Skocz do zawartości

Co sądzicie o Speed-Datingu?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem parę razy i miałem doświadczenie takie, że przychodzą tam "bidulki" takie (wiadomo czemu są same). Nie spodziewaj się topowych lasek. Ale ja byłem też w innym przedziale wiekowym, więc może i też będzie inaczej. Samo doświadczenie jest spoko - ja też nie mam problemu z gadką, więc punktowałem.

 

Pamiętam jedną Ukrainkę grubo po 30-tce, która waliła prosto z mostu, że jej chodzi o małżeństwo. I mówiła tak: karierę zrobiłam, jestem samodzielna i teraz chcę mieć męża i dzieci. Uśmiałem się, jak zobaczyłem ten wprost tekst. Bez ściemy. Dodam, że nie wyglądała specjalnie dobrze.

 

 

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Denis napisał(a):

Witam, 

 

10 stycznia wybieram się na speed dating w moim pięknym mieście. (…)

Czy to dobra opcja dla kogoś ze średnim ryjem (photofeeler ocenił na 6-7), kto pracuje w dużym korpo i ma gadane? Czy raczej sobie odpuścić? 

 

Photofeeler to shite. 

Na speeddating idź- nowe doświadczenie. Może beka będzie 

Opocja lepsza niż nie iść. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku widzę kolejny temat z serii jak zdobyć kobietę😏🤦‍♂️

Ty w ogóle bierzesz pod uwagę nasze rady z poprzednich tematów?

 

Na twoim miejscu skupiłbym się na pracy nad sobą, aktualizacji mindsetu, który nie pozwoli Ci ruszyć do przodu.

Czym chcesz zainteresować kobietę w wieku 26 lat nie posiadając konkretnych afrodyzjaków, które na nie działają?

 

Wpierw ogarnij mental, zasoby, majątek, wygląd a później zacznij myśleć o kobietach.

Kalkuluj potencjalne zyski i straty z tym związane bo chyba nie myślisz, że kobiety to istoty bezinteresowne.

 

Kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co oni mogą dać, załatwić, zabezpieczyć, zapewnić.

Tak dla nich jesteś zasobem/narzędziem do osiągnięcia celów, marzeń, potrzeb.

 

Kobiety nie chodzą na kompromisy, nie karmią się miłością i romantyzmem, to cwane bestie nastawione na

ugranie własnego interesu, przyziemne i pragmatyczne.

 

Co do szybkich randek z dedykacja dla ciebie od mistrza w tej dziedzinie😁

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL nieźle nawet w dr. House jest pokazane jak to wygląda.

 

Co do speed datingu byłem kilka razy i niestety to są dokładnie te same laski co siedzą na portalach randkowych. Jeśli się trafią 2-3 pary to już sukces, aczkolwiek nie ma co się nastawiać, że to jakiś game changer. Pod warunkiem, że taka impreza nie kosztuje dużo to można chodzić co jakiś czas. U mnie niestety trzeba 100zł wybulić i to w dodatku z dużym wyprzedzeniem, bo ilość miejsc dla mężczyzn jest zabukowana do przodu. Szkoda trochę pieniędzy i być może nawet lepszym interesem jest po prostu premium na portalu randkowych.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Ty w ogóle bierzesz pod uwagę nasze rady z poprzednich tematów?

 

To jest zmora niestety większości, bo te rady są przeważnie proste, a temat wyczerpany. Podświadomość zainfekowana gównem. To nie jest kaszka z mleczkiem zmieniać oprogramowanie. Trzeba kurwa trochę chcieć i wziąć się do roboty. Na speeddating można iść jak masz totalnie wyjebane, robisz to dla beki, np. z kolegami jak to było w Housie. Dla mnie wieje desperacją tutaj i tyle. Zresztą tam będą same laski typu Becky. Jak chcesz Stacey to nie tędy droga. 

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Na twoim miejscu skupiłbym się na pracy nad sobą, aktualizacji mindsetu, który nie pozwoli Ci ruszyć do przodu.

Czym chcesz zainteresować kobietę w wieku 26 lat nie posiadając konkretnych afrodyzjaków, które na nie działają?

 

I tak ma chłop mega farta mając dostęp do takiej wiedzy w takim wieku. Ale jak powiedział Morfeusz: "znać drogę to jedno, ale kroczyć nią to zupełnie co innego".

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

 

Co do szybkich randek z dedykacja dla ciebie od mistrza w tej dziedzinie😁

 

 

Widziałem ten odcinek :D

 

Nie byłem na czymś takim, a podobno tam co spotkania chodzą te same panny jakim się opłaca ażeby mówiły każdemu te same rzeczy.

