Skocz do zawartości

To nie żarty - żołnierze Formozy coś odkryli i teraz są mordowani wraz z dziećmi


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Słyszałem coś jakiś czas temu o żołnierzu, który rzekomo zamordował córkę i uciekł. Cóż, to się mogło zdarzyć, nie interesuję się takimi wiadomościami natomiast żyjąc w globalnej wiosce dotarła do mnie ta wiadomość, a mój kuzyn dał info iż... To już było latem. Sprawdziłem i rzeczywiście ta historia się powtórzyła, też żołnierz Formozy też "zabójstwo" syna, ma ktoś pomysł co się mogło stać?

Link do całej akcji:

https://plusujemy.pl/news/654d544ce1aca9081c3b4abc

Edytowane przez DOHC
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam konkretnych faktów i nie mam wiedzy na ten temat, ale dla mnie to " śmierdzi" jak niektóre ujawnione fakty w sprawach ofiar seryjnego samobójcy.

 

 

Pamiętam, będąc w Polsce small talk na fajce i moje stwierdzenie, że media wydały wyrok na tego żołnierza z Gdańska przed rozprawa jeszcze i zszokowane miny interlokutorów I tekst " że bronisz mordercy".🤦

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiającym jest to, że ten żołnierz przez długi czas był nieuchwytny dla wszelkiego rodzaju służb.

Dzisiaj jest to wręcz niemożliwe przy technologii i rozwiązaniach czy dostępie do informacji.

 

Po czasie zostaje znaleziony martwy i już nawet biegli mówią, że nie było to samobójstwo.

Co tak naprawdę sie wydarzyło i miało miejsce to nigdy nie wyjdzie na światło dzienne.

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa cuchnie na 100km a jeszcze bardziej śmierdzi oficjalna wersja wydarzeń, która w sposób jawny bierze odbiorców za durniów. Ale takich dziwnych sytuacji jest mnóstwo. Nie są po prostu nagłaśniane medialnie. Więc pytanie - dlaczego akurat ta jest nagłośniona tak bardzo??? Czy politruki rozsyłają za pomocą mediów komunikat ostrzegawczy do innych zaangażowanych w potencjalne ujawnienia "tajemnic"? 

 

Lata temu mąż mojej znajomej, wojskowy związany jakoś ze spec-służbami, po prostu jak zwykle wyszedł rano "do pracy" i już nie wrócił. Tzn. wrócił ale po jakimś czasie w metalowej, zapieczętowanej trumnie. I klasycznie - nikt nic nie wie, nikt nic nie powie. Żadnych nawet oficjalnych, zakłamanych wyjaśnień, jego żona nie otrzymała. A facet był i nie ma gościa. No i w TV oczywiście nic nie było, żadnej wzmianki. Może dlatego że dziecka nie zabił, bo żadnego nie mieli? Może nie trzeba było grozić nikomu więcej? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ja dopiero teraz zwróciłem uwagę jak mi kuzyn pokazał iż to kolejny przypadek.

 

Szukając artykułów ktoś coś napisał w komentarzu iż trzeci też nie tak dawno się "utopił", coraz dziwniej. 

Zwłaszcza że mieli zadania typu:

https://gk24.pl/komandosi-formozy-beda-chronic-gazoport-i-baltic-pipe/ar/c1-17822237

 

Inne dziwne wydarzenia to wysadzenie gazoportu na niewyobrażalną kasę oraz wcześniejszą porażka i wypuszczenie potencjalnych dywersantów jako hiszpańskich zbieraczy muszelek, tam były jakieś p0lki policjantki że na słowo "hiszpan" zgłupiały czy jak?

