Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Noż cholera... 

Zamordowała męża, z zimną krwią, zupełnie nie przejmując się tym i w międzyczasie duszenia go zajmowała się obowiązkami domowymi (!), dokładnie sprawdziła czy jest martwy jakby to było jakieś k***a prasowanie czy sprzątanie i po wszystkim jeszcze chwaliła się tym funkcjonariuszom policji. Świadkowie zeznali iż znęcała się nad mężem fizycznie już wcześniej. I ile dostała? 12 lat z możliwością skrócenia. A to było morderstwo w pełni kontrolowane, świadome i nawet nie zaburzające morderczyni planu dnia. Innymi słowy ciężko mi na chwilę obecną wyobrazić sobie większe okrucieństwo. Ta kobieta jest zdrowym, nie posiadających żadnych zachamowań mordercą dla którego zrobienie czegoś co setkom tysięcy przeszkolonych żołnierzy sprawiało ogromne trudności i nieodwracalnie niszczyło psychikę jest jak splunąć. Takie osoby nigdy nie powinny zostać wypuszczone na wolność, ponieważ osobę która jest chora psychicznie czasami da się wyleczyć. Osobę dla której zaplanowane, nieuzasadnione, powolne odbieranie komuś życia jest czymś normalnym i niesprawiającym na niej większego wrażenia nie da się zmienić. To jest czysty ludzki drapieżnik.

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/suwalki/art/5705654,zabila-z-zimna-krwia-naciskala-stopami-na-gardlo-nieprzytomnego-meza,id,t.html
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/udusila-meza-stopami/31fwp88

Mężczyzna który zabiłby kobietę w afekcie lub w obronie własnej (tak, to jest kuźwa możliwe aby ta malutka i drobniutka kobieta spowodowała śmiertelne zagrożenie życia mężczyzny. To że w filmach tego nie ma więc 95% mężczyzn w to nie wierzy, a 100% kobiet udaje że to niemożliwe bo dla nich ta nieświadomość jest korzystna to inna sprawa) nie miałby szans na wyrok poniżej 25 lat, a najprawdopodobniej dostałby dożywocie. 

I jeszcze na dodatek pierwszy komentach jakieś kobiety pod artykułem - nie mam aż sił tego komentować, kobiety są tak bezczelne żeby od tak przyznać że zabicie mężczyzny przez kobietę powinno być legalne ponieważ ona jest kobieta i z automatu wszystko co robi jest prawidłowe i uzasadnione. A mężczyźni w dalszym ciągu są tresowani żeby każdą złość i poczucie niesprawiedliwości przekierowywać wyłącznie na innych mężczyzn...

Nie chcę przeklinać a nie mam innych słów aby to opisać...


 

Capture.PNG

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież komentarze piszą ludzie z redakcji, żeby rosła oglądalność. Przyciągają do dyskusji. Pracowałem przy zarządzaniu podobnych portali, więc tak to wygląda w praktyce. Co do reszty w pełni się zgadzam. Kobiety to ogólnie dobre drapieżniki i mężczyźni powinni naprawdę mieć się na baczności, szczególnie w obecnej sytuacji prawnej. Ty uderzysz - więzienie. Ona uderzy - uśmiech społeczeństwa. 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mają opoprów przed mordem, to może powinny iść na pierwszą linie frontu we wszystkich konfliktach zbrojnych. 

Co do tematu pełna zgoda, przez uwarunkowania społeczne zostaliśmy postawieni pod ścianą, można nas oskarżać o to samo co baby, ale kary dostajemy nieporównywalnie większe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Ciekawe za ile lat morderstwa mężczyzn przez kobiety staną się oficjalnie legalne?
W dniu 23.03.2018 o 09:41, mac napisał:

Ty uderzysz - więzienie. Ona uderzy - uśmiech społeczeństwa. 

I tyle w kwestii "równouprawnienia".

 

W dniu 23.03.2018 o 10:34, Łabędź napisał:

Skoro nie mają opoprów przed mordem, to może powinny iść na pierwszą linie frontu we wszystkich konfliktach zbrojnych.

To byłoby ciekawe :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.