Skocz do zawartości

Na rozdrożu


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Isildur napisał:

Nie znasz dokladnie sytuacji więc nie mozesz sie wypowiedziec obiektywnie

A ty myślisz, że znasz? ;) Śledzisz ją? ;) Wiem, że ego podpowiada, że jesteś wyjątkowy, ale naprawdę jeśli żona ma w poważaniu przysięgę, to nie musi się ograniczyć tylko do jednego, bo niby czemu? To, że ona tylko z Tobą to złudzenie. Jej nie muszę znać, znam schemat. Jak widzę, lepiej od Ciebie.

 

9 minut temu, Isildur napisał:

ile taka zona moze miec maksymalnie kochankow? 3? 4?

W czasie rzeczywistym? Być może i jednego + przy każdym wyjściu z koleżankami innego przygodnego, albo 2-3-4 stałych, jak piszesz. Ilu przez całe małżeństwo? Ilu z nich daje bez gumy? Tego, mój drogi, nie wiesz ani trochę lepiej ode mnie ;) 

 

9 minut temu, Isildur napisał:

A ile taka kurwa ma codziennie klientow?

Kurwa ma taki zawód, a cipa to narzędzie pracy, więc możliwe że dba o nie bardziej niż Twoja mężatka. Ba! Nawet pewne. Także jeśli dla Ciebie jest ważna liczba, to czy Twoja mężatka ma takich jak Ty 1 czy 10 na liczniku ważne, że prostytutka ma i tak więcej to ok ;) Ale moim zdaniem nie o to chodzi. 

 

EDIT: @Isildur znów piszesz jak baba. Nie "nie da się normalnie", tylko zostało Ci wskazane, że masz iście babski dylemat i babską definicję "bycia w porzadku". To, czy to mężatka czy nie (dla mnie przynajmniej) ma małe znaczenie - gdyby to była jakaś po prostu panna feedback były ten sam ode mnie.  Wyciągnąć wnioski warto, a nie uznawać, że to z nami coś nie tak. Pozdróweczki dla Twojej małżonki od nas z forum, bo możliwe że któryś z tutejszych amatorów też ją ma mniej lub bardziej regularnie :D 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Isildur napisał:

Natomiast ruchanie kurew niesie spore ryzyko zlapania syfa.

Mam bardzo poważne wątpliwości czy tak faktycznie jest. O warsztat pracy się dba, bo to źródło dochodu. Jak się odpowiednio nie zabiezpiczysz to i od owej mężatki też coś możesz złapać.

 

Godzinę temu, Isildur napisał:

Po 1, poki co jestem z męzatką, a poza nią nie mam innych kobiet, więc jestem w pewnym sensie w porzadku wzgledem niej.

Jak to dobrze, że tworzycie z mężatką bardzo uczciwy i szczery związek:D

38 minut temu, Isildur napisał:

Poza tym zycze powodzenia w robieniu minetki kurwie lub w ogole calowaniu jej w usta.

A czy ktoś z nas tu na forum, którzy korzystają z tego typu usług, kiedykolwiek zachęcał do czegoś takiego???

Nie wydaje mnie się.

 

2 godziny temu, Isildur napisał:

Dodam jeszcze, ze z męzatką mam silną więź, zywie do niej gorące uczucie i ogolnie bardzo dobrze sie przy niej czuję.

Brakuje tu tego słowa na literę M. Nie wydaje mi się, żeby autor faktycznie rozważał możliwość zakończenia tej relacji i faktycznego pójścia choćby do koleżanki.

 

No właśnie @Pytonga gdzie nie spojrzeć to tylko waginy w życiu autora. Niektórzy to mają dylematy:

1. wagina mężatki

2. wagina koleżanki

czy może:

3. ogrom wagin.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytuschrypus napisał:

@IsildurTak jak pozostali, z mężem na czele :D Smacznego :D 

Jest pewien czynnik, o ktorym rzecz jasna nie mogę wspomniec tutaj na forum publicznym, mogący sugerowac ze ów kobieta na 99% nie ma nikogo innego procz mnie. Więc mimo wszystko biorę 99% i robie minetkę z przyjemnoscią, a kurwie ktora polykala czyjąs sperme godzine przed waszym przyjsciem do niej dziekuję :) Lub bralka z tylka do buzi a potem was caluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Mam bardzo poważne wątpliwości czy tak faktycznie jest. Jak się odpowiednio nie zabiezpiczysz to i od owej mężatki też coś możesz złapać.