Jak nie pójdziesz to się nie przekonasz ziom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i zdaj relację. To jest zajebista opcja.

 

1. Przychodzą tam laski, które rzeczywiście chcą kogoś poznać i pogadać, a jest limitowany czas, więc też się trzeba spieszyć. Jakby gadka się nie kleiła to też szybko zleci. Nie ma sytuacji, że musisz oczekiwać na odpowiedź jak chociażby na Tinderze.

2. Można pójść i dla samego sprawdzenia siebie np. dając każdej lasce na TAK i zobaczyć ile numerów organizator Ci prześlę.

3. To po prostu fajna zabawa i jakaś odmiana w tym zdigitalizowanym świecie.

4. Nie miej oczekiwań. Raczej należy się spodziewać zwyczajnych dziewczyn z korpo/studentek.

 

Robiłem obserwacje serwisów oferujących taki eventy i kilkukrotnie zauważyłem, że w grupach do 30 lat prawie zawsze miejsca dla facetów są szybko wyprzedane, a kobiet często brakuje, ale już w każdej starszej grupie sytuacja zawsze była odwrotna i był deficyt facetów. Ale przecież ściana nie istnieje... 🙂

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis napisał(a):

Czy raczej sobie odpuścić? 

Na pewno sobie ciśnienie wyrównaj dolnym zaworem.

Nie będziesz zbyt napalony podczas rozmowy.

Daj się wygadać Babeczkom i słuchaj.

Bierz telefon od każdej.

 

Te egzemplarze co przyjdą będą bardziej zdeterminowane.

Sytuacja gra na twoją korzyść.

 

PAMIĘTAJ.....potwór/nie potwór liczy się OTWÓR.  

44 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Zresztą tam będą same laski typu Becky. Jak chcesz Stacey to nie tędy droga. 

 

No bzdury pleciesz Towarzyszu.

....co będzie to będzie.

Jednak jak którąś wyrwie i poszlaja/polansuje się z nią po bulwarach.....to pozna jej środowisko i KOLEŻANKI.

POWIĘKSZY SOBIE ŁOWISKO.

 

53 minuty temu, Ksanti napisał(a):

niestety trzeba 100zł wybulić i to w dodatku z dużym wyprzedzeniem,

TU MAMY PRZYKŁAD czym się różni FACET od chłopczyka.

100PLN facet wydaje na bilet tramwajowy po drodze, polują na FOKI.

CHŁOPCZYK przeżywa, że nie miał przez to na popcorn.

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem parę razy. Ogólnie sytuacja podobna jak na portalach, czyli więcej facetów niż pań. Przypomniałem sobie, że raz była koleżanka organizatorki, żeby zapełnić braki albo kilka nie przyszło. Raz po takim spotkaniu srogiego black pilla łyknąłem. 

Jak jesteś zapisany to idź, ale po Twoich tematach widzę, że możesz za dużo nie zawojować. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis - ja bym poszedł bez wahania, sam chciałem iść ale się "sparowałem" i teraz już po "ptokach". Z samej ciekawości fajnie byłoby to zobaczyć bo nigdy nie byłem - mam tylko wątpliwość czy Ty to ogarniesz bo, jak Ci koledzy, a szczególnie @Iceman84PL, napisali, mental leży i kwiczy.

 

Niemniej - na pełnym czillu i luzie idź i opisz jak było :) 

 

Tak w ogóle to może też być fajne miejsce do złapania kontaktów towarzyskich - warto mieć też baby-koleżanki, a nie tylko ruchadła czy partnerki. Dlaczego? Bo one też mają koleżanki i je również można w ten sposób poznać, a baby, zazwyczaj są stadne i do tego stada musisz się jakoś dostać.

 

Abstrahując od tego - radzę ogarnąć mental bo coś mi się wydaje, że po paru zlewkach zacznie się wyrzygiwanie pt. "jakie baby są ujowe i świat jest zły".

 

I nie ma się co bać odrzuceń - część życia mężczyzny. Nie ta o inna, jej strata :D 

 

PS I nie idź w garniturze tylko w tym co lubisz lub fajnie się czujesz ;) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

@Denis - ja bym poszedł bez wahania, sam chciałem iść ale się "sparowałem" i teraz już po "ptokach". Z samej ciekawości fajnie byłoby to zobaczyć bo nigdy nie byłem - mam tylko wątpliwość czy Ty to ogarniesz bo, jak Ci koledzy, a szczególnie @Iceman84PL, napisali, mental leży i kwiczy.

