Skocz do zawartości

Dobra rada. Brutalnie.


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

hahah Nie no ja się nie boję tak tylko wspominam, napewno znajdzię się gościu który ruszy 100kg śmierdzącą 3trójkę.

Hmm, akurat 100kg śmierdząca kobieta to dla mnie 1/10, bo rozumiem, że odnosisz się do braku higieny a tego to chyba nikt nie zdzierży :)  Ja miałem na myśli normalną dziewczynę, z normalnym ciałem (nie jakimś tam seksownym, po prostu takie tam tyle o ile) i mocno nieatrakcyjną twarzą, to dla mnie mniej więcej 3/10, która tez będzie miała powodzenie, ale dużo mniejsze oczywiście. No ale wiadomo, oceny SMV dla każdego znaczą coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Napiszę :) 

W ogóle chce założyć kanał na youtube, a nawet zainicjować ogólnie rozumiany nurt antynatalistyczny na wielu płaszczyzanach mass mediów facebook, być może i własna strona int, może i forum.

Czy ktoś z Was tutaj zgadza się z jego założeniami? Czy będe mogła go tutaj podlinkowywać? (ten kanał?) Myślę że musiałabym napisać w tej sprawie do Marka? Ale też nie wiem czy mogę do niego napisać?

Oczywiście chce to zrobić gdy nagram już jakieś materiały. I oczywiście przyjmę odmowę. Bedę się wtedy reklamować na bardziej komercyjnych forach.

Chcę żeby ludzie zrozumieli że mają optymistycznie zakrzywiony obraz rzeczywistości. Świat jest beznadziejny i okrutny dlatego powinniśmy dążyć do zaniechania jakiegokolwiek życia na tej planecie.

Wiem że miałam o tym tutaj nie pisać, dlatego chcę stworzyć na te tematy własną przestrzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, deomi said:

Mężczyźni zakochują się w tym co widzą, kobiety w tym co słyszą. 

Największa głupota jaką słyszałem...

Pisałem to wiele razy. Przystojny, wysoki mężczyzna to zdrowe silne potomstwo, mokre majtki kobiet. Nie chce mi się rozpisywać, bo sama wiesz jak jest:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musimy to zrobić, jesteśmy niewolnikami wcieleń. Dopiero kiedy cała ludzkość to zrozumie i przeciwstawi się największemu instynktowi jakim jest trwanie przy życiu, staniemy się wolni.

 

@Stelkor Silna osobowść, mocny charakter też świadczą o silnych genach. Co z tego że facet będzie przystojny jak w obyciu okaże się potocznie zwanym "cipeuszem", "ciepłymi kluchami"? Myślisz że kobiety bedą go traktować jako samca alfa? I nadziewać mu się na ..wiadomo co? Nie. Uwierz że nie, w przypadku mężczyzn .. charakter jest dominujący nad wyglądem. Aczkolwiek nie twierdzę że wygląd jest zupełnie bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stelkor napisał:

Pisałem to wiele razy. Przystojny, wysoki mężczyzna to zdrowe silne potomstwo, mokre majtki kobiet

Gówno prawda. Charakter, intelekt, charyzma to jest istotne, wygląd fizyczny jest dodakowym atutem, ale sam w sobie wiele nie może. Widziałam nie jednego przystojnego, wysokokiego, ale nigdy mokro nie miałam. A mogłam gościa na oczy nie widzieć i tylko to co mowił/pisał sprawiało, że czułam się nim zafascynowana. Przykro mi Panowie, sam biceps i ładna buzia nie wystarczą. My nie jesteśmy Wami, żeby sam wygląd sprawił., że bierzemy w ciemno :D

Edytowane przez Welma
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, deomi said:

 

 

@Stelkor Silna osobowść, mocny charakter też świadczy o silnych genach. Co z tego że facet będzie przystojny jak w obyciu okaże się potocznie zwanym "cipeuszem", "ciepłymi kluchami"? Myślisz że kobiety bedą go traktować jako samca alfa? I nadziewać mu się na ..wiadomo co? Nie. Uwierz że nie, w przypadku mężczyzn .. charakter jest dominujący nad wyglądem. Aczkolwiek nie twierdzę że wygląd jest zupełnie bez znaczenia. 

@WelmaPisałem to wcześniej, ale napiszę jeszcze raz. Charakter ma znaczenie tylko gdy idzie w parze z wyglądem.