 

5 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Pamiętam, będąc w Polsce small talk na fajce i moje stwierdzenie, że media wydały wyrok na tego żołnierza z Gdańska przed rozprawa jeszcze i zszokowane miny interlokutorów I tekst " że bronisz mordercy".🤦

Dokładnie, winę trzeba udowodnić tak jak istnienie wirusa czy bezpieczeństwo preparatów. To pokazuje jaki jest stan rozkładu polskiego społeczeństwa 😕

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał(a):

Macie rację, ja dopiero teraz zwróciłem uwagę jak mi kuzyn pokazał iż to kolejny przypadek

Bo jeśli to kolejny, bardzo zbliżony przypadek, to pytanie ile przypadku jest w tym przypadku. Z teoriami spiskowymi ostrożnie, ale łykac oficjalną wersję to chyba tak jak wierzyć, że Lepper się powiesił.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to są ludzie którzy przyłożyli rękę do amerykanskiej operacji wysadzania Nord Stream 2. Może z jakiegoś powodu stali się niewygodni. Kto wie czy polskie jednostki nie były zamieszane w tą sprawę. 

 

Amerykanski okręt desantowy USS Kearsarge cumował we wrześniu (okolice 14 września 2022) w Polsce. 26 września miał miejsce wybuch rurociągu. Amerykańskie śmigłowce były widziane w rejonie na wschód (latały wzdłuż rurociągu) od wyspy Bornholm gdzie biegnie właśnie ten odcinek rurociągu który został wysadzony. Formoza słynie z operacji podwodnych - mogła więc odpowiadać za zabezpieczenie operacji dla amerykanów (kto wie). Pamiętam że USS Kearsarge dzień przed wybuchem wychodził na Atlantyk w rejonie kanału LaManche. No i jest jeszcze ta sprawa: 

 

 

Może chłopaki z Formozy widzieli coś czego mieli nie zobaczyć. Kto wie...

 

Edytowane przez Trevor
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczył coś czego zobaczyć nie powinien.

 

A sprawę nagłośniono, aby inni którzy coś wiedzieli, nie odważyli się mówić. 

 

Ciekawe co zobaczył? Może nic, może coś usłyszał i nie miał rangi.

 

Albo brał w czymś udział i sumienie go ruszyło. Mowa ciała go zdradziła.

 

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Jak ze szyfrantem.

2 minuty temu, Trevor napisał(a):

Może to są ludzie którzy przyłożyli rękę do amerykanskiej operacji wysadzania Nord Stream 2. Może z jakiegoś powodu stali się niewygodni. Kto wie czy polskie jednostki nie były zamieszane w tą sprawę. 

 

Amerykanski okręt desantowy USS Kearsarge cumował we wrześniu (okolice 14 września 2022) w Polsce. 26 września miał miejsce wybuch rurociągu. Amerykańskie śmigłowce były widziane w rejonie na wschód (latały wzdłuż rurociągu) od wyspy Bornholm gdzie biegnie właśnie ten odcinek rurociągu który został wysadzony. Formoza słynie z operacji podwodnych - mogła więc odpowiadać za zabezpieczenie operacji dla amerykanów (kto wie). Pamiętam że USS Kearsarge dzień przed wybuchem wychodził na Atlantyk w rejonie kanału LaManche. No i jest jeszcze ta sprawa: 

 

 

Może chłopaki z Formozy widzieli coś czego mieli nie zobaczyć. Kto wie...

 

Może likwidują współpracowbijów, bo się zwijają.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Redbad napisał(a):

Bo jeśli to kolejny, bardzo zbliżony przypadek, to pytanie ile przypadku jest w tym przypadku.

Matematycznie rzecz biorąc na granicy błędy statystycznego, zatem to nie przypadek. 

9 minut temu, Redbad napisał(a):

Z teoriami spiskowymi ostrożnie, ale łykac oficjalną wersję to chyba tak jak wierzyć, że Lepper się powiesił.

Spokojnie, nie oglądałem żadnych jutuberów wstawiających swoje mordy z absurdalnymi minami i clickaibowymi opisami że zaraz wszyscy zginiemy, dowiedziałem się o tym od kogoś kogo znam.

 

1 minutę temu, Trevor napisał(a):

Amerykanski okręt desantowy USS Kearsarge cumował we wrześniu (okolice 14 września 2022) w Polsce. 26 września miał miejsce wybuch rurociągu. Amerykańskie śmigłowce były widziane w rejonie

No właśnie to ma sens, byłem kiedyś na zajęciach gdzie był jeden z dowódców Formozy promujący swoje książki - to nie są goście którzy będą dźgać dziecko bo coś przeskrobało, niesamowita siła spokoju i charaktery, zamordowali naszych po prostu.