 

 

Spotykam sie z nią juz od bardzo dlugiego czasu. Skoro do tej pory wszystko w porządku z moim penisem tzn ze raczej mam racje co do ilosci jej kochankow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Isildur napisał:

Jest pewien czynnik, o ktorym rzecz jasna nie mogę wspomniec tutaj na forum publicznym, mogący sugerowac ze ów kobieta na 99%

Ile razy ja to słyszałem lub czytałem, nawet tutaj na forum. Ostatni raz, bo już nie chciałeś rozmawiać - nie łudź się. Chcesz myśleć, że Twoja mężatka to nie kurwa - myśl. Nie jesteś wyjątkowy - daje Tobie, może dawać innym. To dla odmiany bardzo rozsądne założenie. Przemyśl, jak krytykujemy tu kobiety i zastanów się, na ile sam właśnie działasz podobnie, bo jak widzę nie tylko moim zdaniem bardzo.

 

A jeśli od dawna się z nią spotykasz, to tylko świadczy gorzej o Tobie i Twoich ultimatach ;) A z prostytutką jej nie porównuj - dla prostytutki to zawód, jasno świadczona usługa. Dla Twojej mężatki kurewstwo to dodatkowa zabawa. Cóż, co kto lubi :) 

 

Tyle ode mnie, pozdro.

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki mały joke z przyszłości.

 

Przychdziani Isildurowa do dermatologa na badanie. 

Droga pani , ma pani rzeżączkę!

Proszę się zgłosić jak najszybciej do mojego gabinetu z partnerem .

Na co pani odpowiada: 

Panie doktorze ! Ale z którym !?

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Still napisał:

A ja mam taki mały joke z przyszłości.

 

Przychdziani Isildurowa do dermatologa na badanie. 

Droga pani , ma pani rzeżączkę!

Proszę się zgłosić jak najszybciej do mojego gabinetu z partnerem .

Na co pani odpowiada: 

Panie doktorze ! Ale z którym !?

 

 

haha dobre ? A czy Ty byles juz u dermatologa, dowiedzawszy sie ze Twoja żonka sie puscila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Isildur napisał:

Gdybys ją zaspokajał w lozku to nie musialbys zapobiegac :D
Okay, koniec zlosliwosci, wybacz ale sam zaczales :)

Chłopie po rozstaniu miałem więcej sexu niż w małżeństwie ;)

 

I tak na marginesie , słowo klucz dla ciebie : Dystans, więcej dystansu do siebie bo zachwoujesz się jak baba. Zaraz fochy zaczniesz strzelać. A nie już strzelasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isildur mam 31 lat.

Myśle, że wybrałbym opcje nr 4 czyli

Inwestycja w siebie. Egoizm. Laski kiedy Ty chcesz i jak masz na to czas. 

Sporty, praca nad sobą, kariera. Zdrowy tryb życia. Spotkania z przyjaciółmi, poznswanie nowych ciekawych ludzi.

 

Co do opcji 1. Odpada.

Opcja 2. Najpierw musiałbyś definytywnie zakończyć związek z mężatką. A raczej do niej coś czujesz. A do tej 30stki to chyba nie bardzo, bo jak by było inaczej to już byś dawno z nią coś kręcił. Także odpada.

 

Opcja 3. Za bardzo swoje życie opierasz na kobietach. Idz swoją drogą. Kobiety to tylko kobiety ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isildur

Wpadasz tu jak po ogień,chcesz rady a robisz wielkiego stolca i nie szanujesz rad Braci którzy niejedno już przeszli i naprawdę ich rady są bezcenne..