 

Niemniej - na pełnym czillu i luzie idź i opisz jak było :) 

 

Tak w ogóle to może też być fajne miejsce do złapania kontaktów towarzyskich - warto mieć też baby-koleżanki, a nie tylko ruchadła czy partnerki. Dlaczego? Bo one też mają koleżanki i je również można w ten sposób poznać, a baby, zazwyczaj są stadne i do tego stada musisz się jakoś dostać.

 

Abstrahując od tego - radzę ogarnąć mental bo coś mi się wydaje, że po paru zlewkach zacznie się wyrzygiwanie pt. "jakie baby są ujowe i świat jest zły".

 

I nie ma się co bać odrzuceń - część życia mężczyzny. Nie ta o inna, jej strata :D 

 

PS I nie idź w garniturze tylko w tym co lubisz lub fajnie się czujesz ;) 

Myślę, że u mnie mental leży ciągle po poprzednim związku. Nie uważam, żebym był jakoś szczególnie przystojny. Niby miałem już partnerki, ba, nawet bardzo zaawansowany związek który nie wyszedł, ale po rozstaniu moja samoocena poszybowała gwałtownie w dół 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis nie Ty jeden. Ja miałem w 2022 taki zjazd z samooceną oraz spadek zadowolenia z życia, że prawie popadłem w alkoholizm, na szczęście w porę się zorientowałem i całkowite odstawienie alkoholu nie było problematyczne. 

 

Mówisz, że nie jesteś szczególnie przystojny - tak, jak większość z nas. Większość nie jest ani przystojna, ani brzydka, po prostu przeciętna, trzeba się z tym pogodzić. 

 

Chcesz podbić sobie samoocenę, to idź w Looksmaxing i poświęć temu chwile czasu, gwarantuje Ci, że warto. Dodatkowo skup się na powiększaniu swoich kwalifikacji zawodowych, żeby hajs się zgadzał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maurycy napisał(a):

@Denis nie Ty jeden. Ja miałem w 2022 taki zjazd z samooceną oraz spadek zadowolenia z życia, że prawie popadłem w alkoholizm, na szczęście w porę się zorientowałem i całkowite odstawienie alkoholu nie było problematyczne. 

 

Mówisz, że nie jesteś szczególnie przystojny - tak, jak większość z nas. Większość nie jest ani przystojna, ani brzydka, po prostu przeciętna, trzeba się z tym pogodzić. 

 

Chcesz podbić sobie samoocenę, to idź w Looksmaxing i poświęć temu chwile czasu, gwarantuje Ci, że warto. Dodatkowo skup się na powiększaniu swoich kwalifikacji zawodowych, żeby hajs się zgadzał. 

Z kwalifikacjami raczej problemu nie ma - pracuję w dużym korpo, zarabiam przywoicie, angażuję się społecznie. Ale to tylko taki płaszczyk, bo po powrocie do domu pierwsze co robię to otwieram wino albo whisky i chleję 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tornado napisał(a):

TU MAMY PRZYKŁAD czym się różni FACET od chłopczyka.

100PLN facet wydaje na bilet tramwajowy po drodze, polują na FOKI.

CHŁOPCZYK przeżywa, że nie miał przez to na popcorn.

TU MAMY PRZYKŁAD który płaci n-ty raz 100 PLN z nadzieją,

że sobie kupił drogę do wieczornych przygód w oceanarium.

Poluje na morświnie, a tu jedynie upolowana zdrapka w Lotto,

karty odkryte i dalej nic, no cóż nie ten adres, Roksa wyszłaby taniej.

Morał z tej opowieści taki, że niektórzy lubią mieć pieniądz

a niektórzy po prostu bezmyślnie go wydawać,

aby jakaś foka miała dzisiaj darmowy posiłek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Denis napisał(a):

Z kwalifikacjami raczej problemu nie ma - pracuję w dużym korpo, zarabiam przywoicie, angażuję się społecznie. Ale to tylko taki płaszczyk, bo po powrocie do domu pierwsze co robię to otwieram wino albo whisky i chleję 

 

Czyli dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie, też praca w korpo i browarki po pracy. Nie idź w picie, to jest najgorszy syf z możliwych.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis musisz przepracować rozstanie z tą łajdaczką. Odstaw sobie szukanie na jakiś czas. Jesteś młody, jeszcze sobie babę znajdziesz. Z obecnym nastawieniem to masz szansę odnaleźć kogoś tylko do podratowania samooceny, bez zwiększonej uwagi wpakujesz się w bagno.

 

Jak Ty masz kłopot alkoholowy, to jest Twój priorytet.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.