Skocz do zawartości

E-maile od dziewczyn ze Wschodu.


Rekomendowane odpowiedzi

@The Motha, to daj znać jak tam wyjdą rezultaty tej gry. Ciekawym czy bracia dobrze obstawiają. Sam kiedyś też miałem podobną sytuację, akcja działa się w UK, pani też  podobno już tu była, trochę popisałem ale szybko zakończyłem znajomość, szkoda mi było czasu, więc nie wiem czy zaczęła by kręcić o kasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Łabędź  @wrotycz  

A więc sytuacja się nieco rozkręciła, dziewczyna podała mi swój numer telefonu żeby jak twierdzi mieć lepszy kontakt, kierunkowy Rosyjski, czyli narazie się zgadza, wspominała że pracuje w Rosji obecnie.

 

Oczywiście pojawiły się zdania typu, że nie może się doczekać na mój kolejny list i tak dalej, opisała czym się zajmuje, gdzie pracuje, szczegółowo opisała relacje z współpracownikami, że ma polskie korzenie, opisała przy tym sytuacje jej rodziny, pradziadków że pochodzą z tego rejonu Polski i tak dalej, kilkanaście zdań opowiadania.

 

Potem była dygresja o ostatnich jej związkach, czyli standard, facet zostawił bo była zbyt dobra i miała złamane serce, ale jest gotowa na kolejny związek, sprawia wrażenie bardzo otwartej jakby chciała się bardzo uwiarygodnić przede mną, wiadomo dlaczego :P

 

Ogólnie całe te jej opowiadania przypomina jakieś kopie jakiś listów bądź kopiowanie jakiejś książki, odnoszę takie wrażenie :)

 

Oczywiście każda wiadomość od ''niej'' ta standardowo wysyłka swoich zdjęć, dwie, trzy fotografie i tak dalej, zgadzają się, na każdym ta sama dziewczyna :)

Potem standardowe pytania że kiedy się spotkamy? narazie zero wzmianek o pieniądzach, podejrzewam że chcę mocno ugruntować swoja pozycje wobec mnie :)

 

Co więcej?

Pytania o moje hobby, czym się zajmuje i tak dalej, sama twierdzi że uprawia sportowy tryb życia i że czeka z utęsknieniem na moją odpowiedz.

 

To tyle narazie.

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja też miałem takie wrażenie że jej listy wyglądają jak jakieś opowiadania/wypracowania, ale to może kwestia kulturowa i tam babki tak właście piszą.

Może odwrócić kota ogonem i uprzedzić rozwój wydarzeń, zaproponuj że się do niej wybierzesz w celu lepszego poznania, a jak już tam będziesz to powiedz że skradziono Ci karte po drodze i nie masz za co na miejscu żyć i jak wrócić do Polski ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łabędź wymyślilem lepszy deal,  napisałem jej że jest piękna ale że narazie nie mamy jak się spotkać w związku z obowiązkami i odległością a bardzo bym chciał(zaznaczyłem to mocno) to chciałbym aby wysłała mi filmik na którym jest i np pokazuję mi swoje miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.