Nigdy nie miałem powodzenia u kobiet. Zacząłem ćwiczyć, co pozoliło mi pozbyć się zbędnych kilogramów, głównie z twarzy. Okazało się, że mam bardzo silne rysy twarzy, jednak nie było ich iwdać pod warstwą tłuszczu. Teraz mając 191-193cm wrostu, i ładną twarz,plus zwiększony obwód szyji (bardzo zwiększa atrakcyjność mężczyzny), mam spore powodzenie u kobiet. Powiem więcej, kobiety często same zaczepiają, zagadują, uśmiechają się. Do około 17,5 roku życia byłem prawiczkiem, po zmianie wyglądu bardzo to nadrobiłem, bez szczegółów. 

 

Dodam, że nie zmieniłem swojego zachowania, nawet powiem więcej, przestałem na siłę udawać samca alfa, jak polecali trenerzy PUA. Nikt nie jest w stanie mnie przekonać, że charakter jest ważniejszy niż wygląd, nikt. Doświadczyłem tego na własnej skórze. 

Edytowane przez Stelkor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stelkor napisał:

Największa głupota jaką słyszałem...

Pisałem to wiele razy. Przystojny, wysoki mężczyzna to zdrowe silne potomstwo, mokre majtki kobiet. Nie chce mi się rozpisywać, bo sama wiesz jak jest:)

Jeszcze się przyda drugi poradnik, ostateczne rozwiazanie kwestii wyglądu, co się tak naprawdę podoba kobietom, ale obawiam się, że tego nie przeżyjecie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi popełniasz jeden wielki błąd.
ZERO SMS.

Umawiaj się z facetami i poznawaj ich na żywo.
Oceniasz jakiegoś gościa po tym jak pisze.

Wg mojej oceny z Tobą jest coś nie tak.
Bez urazy oczywiście.
Ale jak można budować sobie zdanie o kimś obcym bazując na tym co pisze.

Nie wydaje Ci się to lekko "popierdolone"?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stelkor Jasne, że wygląd fizyczny jest ważny. Przystojny ineligentny, dobrze rokujący facet będzie miał lepsze "branie". I w Twoim przypadku moim zdaniem istotne jest to, że po pierwsze poprzez zmianę wyglądu poprawiła się pewność siebie, po drugie dałeś spokój z idiotycznym PUA, a to jest bardzo na plus. Nie wiem skąd przekonie, że kobiety potrzują ekstrawertycznych samców alfa, mnie tam imponują inteligetni faceci, z pasją, mający jakiś swój świat.

 

I ciacho 11/10 bez inteligencji, pasji, ambicji naprawdę nie jest dobrym kandydatem, no może jak ktoś lubi to na gorączkę sobotniej nocy, tak że nawet nie będzie pamiętała jego imienia.

Edytowane przez Welma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, deomi napisał:

Tak, musimy to zrobić, jesteśmy niewolnikami wcieleń. Dopiero kiedy cała ludzkość to zrozumie i przeciwstawi się największemu instynktowi jakim jest trwanie przy życiu, staniemy się wolni.

Ale świat i tak sam się skończy, a wszystkich ludzi nie da się zbawić, jedynie można dla części z nich opisać jak to działa i wtedy żyje im się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Welma said:

 

I ciacho 11/10 bez inteligencji, pasji, ambicji naprawdę nie jest dobrym kandydatem, no może jak ktoś lubi to na gorączkę sobotniej nocy, tak że nawet nie będzie pamiętała jego imienia.

Ciacho 11/10 jest dobry na spłodzenie potomstwa. Inteligetny, oczytany, czuły informatyk jest dobry na wychowanie dziecka. Nie rozpisuje się, ponieważ jako kobieta doskonale o tym wiesz, więc jest to bez sensu. 

 

Moja pewnośc siebie zmieniła się dopiero po przespaniu z kilkoma kobietami. Zmiana wyglądu nie zmieniła jej. Przed tym, zawsze byłem kolegą, zawsze.. Miałem kolezanki, ale każda próba zbliżenia, kończyła się odrzuceniem. Zawsze słyszałem, że jestem dobrym kolegą, umiem słuchac. Po zmianie wyglądu kilka z tych dziewczyn było u mnie na kolacji ze śniadaniem, więc jeszcze raz Cię proszę, nie rób kolegą z forum wody z mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stelkor napisał:

Nie rozpisuje się, ponieważ jako kobieta doskonale o tym wiesz, więc jest to bez sensu. 