 

Miałem się wypowiedzieć ale twój brak szacunku do nas aż "bije" po oczach.To i my cię szanować nie będziemy.

 

Ruchasz mężatki?A ruchaj.Tylko uważaj na jej męża szczególnie jak będziesz szedł ciemną ulicą.

Dla mojej przyjemności to możesz dymać nawet "Jożina z Bażin".

 

 

Edytowane przez trop
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z urlopu wraca a tu takie rzeczy :D

 

@Isildur

 

Ja nawet nie widzę by Bracia chcieli źle Tobie, mimo że po przez Twoja postawę są uszczypliwi. Pokazują drogę na którą jesteś zamknięty. Przemyśl to sobie i poczytaj więcej forum, ze zrozumieniem :) 

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Isildur said:

Tak tak. Jesli lizemy sie razem po ch*ach to jest fajny temat, super spoko. A jak ktos ma inne zdanie od wiekszosci z tego forum to juz trol :D Smieszne

Jest tylko jeden mały problem ty nie masz żadnego zdania.

Jak byś czytal ze zrozumieniem to zauwazył byś, że zwisa mi to czy walisz mężatke czy nie - I nie krytykuje takiego zachowania.

 

Ty jesteś tylko zainteresowany trolowaniem no chyba, że jesteś upośledzony umyslowo, ponieważ taki poziom prezentuje prowokacyjne pytanie zadane w pierwszym poście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Chłopie po rozstaniu miałem więcej sexu niż w małżeństwie ;)

 

I tak na marginesie , słowo klucz dla ciebie : Dystans, więcej dystansu do siebie bo zachwoujesz się jak baba. Zaraz fochy zaczniesz strzelać. A nie już strzelasz ?

Mam dystans do siebie. Jednak napisalem ten temat po to by dowiedziec sie czegos konstruktywnego, a nie czytac jak 10ciu chlopa wylewa swoje zale.

A na chamstwo (Twoj zart) odpowiadam chamstwem.

Godzinę temu, Bronisław napisał:

@Isildur mam 31 lat.

Myśle, że wybrałbym opcje nr 4 czyli

Inwestycja w siebie. Egoizm. Laski kiedy Ty chcesz i jak masz na to czas. 

Sporty, praca nad sobą, kariera. Zdrowy tryb życia. Spotkania z przyjaciółmi, poznswanie nowych ciekawych ludzi.

 

Co do opcji 1. Odpada.

Opcja 2. Najpierw musiałbyś definytywnie zakończyć związek z mężatką. A raczej do niej coś czujesz. A do tej 30stki to chyba nie bardzo, bo jak by było inaczej to już byś dawno z nią coś kręcił. Także odpada.

 

Opcja 3. Za bardzo swoje życie opierasz na kobietach. Idz swoją drogą. Kobiety to tylko kobiety ?

Jeden jedyny, ktory potrafi dyskutowac na poziomie. Takiej odpowiedzi oczekiwalem.

Idąc dalej tym tropem, kobiety to tylko kobiety, no ale w koncu kiedys fajnie by bylo miec żone, oddaną wierną żone, bo przeciez takie zycie gdzie ciągle zmieniam kobiety w koncu nie zaprowadzi mnie do niczego dobrego. Kiedys w koncu uroda przeminie i co wtedy?

48 minut temu, trop napisał:

@Isildur

Wpadasz tu jak po ogień,chcesz rady a robisz wielkiego stolca i nie szanujesz rad Braci którzy niejedno już przeszli i naprawdę ich rady są bezcenne..

 

Miałem się wypowiedzieć ale twój brak szacunku do nas aż "bije" po oczach.To i my cię szanować nie będziemy.

 

Ruchasz mężatki?A ruchaj.Tylko uważaj na jej męża szczególnie jak będziesz szedł ciemną ulicą.

Dla mojej przyjemności to możesz dymać nawet "Jożina z Bażin".

 

 

Jakby Bracia szanowali mnie, to ja szanowalbym braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.