Skocz do zawartości

Dobra rada. Brutalnie.


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, self-aware said:

bardzo chętnie zobaczyłybym jak kobieta podszywa się za samca i podrywa inną kobietę

Dobrze zrozumiałeś, to właśnie zaproponowałem parę postów wyżej zamiast pisania kolejnego poradnika, co @deomi wymyśliła, że zrobi. Teraz czekamy, czy się podejmie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence Ja takich widzę na ulicach mnóstwo, myślałem, że to norma. Wiesz, ja mam 4-kę z przodu i czasem nie łapię współczesnych trendów. Możesz w takim razie podać przykład przeciętnego typa? Podkreślam PRZECIĘTNEGO z uwzględnieniem, że wg kobiet 80% facetów jest poniżej przeciętnej, czyli w praktyce na pierwszy rzut kobiecego oka musi być kiepski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Nie chcę Badoo, sympatii nie znam więc tam powojuje.

 Ja uderzę bez zdjęcia, wiek 33 lata, imienia jeszcze nie wymyśliłam, myślę o (oh) Karol.

Albo dam jakieś zdjęcie bez twarzy. Tajemniczo.

W jaki wiek celujemy? 

I kiedy uznamy, że osiągłyśmy sukces?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LalkaWcześniej proponowałem takie:

On 5/14/2018 at 11:07 PM, Adams said:

za sukces uznajemy umówienie spotkania, o ile nie nastąpi jego odwołanie do 15 min od wyznaczonego terminu (możemy negocjować czas); Ty odwołujesz spotkanie na 14 min lub mniej przed terminem albo wcale, albo spotykasz się  z dziołchą - Twoje sprawa jak to dalej pociągniesz

Sprzeciwów nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ze zdjęcia to po prostu dzieciak, wygląda jak typowy gimbus, ewentualnie laluś licealista. :D Tacy mnie odrzucają i w ogóle nie pociągają- zero męskości...

@Adams mam swój gust, za innych wypowiadać się nie będę, nie jestem jakąś ekspertką, więc nie widzę potrzeby opisywanie tego jak wygląda przeciętny facet...Wyraziłem tylko swoje zdanie, bo nie mogłam przejść obojętnie koło tamtego zdjęcia.:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Uderzamy tak w 20-40 :D Z tym, że potem musimy to uwzględnić w statystyce. Pewnie im starsze tym będzie łatwiej. No zobaczymy. 

Fot szukamy na hamerykanskim i rosyjskim bado. Podejrzewam, że w razie czego owym chłopakom będzie wisieć że ktoś w Polsce uzywa ich wizerunku do jakiś bzdetów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.