 

A co do USA - wg ustawy 1066 Polacy w "wolnym kraju" mogą być ostrzeliwani przez obce wojska i jeszcze dostaną amunicję z magazynów. Ciekawe po co oni tu wgl są?

 

@vodkas85 no właśnie też kleisz w tym kierunku co każdy z chłopaków. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał(a):

Witajcie. Słyszałem coś jakiś czas temu o żołnierzu, który rzekomo zamordował córkę i uciekł. Cóż, to się mogło zdarzyć, nie interesuję się takimi wiadomościami natomiast żyjąc w globalnej wiosce dotarła do mnie ta wiadomość, a mój kuzyn dał info iż... To już było latem. Sprawdziłem i rzeczywiście ta historia się powtórzyła, też żołnierz Formozy też "zabójstwo" syna, ma ktoś pomysł co się mogło stać?

Link do całej akcji:

https://plusujemy.pl/news/654d544ce1aca9081c3b4abc

Kazdy kto czytał o selekcjach do takich jednostek wie że: "to nie są leszcze Stefan" testy motywacji, woli przeżycia, ponad przeciętna sprawność fizyczna, pamięć, opanowanie, zdrowie psychiczne!!! Tam nie biorą ludzi przyniesionych w teczkach...

Nie będą szkolić kogoś 3 lata żeby se strzelił w łeb...

Edytowane przez Gixer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vodkas85 napisał(a):

Zobaczył coś czego zobaczyć nie powinien.

 

A sprawę nagłośniono, aby inni którzy coś wiedzieli, nie odważyli się mówić. 

Być może. A robiąc szum uderzyli w najczulszy punkt społecznego odbioru czyli krzywda niewinnego i to dziecka. Kto będzie rozkminiał co się naprawdę wydarzyło skoro ucierpiało dziecko.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi przeszło przez myśl z tym  rurociągiem. Może pozbywają się ludzi aby coś nie chlapneli za jakiś czas? Może Zabezpieczyli się na wypadek przegranych wyborów. Teen yyyy podał się do dymisji yyyy jak mu było? Andrzejczak? Coś ucichło z tym rurociągiem. Może sygnał dla innych by byli cichutko? Niewiem spekuluje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Gixer said:

Kazdy kto czytał o selekcjach do takich jednostek wie że: "to nie są leszcze Stefan" testy motywacji, woli przeżycia, ponad przeciętna sprawność fizyczna, pamięć, opanowanie, zdrowie psychiczne!!! Tam nie biorą ludzi przyniesionych w teczkach...

Nie będą szkolić kogoś 3 lata żeby se strzelił w łeb...

 

To jest fikcja. U mnie na jednostce opowiadał stary kapitan o gościu który ze wszystkiego 5 wzorowy żołnierz. nikt nic nie podejrzewał, a potem go znaleźli powieszonego w sali a list zostawił taki że pojechał wszystkim. Nigdy nie wiesz co w człowieku siedzi. 25 bkpow w Tomaszowie gdzie normy sprawnościowe, i psychofizyczne są wyższe niż w pozostałych jednostkach. Jesteśmy tylko ludźmi. Wszystko jest możliwe.

 

Fakt faktem że Borys wyglądał na zdeterminowanego na zdjęciach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pojawia się sporo wątpliwości w obu sprawach i wszystko jest dziwne, ale kontrargumentując to jaki ma sens w tych sytuacjach zabijanie niewinnych dzieci, a pozostawienie przy życiu obu partnerek? Przecież jakby nawet coś marynarze wiedzieli to mogliby się podzielić tą wiedzą prędzej ze swoją myszką niż małoletnim dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, paulaner napisał(a):

ale kontrargumentując to jaki ma sens w tych sytuacjach zabijanie niewinnych dzieci, a pozostawienie przy życiu obu partnerek

Odbiór społeczny i odwrócenie uwagi od istoty zdarzenia. Lud lubi emocje i się nimi karmi, tutaj najlepiej sprawdzają się szokujące proste komunikaty: ojciec zabił dziecko, zostawił list, biedna matka w traumie! To działa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

@DOHC troszkę wprowadziłeś w błąd. Żołnierz Formozy zabił córkę i strzelił samobója podcinając sobie żyły w łazience jakoś w lato. Borys służył w komendzie portu, zabił syna i uciekł do lasu.