Jako kobieta doskonale wiem co mnie pociąga i co najbardziej w mężczyznach  cenięi. I prędze zwiąże się z facetem inteligentnym, pewnym siebie, ambitnym, inteligentym niż facetem co jedyne co ma do zaoferowania to wygląd i nic więcej nie będzie w stanie mi dać. Czy wygląd jest ważny? Bez dwóch zdań. Czy ważniejszy od inteligenji i charakteru? W żadnym wypadku. Powiedz mi skąd się biorą związki młodcych atrakcyjnych kobiet z zamożnymi, starszymi nie zawsze przystojnymi mężczyznami? Powiesz, że lecą na kasę, ale to nie jest tylko kwestia czysto materialna. Kobiety podnieca zaradność, ambicja i...dobre auto też:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski Tutaj też bazujemy i oceniamy kogoś po tym jak ktoś pisze.

Nawet jest bardzo rygorystyczny zakaz robienia jakichkolwiek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Więc zakładam że dla Marka i dla części użytkowników z tego forum ( nie jestem jedyna która się czepia) jest to ważne i nie do zniesienia byłoby czytanie postów wyglądających mniej wiecej tak " czesc s kont jestescie? ciesze sie rze was poznalem mam nadzieje ze mi pomorzecie"  W dzisiejszym świecie praktycznie nie da się uciec od pisemnej formy komunikacji jaką jest np. sms. Ja np. jestem tolerancyjna, nie czepiam się literówek, interpunkcji, neologizmów itd itp, ale podstawowe błędy ortograficzne są dla mnie nie do przyjęcia. Nie owiając w bawełnę, mam wtedy wrażenie że piszę z jakimś imbecylem bez podstawówki. I to mi się dzieje podświadomie, takie mam skojarzenia, chociaż staram się sobie tłumaczyć że to pewnie dyslekcja. 

Piszę teraz o błędach ort. nie o tym lekarzu. Z lekarzem zresztą też już jest sprawa zakończona.

 

Aczkolwiek jest to dość dobra rada bo już nie raz tak się zdarzyło że z gościem pisało mi się średnio, za to rozmowa szła super i odwrotnie: pisało się super, rozmowa już nieco mniej, lecz ten lekarz lub "lekarz" przekroczył już pewne granice poczytalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stelkor Tylko widzisz na obecny moment jesteśmy w stanie ocenić wyłącznie sam wygląd tych Panów. W kontakcie na żywo za pewne zadzialały by też inne profity i cechy negatywne. Jest jedynie opis, którego nie "czujemy" nie wyzwala on emocji, tu potrzebna byłaby konfrontacja na żywo.

Ten drugi Pan jest do ogranięcia: masa, rzeżba, soczewki, aparat na zęby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Łapinski said:

Ps.
@Stelkor  Ten chłopak na górnym zdjęciu ma bardzo dobre zdjęcie. Od technicznej strony.
Dobre światło i detale. 
Wiele razy w domowych warunkach próbowałem takie foto walnąć :)

Myślisz, że ten z dołu, przy dobrym świetle wypadł by tak samo, lub lepiej? :D

 

@deomi Starałem się, ale jak widać nie mam wystarczających argumentów. Moim utwierdzeniem w tym co pisze jest przeżycie tego na własnej skórze. 

 

Inna kwestia jest, że uważasz pana na dole za gościa "do ogarnięcia" co od razu mówi mi, że nie masz pojęcia co cechuje atrakcyjną twarz mężczyzny. Cóz, pozostało mi zyczyć powodzenia, i wytrwałośći w drodze do zostania mistrzem podrywu;)

Edytowane przez Stelkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stelkor napisał:

Myślisz, że ten z dołu, przy dobrym świetle wypadł by tak samo, lub lepiej?

1. Okulary do wywalenia.
2. Wizyta u fryzjera.
3. Wizyta u dentysty.
4. Zgolić tego wąsa.
5. Trochę zadbać o tężyznę fizyczną.
6. Dobre światło i dodatki typu ciuchy.

I powiem Ci, że chłopak z dołu dałby radę na fotach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.