Skocz do zawartości

Wyznanie żony Piotra Żyły - zostawił mnie dla kochanki


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pozytywny napisał:

To w takim razie czym jest ciągłe odmawianie partnerowi sexu? Albo dawanie go z litości raz na pół roku?

Nazwałbym to przemocą seksualną.

A czy przemocą ekonomiczną nie było to, że pani trzymała całą kasę, jaką Piotr Żyła zarobił na skoczni i nie tylko?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawda jest to co Piotrek mówi, to jego żona zachowała się jak szuja. Nie ma tu żadnej reakcji obronnej kobiety bo przed czym? Ale wciąż skłaniam się ku temu, że Żyła coś może mieć za uszami, bo jego reakcja była bardzo dyplomatyczna. Przy takim zachowaniu żony powinny już papiery być w sądzie o zniesławienie. Gdyby mnie takie coś spotkało i byłyby to pomówienia to biorąc pod uwagę to, że to już trwa kilka miesięcy (więc emocje opadły) to byłby jak kubeł zimnej wody na łeb. Wykończyłbym ją wszelkimi siłami w sądzie za takie oszczerstwa i upublicznianie. 

Myślę, że coś tu może być na rzeczy. Poczekamy, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dyplomatyczna, ale weźmy pod uwagę fakt, że sezon w skokach jeszcze się nie skończył, a do rozegrania zostało jeszcze kilka ważnych konkursów m.in te organizowane w ramach turnieju Raw Air, gdzie można wygrać od 10 do 60 tysięcy euro za załapanie się na podium w końcowej klasyfikacji. Na miejscu Żyły też wolałbym w tym momencie skupić się na treningach i zawodach niż na pisaniu eloboratów, które i tak większość zinterpretuje podług siebie, co widać zresztą po pojawiających się pod artykułami komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PewnySiebie napisał:

@Tomko Papiery o zniesławienie dla partnerki z którą się ożenił ~10 lat temu i ma dzieci?

Dokładnie tak. Skoro ona zaczyna taką grę to i ja bym zaczął. Ale skoro powiedział, że to żona trzyma finanse to raczej wyżej ch...a nie podskoczy. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie Po 10 latach małżeństwa to emocje pewnie ma większe, gdy psu daje jeść ;) 

Żarty żartami, ale tak na serio to potrafię łatwo sympatię przekuć w niechęć (lekko mówiąc). Zauważyłem to po byłych - kilka ich akcji i mi się całkowicie o 180st odwróciło. Po prostu po takiej akcji bym poleciał na całego z grubej rury.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Mirra Właśnie tez miałem to wstawić, też mnie to rozwaliło, ale muszę przyznać, że nieźle ją pojechali w komentarzach za ten komentarz na instagramie. 

Ona pokazuje znów brak klasy.  Okazuje też brak szacunku "ty", "ciebie". Ja mu życzę by dostał jak najniższe alimenty + jak najmniejsza utrata majątku podczas rozwodu. Bo ta żonka to typowa karyna co żyje wygodnie na koszt męża. 

Odszedł od niej bo była nie do życia, nie dawała dupy, narzekała, ze za mało hajsu. W wywiadzie mówiła, że lepiej jak Piotrka nie ma w domu bo jest SPOKÓJ i PORZADEK. To też bardzo znamienne jeśli mamy patrzec przez pryzmat tego prania brudów. 

Skoro jej tak dobrze bez niego było, to czemu teraz pierdoli o tym, że zostawił ich? :D. Proste, zakręcił kurek z kasą i daje tyle ile trzeba by utrzymać dom + dzieci. A ona już nie może szaleć z zakupami i imprezami z psiapsiółkami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kryss napisał:

W takim razie obyś skończył z kredytem małżeńskim na 25 l, 3 dzieci a pani Ci oświadczyła że dupy dostaniesz jak kredyt spłacisz:P

Również ciepło pozdrawiam ;) Pamiętaj o swojej racie za kredyt w przyszłym miesiącu :P
 

14 godzin temu, kryss napisał:

Chodzi mi o moralny wymiar

Rozumiem o co Ci chodzi, ale niestety moralność jest jak dupa - każdy ma swoją.

Gorsze jest to, że na rozprawie rozwodowej "argument moralny" jakoby zdrada była skutkiem szlabanu na dupę - nie będzie w oczach sędziego/sędziny atutem, a prędzej strzałem w kolano.

Z drugiej strony - przesadnie silne poczucie moralności zadziała na niekorzyść takiego faceta... Im silniejsza będzie jego moralność, tym bardziej będzie wykorzystany.


Wracając do tematu:

Ten "kontr-post" Piotra Żyły wygląda tak, jakby pisał go ciut nierozgarnięty "Sebixus Gimbazjanusz" :D 
To jego codzienny styl pisania jest, czy miał gorszy dzień? Serio pytam, bo nie wiem.

