Skocz do zawartości

sny prorocze


dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególną kategorią snów są te, które sprawdzają się.

Przed laty miałem sen, który głęboko wrył się w moją głowę, tzn. cały czas zajmował mi myśli przez 2 dni. Później spełnił się.

Śniło mi się, że obserwuję wypadek samochodowy przy przejściu dla pieszych, z którego od lat codziennie korzystałem. Obok mnie we śnie stał starzec i obserwujemy jak trzy auta wpadają na siebie.

Sen był tak "mocny", że przeszył mnie. Nie mogłem za bardzo o niczym innym myśleć, cały czas siedział mi w głowie. Nawet opowiedziałem  o nim kumplowi. Po dwóch dniach, wracałem wieczorem do domu autobusem, nawet wtedy siedziałem i zastanawiałem się o co chodzi z tym snem, czemu mam go ciągle w głowie. Wysiadłem na przystanku, podszedłem na przejście dla pieszych. Na pierwszym pasie zatrzymał się polonez truck (to były czasy), a ja zamiast pewnie iść dalej, stanąłem na ulicy i wychyliłem głowę za poldka, by spojrzeć czy coś nie jedzie. Jechały auta i to zapierdalały. Żeby mnie nie rozjechać, kierowca pierwszego z  nich zahamował. Wpadł na niego Tir, który jeszcze zepchnął inne auto na wysepkę. Poczułem wtedy zimno i ciepło jednocześnie.Gdybym podbiegł do przodu, to któreś z tych 3 aut by mnie trafiło.

W śnie obserwowałem to miejsce z wysepki dla pieszych.

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć snu. Ponieważ wierzę w Boga, to wytłumaczyłem sobie, że jest to dar. Że miam jeszcze żyć i coś zrobić na ziemi.

Teraz gdy czytam o fizyce kwantowej- splątaniu, działaniu umysłu, to zastanawiam się czy to nie była jakaś reakcja na to co mogłoby się stać. Zjawisko splątania najmniejszych cząstek, działa nie tylko na odległość, ale też w czasie. A my przecież jesteśmy zbudowani z tych najmniejszych cząstek, nasze myśli są impulsami, które są tworzone przez elektrony, kwarki  (nasze myśli są stworzone z kwantów energii, które oddziałują na inne kwanty z których jest stworzony cały świat). Oczywiście oddziaływania między nimi, nie da się pojąć fizyką klasyczną. Bo te oddziaływania sią falą prawdopodobieństwa - tutaj przestaję ogarniać fiyzkę kwantową. Dobrze ktoś to tłumaczył w komentarzach na samczeruno.pl. W kazdym bądz razie, dlatego warto pozytywnie myśleć, medytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem sny prorocze i wśród znajomych nie jestem z tym sam. Te teorie fizyki kwantowej warto poznać i zrozumieć bo zmienia się wtedy patrzenie na świat i prawo przyciągania działa dużo mocniej. U mnie jeszcze spotęgowane to jest tym, że palę baty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziennik snów prowadzę od wielu lat, ale proroctw niewiele - jak na te wszystkie lata snów. Np. przyśniły mi się śmierci pewnych ludzi, w 100% dokładne kiedy jeszcze żyli. Ale znowu wiele ostrzeżeń się w ogóle nie spełniło. Trzeba być z tym bardzo ostrożnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie kiedys gdy bylam w zwiazku z dlugoletnim partnerem snilo sie przez dwie noce z rzedu ze On mnie zdradza...sen byl tak realistyczny ze obudzilam sie z placzem...okolo miesiac pozniej wydalo sie ze zdradzal mnie od 3 miesiecy..

Pozniej mialam sen cos zlego dzieje sie z moim tata, a rok pozniej tata zmarl:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedys gdy bylam w zwiazku z dlugoletnim partnerem snilo sie przez dwie noce z rzedu ze On mnie zdradza...sen byl tak realistyczny ze obudzilam sie z placzem...okolo miesiac pozniej wydalo sie ze zdradzal mnie od 3 miesiecy..

Pozniej mialam sen cos zlego dzieje sie z moim tata, a rok pozniej tata zmarl:(

To dlatego że ich kochałaś. Jak zmarła matka mojego ojca ten odszedł od telewizora a leciał jego ulubiony film, był 300 km dalej i juz wiedział co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.