Deisci, kreacjonisci, "naukowcy" podwazajacy spojne, udokumentowane, badania tysiecy fachowcow. Kim wy do cholery jestescie, bando oszolomow? Puknijcie sie w leb i zakumajcie ze zyjecie w XXI wieku! Ludzie dzieki nauce pokonali grawitacje i wyladowali na Ksiezycu, a wy nadal wierzycie w banialuki opowiadane przez pustynnych lazarzy? Lem mial naprawde racje.

 

Skoro ta ewolucja naprawdę miała miejsca a ja mam niby wspólnego przodka z małpą to gdzie do cholery mam ogon? Nikt mi nie wmówi, że chwytny ogon jest zbędny. To jak mityczna "trzecia ręka" niezbędna przy wielu pracach.

Ogonek, zwłaszcza z szczypczykami i izolacją by się kurde przydał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta ewolucja naprawdę miała miejsca a ja mam niby wspólnego przodka z małpą to gdzie do cholery mam ogon? Nikt mi nie wmówi, że chwytny ogon jest zbędny. To jak mityczna "trzecia ręka" niezbędna przy wielu pracach.

Ogonek, zwłaszcza z szczypczykami i izolacją by się kurde przydał.

 

E tam, czasami w trakcie rozwoju płodu coś się spierdoli i ogon nie zanika :D

 

"Małpy człekokształtne różnią się od innych gatunków naczelnych brakiem ogona."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria ewolucji, jak sama nazwa mówi, to teoria. Ale jakimś trafem często racjonaliści, ateiści w nią ''wierzą''. Paradoks.

Co do ewolucji, to pewnego miłośnika obecnej władzy porównuje się z wyglądu do konia, więc może to ślady ewolucji po zwierzętach? Nie wiem, co o tym myśleć. Koń senatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria ewolucji, jak sama nazwa mówi, to teoria. Ale jakimś trafem często racjonaliści, ateiści w nią ''wierzą''. Paradoks.

Co do ewolucji, to pewnego miłośnika obecnej władzy porównuje się z wyglądu do konia, więc może to ślady ewolucji po zwierzętach? Nie wiem, co o tym myśleć. Koń senatorem.

 

Idź poszukać, co to teoria w rozumieniu nauki ;) w sumie kilka razy zostało to już tutaj przywołane. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja tam nie wierzę we żadne  ewolucje, tylko w regres-mianowicie im dalej w las, tym ludzie są głupsi-to jest taka sinusoida-wzrost od czasow człowieka pierwotnego, szczytowy okres to XIX wiek,no a potem wiek XX-czyli wiek różnych ''izmów''-socjalizmów, feminizmów, nazizmów , podlany sosem d***kracji-a więc ustroju, który na tle historii cywilizacji to pryszcz-a więc obecnie panuje regres, ciemnota, lewactwo....

 

 

D***kracja to idiotyczny ustrój, głupich jest więcej niż mądrych, każą ludziom, którzy według władzy nie są na tyle odpowiedzialni, by kupić lekarstwo bez recepty, jakie chcą, którzy nie znają się na polityce, wybierać prezydenta i rząd-komedia.....

 

 

No i żeby stracić wiarę w ten durny ustrój, wystarczy jednominutowa rozmowa z potencjalnym wyborcą, obywatelem....Ochlokracja, Panie, panuje, Korwin: ''Ostatnim, najwyższym szczeblem d...kracji będzie referendum nt. „Czy funkcja tg x jest całkowalna na odcinku [0,2]?” I ciemnota będzie się z powagą wypowiadać-''uważam, że'', ''moim zdaniem''-a sprowadza się to z reguły do tego, by wyrwać jak najwięcej socjalu i żyć za cudze, więc popierają ''państwo opiekuńcze''.

 

A zamiast iść do kina na komedię, wystarczy posłuchać, jak ciemny lud się poważnie ''wypowiada'', nie potrafiąc sklecić mądrego zdania, o polityce....

Albo oczyma wyobraźni porównać dostojnych mężów, którzy od wieków zajmowali się sprawami państwa, gotowi dać za nie gardło, z ludźmi ''z ludu'', którzy myślą tylko jak tu się nażreć za państwowe, a w razie wojny spierdalać za granicę...

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria Darwina wykłada się na kluczowej kwestii, a mianowicie jedynej prawdziwej różnicy między gatunkiem ludzkim a pozostałymi organizmami żyjącymi na tej planecie. Jedyne co różni nas od reszty organizmów, pomijając kwestie poziomu rozwoju, złożoności i różnic międzygatunkowych, to nasza wolna wola, świadomość i "dusza" - i sto innych pojęć określających nieudolnie ten "pierwiastek" dany tylko jednemu gatunkowi na ziemi. Na przestrzeni mileniów próbowaliśmy sobie z tym problemem poradzić, największe "sukcesy" na tym polu mają religie wszelakie z ich wytłumaczeniem - "oto Bóg, bla bla bla....".
 
Dla mnie znacznie więcej sensu niż ewolucyjny przypadek za przypadkiem do potęgi przypadku, ma głoszona przez wielu "badaczy" teoria zewnętrznej interwencji i sztucznej kreacji naszego gatunku, a następnie porzucenia tworu który sam wytyczył swoją obecną ścieżkę. O ile brzmi absurdalnie, poświęciłem na zbadanie tematu kilkaset godzin mojego życia - czytałem książki, głosy krytyczne także. Starałem się temat rozgryźć. Nie z każdym oszołomem z YouTube mówiącym o "raptilianach" się zgadzam. Biorę co mi się pasuje, bzdury odrzucam. Archeologia dostarcza jednak tylu faktów i dowodów, chociaż uczynienie z poszlaki dowodu jest często robione na wyrost, że nie sposób przyjść koło nich obojętnie. Na każdym kontynencie znajdywane są artefakty i budowle, których skala i precyzja wykonania była by trudno osiągalna nawet dziś.
 
Jeśli ktoś się interesuje takim mambo-jambo, polecam np. Marka Passio

https://www.youtube.com/embed/cfkGpeYGRSM

Edytowane przez JimmyB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.