Edytowane przez Rick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rick napisał:

 Pamiętaj o swojej racie za kredyt w przyszłym miesiącu :P

Przecież nie powiem skarbówce że to babcia mi kupiła z emerytury...:D

 

Znalezione obrazy dla zapytania willa

Mnie nie chodzi nawet o sprawy rozwodowe, ale tak jak w tym przypadku, facet nie wytrzymał i jebnął drzwiami, na rozwód zwyczajnie w tej chwili nie ma czasu, bo musi m/innymi utrzymać dom ,dzieci, i oczywiście ich mamusię

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kryss

Cytat

 

Matka Piotra Żyły nie jest jedyną osobą z otoczenia skoczka, która skomentowała zaistniałą sytuację. Wspólny znajomy jego i jego żony zdradził, że między parą od dawna nie układało się najlepiej, a skoczek nie otrzymywał od Justyny wsparcia, co mogło przełożyć się na złe wyniki w skokach. Jego zdaniem to właśnie charakter kobiety przyczynił się do rozpadu związku.
 

Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta. Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu mogły spowodować szukanie spokoju. Może nawet deklaracja o kochance była tak na odczepnego – stwierdził informator „Super Expressu”.

 


Czyli tak jak przypuszczałem od samego początku. Żyła to swój chłop, prosty chłop, który nie będzie się bawił w ściemę. Ma na głowie treningi, skoki, dbanie o dzieci w wolnym czasie. Nie ma czasu na wieczne użeranie się z wariatką. Ban na dupę miał gwarantowany co wynika z relacji znajomego. Chłop odszedł dla spokoju psychicznego, a potem znalazł sobie kobietę bo też chce mieć przyjemności od życia, a nie błagać na kolanach o popuszczenie szparki żony. 

Te oskarżenia o porzucenie dzieci, olewanie ich od razu mi śmierdziały, w sieci jest zdjęcie jego córki z maskotkami z igrzysk. Ktoś musiał jej je dać prawda? :). Był to Piotrek, który 2 godziny po przylocie przyjechał do dzieciaków by spędzić z nimi czas i dać pamiątki z igrzysk. 

Jego mama też potwierdza, że Piotr bardzo kocha swe dzieci. Jej spokojnie wierzę w te słowa. Zawsze żywiołowo opowiadał o swych dzieciach jak mu robiły prezenty, laurki po powrocie :). Raz nawet zażartował z zjedzonej kostki do kibla przez córkę. 

Ja mu życzę by miał święty spokój by mógł się skupić na byciu jednym z najlepszych skoczków bo wiem, że potrafi to. Dobrze wiedzieć co było powodem spadku wyników i formy. A żonka lepiej niech znajdzie pracę i zajmie się pracą, a nie rozgadywaniem pierdoletów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CalvinCandie napisał:

A żonka lepiej niech znajdzie pracę i zajmie się pracą, a nie rozgadywaniem pierdoletów. 

Tylko czy ona jest gotowa na takie zmiany w swoim życiu, czy ona coś potrafi i czy przyzwyczai się do życia za minimalną pensję lub co nieco wyżej? Po latach siedzenia w domu z dziećmi i wydawania pieniędzy zarobionych przez Piotrka, będzie jej bardzo ciężko to zostawić. Osobiście w to wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drama, ale to znowu te same wzorce. Bowiem znowu wyłazi to samo - manipulowanie ciałem/seksem i czarny pijar na samca. Jak samcu staniesz się bardziej "pozycjonowany" to miej się na baczności x 100 niż wcześniej jeszcze w relacjach z Paniami....

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek się wypowiadał, że już dawno źle się działo w małżeństwie. 

 

Odbiło się to na jego formie, a teraz także na reputacji. 

 

Ziarno prawdy zapewne jest w tych oskarzeniach, ale skoro facet dostał bana na tyłek, to szukał gdzie indziej. Kobiety się tu wcale dużo nie różnią od facetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pikio.pl/justyna-zyla-zniszczy-meza-dzieci/

Justyna Żyła chce zniszczyć męża

 

Po dłuższym czasie publikowania kolejnych wpisów na Instagramie kobieta zgodziła się w końcu udzielić wywiadu, w którym ujawnia znacznie więcej przykrych szczegółów związanych z rozstaniem z mężem.

 

Okazuje się, że Piotrek nie mieszka z nią już od czerwca. Problemy zaczęły się zaś ponad rok temu. Przez długi czas żona sportowca próbowała ratować sytuację, ostatecznie jednak poddała się i wyrzuciła go z domu.

– Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery – opowiedziała w wywiadzie z wp.pl

 

Zdradziła jednak także inne szczegóły, które pozwalają podejrzewać, że nie zamierza sprawy zostawić samej sobie. Żona Żyły jest gotowa go zniszczyć, na dodatek użyje do tego najgorszego możliwego narzędzia.

 

Justyna Żyła znalazła sposób na męża

 

Z wywiadu przebija wyraźna złość Justyny na jej męża. Nie należy się jej dziwić. Została zdradzona, była przez długi czas poniżana i w końcu nie wytrzymała psychicznego znęcania.

Kobieta przyznała w rozmowie z wp.pl, że nie uważa, aby Piotr Żyła zasługiwał na to, aby dalej być ojcem ich dzieci. Można zatem wnioskować, że już niebawem rozpocznie się sprawa rozwodowa, w której „przedmiotem” walki będą właśnie dzieci małżonków.

 

Jedno wiadomo na pewno. Bez względu na poglądy o słuszności lub niesłuszności rozwodów, powszechnie wiadomo, że na rozpadzie małżeństwa zawsze najbardziej cierpią dzieci. Jeśli jeszcze do tego stają się one „kartą przetargową” w procesach rozwodowych – to oznacza dla nich prawdziwe piekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.