Skocz do zawartości

Gówno - problem do śmiechu, a moje pytanko :)


Rekomendowane odpowiedzi

@Magician Dobra, wygrałeś. Ładne stopy, zgrabne nogi, otarła się o mnie i I jizzed in my pants ;). Tiaaaa kalkuluje, to wiem. Raz taką Włoszkę poznałem w metrze, cud malina. Gadaliśmy, śmialiśmy się, wzięła mój numer. Przyszło do wpisywania imienia i pyta się mnie co za dziwne imię. Mówię - Polskie. "A to jesteś Polakiem? Nie jesteś Anglikiem?". I tyle ją widziałem i słyszałem :D

Edit: Panna od 12 w południe nie oddzwoniła więc ma wyjebane. Problem z głowy :)

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomko napisał:

Problem z głowy

Coś mi się wydaje, że jeszcze parę dni będziesz fantazjował o jej miseczkach D.? Ale przejdzie. Bo wszystko się zmienia i przechodzi.

 

A w tym metrze to frajer byłeś. Kobiety lubią słyszeć imiona typu Armando, Rodrigo, John, Brad, Władimir.

 

Facet, niepokoi mnie to, że Ty liczysz godziny od kiedy ona się nie odzywa. Gdybym nie widział Twojego stopnia i reputacji, to pomyślałbym, że to pisze kot z poczekalni z jednym postem.

 

Ta Ukrainka musiała być niezła skoro idzie 4 strona wątku. @Tomko wklej jej fotkie. Zobaczymy co to za bóstwo. To pewnie ta ślicznotka z Himalajów, o której Marek tak zawsze ciepło mówi.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Hehe pamiętam, że dzwoniłem do niej o 12 bo szedłem wtedy klocka pocisnąć w pracy i na śniadanie ;). Heh chłopaki teraz to chyba wy zaczynacie rozdrabniać się w wątku ;). Nie mam jej zdjęć ani fejsbuka, swojego też nie dałem. Nie lubię. 

Jakby była tą z himalajów to by zaproponowała sama spotkanie :D. Naprawdę, wypiłem dwa piwka i już jakbym laski nigdy nie poznał :P. Ranga rangą, ale nawet moje 3869 stulej-lajków może przegrać ze zgrabnymi nogami i dupką w sukience :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Nastukałeś 3 miliardy stulej-lajków, a nie wiesz, że klocka się stawia między 5 a 7 rano. Tak nawet pan Zięba głosił.

 

10 minut temu, Tomko napisał:

wypiłem dwa piwka

Piwka to szatan. Nie pij tego gówna. Tam są estrogeny. Cycki Ci urosną. Lepiej czystą, albo samogon. A najlepiej jak Ukrainka przyniesie w torebce Finlandię.

 

Czasem słyszę, że ktoś ma konto na pejsbuku. Kompletnie nie wiem jak to jest. Nigdy nie miałem i nigdy nie czułem potrzeby. Kiedyś laska mnie chciała wyszukać i mówi: "ty jesteś żyjący? nigdzie nie masz konta".Tak, jestem żyjący ale nie potrzebuję cykać fotek z seszeli.

 

Rangę masz spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Ranga krwawicą zapracowana :P. Dziękuję. 

Wstaję 5.30, idę do kibla i tak nie idzie powiem ci. Dopiero puszcza po kawie przedpracowej o 7.30 rano :). A potem o 12.00 przed lunchem a po śniadaniu. Pejsbuka mam, ale używam głównie do messangera i wrzucania jakiś wałków z YouTube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomko napisał:

nauczę jej Polskiego a ona mnie Ukraińskiego i co ona na to.
 

Dobrze kombinujesz, ale będąc w UK to:

8 godzin temu, Tomko napisał:

"A to jesteś Polakiem? Nie jesteś Anglikiem?". I tyle ją widziałem i słyszałem :D
 

Wymyśl lepszy powód spotkania, baby zawsze chcą uzyskiwać jakieś dodatkowe poza towarzyskie korzyści.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomko napisał:

Wstaję 5.30, idę do kibla i tak nie idzie powiem ci. Dopiero puszcza po kawie przedpracowej o 7.30 rano :). A potem o 12.00 przed lunchem a po śniadaniu

No i w końcu, po czterech stronach, korelujemy z tytułem tematu :D

  • Like 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 19:50, Tomko napisał:

j w dupie ma mój paszport i to, że jestem Polakiem jak może mieć Angola bez problemu

Ale Angol jest juz prawie poza UE, a Ty w UE:))) masz u niej szansę!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No chłopaki :). Dziewczyna ma zapłon :P. Patrzę dzisiaj a tam: "hi, how are you? I couldn't talk when you call me". Myślę sobie o ciul chodzi i kto to jest. Przypomniało mi się :). Spytałem kto to i dostałem odpowiedź, że to ona z oczkiem. Napisałem, że nie nie wiedziałem bo myślałem, że nie jest zainteresowana więc usunąłem numer. Przeprosiła i poszło standardem, że nie mogła rozmawiać a potem nie miała nic na koncie (hahaha). Na razie takie se smski, nie dzwonię, pierdolę ;). Pracuje jako opiekunka do dzieci tutaj. Lecę teraz do Polszy to jak wrócę to sobie ogarnę.

Ale wiecie co, ja to dupowaty jednak jestem w te klocki. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomko napisał:

Na razie takie se smski, nie dzwonię, pierdolę ;)

I to właśnie pokazuje, że nie jest tak źle z tą dupowatością.

 

Dupowaty byłbyś, jak byś się za nią uganiał, choć ewidentnie nie jest zainteresowana. Bez ciśnienia, bardzo dobrze:) 

 

Naprawdę, czasem jak niektóre posty czytam niektórych, zwłaszcza ostatnie tematy, to mam wrażenie że każdy uśmiech dziewczyny czy miła rozmowa to już oznacza że "coś mogło z tego być, co nie?" i jak ktoś nie wydymał tej dziewczyny to znaczy, że coś z nim nie tak. A to mógł być tylko uśmiech i tylko fajna rozmowa. Chill, będzie taka co będzie Tobą naprawdę zainteresowana:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus Czuję się jak na terapii ale dużo racji :). Zresztą sama nie wykazuje zbyt wiele zainteresowania. Trochę ją zaintrygowałem, zaczęła się dopytywać co robię itp., na co na końcu stwierdziłem z przekąsem, czy w takim razie mam z powrotem wpisać numer do telefonu i odpisała "jak chcesz ;)". No to jak chcę - se numer niech leży. Zresztą mam poważniejsze plany teraz i nie mam czasu na związki. Muszę kupić małą komodę do pokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.