 

Wiem, że to może dziwnie wszystko wyglądać ale ja bym nie szukał tutaj działań służb czy jakiś szwindli. Nie pytajcie skąd wiem pewne informacje, kto ma wiedzieć lub zna mnie prywatnie ten wie ale prawdopodobnie Borys dowiedział się, że nie był ojcem tego dzieciaka. To jest jeden z badanych motywów, który pewnie nie ujrzy światła dziennego. Znam ludzi którzy go szukali w tym lesie, rozmawiałem z nimi- to nie są mordercy na zlecenie czy działacze służb. Jasno i wyraźnie mi powiedzieli, że gość był widzimy na początku, znaleźli jego ciuchy, ślady itd. Był widziany przez helikopter. Według mnie do gościa dotarło co zrobił i strzelił samobója. 
 

Dla mnie teoria, że zabił go jakiś policjant czy żandarm… No nie będę komentował po prostu. Szarzy policjanci czy żandarmi to na prawdę nie są Hitmani jak z filmów. Chcą normalnie pracować i mieć święty spokój.

 

Jedyne co mi się wydaje dziwne to fakt, że gość nie był spuchnięty po dwóch tygodniach w wodzie ale poczekam jeszcze jakie informacje za jakiś czas podadzą.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

@DOHC troszkę wprowadziłeś w błąd. Żołnierz Formozy zabił córkę i strzelił samobója podcinając sobie żyły w łazience jakoś w lato. Borys służył w komendzie portu, zabił syna i uciekł do lasu.

Tak, zamieniłem syna z córką po prostu. Nie mniej nie wierzę w takie przypadki, a "zwykli" ludzie mogli być statystami do odgrywania szopki poszukiwawczej.

 

Patrząc na Smoleńsk i operacje specjalną COVID 19 zupełnie zmieniłem swoje podejście do otaczającego świata. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, DOHC said:

Tak, zamieniłem syna z córką po prostu. Nie mniej nie wierzę w takie przypadki, a "zwykli" ludzie mogli być statystami do odgrywania szopki poszukiwawczej.

 

Patrząc na Smoleńsk i operacje specjalną COVID 19 zupełnie zmieniłem swoje podejście do otaczającego świata. 

 

Niszczarki ABW za 250 tys, powieszony policjant w lesie na smyczy psa prowadzący sprawę brata komendanta głównego. Wiele jest przypadków które wołają o pomstę do nieba. ja się zgadzam z @DOHC. Też nie wierze oficjalnej narracji w większości spraw. @Jan III Wspaniały Może Borys stawiał opór i ktoś go ukatrupił a teraz zamiatają sprawę pod dywan dla wygody. Tam 27-letni strażak zginął tez 1 listopada podczas tych poszukiwań. Kto wie co tam się stało.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli służby specjalne tego feralnego dnia przyszły po Borysa, wpierw odpaliły psa bo może narobić hałasu później syna,

który mógłby przysporzyć problemów krzycząc czy uciekając zawiadamiając mundurowych, mieszkańców.

 

Przestraszony Borys cudem się wydostaje i ucieka przed nimi ukrywając się na mokradłach czyli terenie bardzo trudnym gdzie

tylko survivalowiec sobie poradzi.

 

Podczas obławy na żołnierza w dziwnych okolicznościach ginie płetwonurek i strażak. Przypadek nie sądzę😏 

Co takiego wiedzieli, widzieli czy usłyszeli?

 

Więcej w tych materiałach.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech.

 

Wszędzie musi być jakaś ukryta afera, zamach czy spisek.

 

Nic tak nie zaszkodzi samym Polakom jak oni sami poprzez byle jakość (np. Smoleńsk) czy inne nie zawinione przez nas samych porażki jak np. ll WŚ..tu też oczywiście nie ma naszej winy tylko zdrada aliantów..itd.itp.

 

Ręce i cycki opadają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.