Skocz do zawartości

Co sądzicie o Speed-Datingu?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Śnieżnobiały napisał(a):

@Denis musisz przepracować rozstanie z tą łajdaczką. Odstaw sobie szukanie na jakiś czas. Jesteś młody, jeszcze sobie babę znajdziesz. Z obecnym nastawieniem to masz szansę odnaleźć kogoś tylko do podratowania samooceny, bez zwiększonej uwagi wpakujesz się w bagno.

 

Jak Ty masz kłopot alkoholowy, to jest Twój priorytet.

Ba, na pewien czas nawet znalazłem - typowa tinderówka, poznałem ją w ataku desperacji z rok temu na Tinderze właśnie. Byliśmy trochę ze sobą, ale nie potrafiłem się dalej okłamywać, że chcę z nią być i zerwałem w grudniu.  

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paulaner napisał(a):

Idź i zdaj relację. To jest zajebista opcja.

 

1. Przychodzą tam laski, które rzeczywiście chcą kogoś poznać i pogadać, a jest limitowany czas, więc też się trzeba spieszyć. Jakby gadka się nie kleiła to też szybko zleci. Nie ma sytuacji, że musisz oczekiwać na odpowiedź jak chociażby na Tinderze.

2. Można pójść i dla samego sprawdzenia siebie np. dając każdej lasce na TAK i zobaczyć ile numerów organizator Ci prześlę.

3. To po prostu fajna zabawa i jakaś odmiana w tym zdigitalizowanym świecie.

4. Nie miej oczekiwań. Raczej należy się spodziewać zwyczajnych dziewczyn z korpo/studentek.

 

Robiłem obserwacje serwisów oferujących taki eventy i kilkukrotnie zauważyłem, że w grupach do 30 lat prawie zawsze miejsca dla facetów są szybko wyprzedane, a kobiet często brakuje, ale już w każdej starszej grupie sytuacja zawsze była odwrotna i był deficyt facetów. Ale przecież ściana nie istnieje... 🙂

 

Speed dating to coś co funkcjonuje w krajach zachodnich znacznie dłużej niż portale randkowe czy internety w ogóle, więc jak najbardziej zawsze warto spróbować. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie od marnowania czasu na tinderze itp. cudach wiankach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maurycy napisał(a):

Chcesz podbić sobie samoocenę, to idź w Looksmaxing i poświęć temu chwile czasu, gwarantuje Ci, że warto. Dodatkowo skup się na powiększaniu swoich kwalifikacji zawodowych, żeby hajs się zgadzał. 

 

Cope. Żeby robić looksmaxing trzeba mieć warunki według mnie. Czyli być powiedzmy minimum 6 i być szczupłym. Inaczej to nie robisz looxmaxu tylko pajacujesz co wszyscy widzą i efekt jest dokładnie odwrotny do zamierzonego. Generalnie fashioncele, gymcele, korpocele po prostu nie osiągają swoich celów bo... najważniejsza jest japa. Jak masz dobrą twarz to i możesz mieć wyjebane zęby i będziesz dobrze się prezentować dla pań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niemlodyjoda napisał(a):

mam tylko wątpliwość czy Ty to ogarniesz

 

Coś czuje, że autor tematu na tym speed datingu będzie się zachowywał jak Wilson z Dr. House

A on musi iść na luzie, dobrze się bawić i nie nastawiać jak to robi House na filmiku, który dodałem🙂

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Denis napisał(a):

10 stycznia wybieram się na speed dating w moim pięknym mieście. Speed dating dla osób w wieku 20-29 lat. Sam mam lat 26. Czy to dobra opcja dla kogoś ze średnim ryjem (photofeeler ocenił na 6-7), kto pracuje w dużym korpo i ma gadane? Czy raczej sobie odpuścić? 

 

 

Ci co robią to mają. Ci co nie robią, to nie mają.

 

Wniosek?

 

Trzeba robić. Coś robić.

 

 

CZy coś robisz?

 

Chyba tak. Idziesz na szybkie randki.

 

Gratuluję.

 

 

 

 

Pytasz czy odpuścić. Dlaczego? Co zyskujesz w ten sposób?

Boisz się? Kasy szkoda? Czasu szkoda?

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.01.2024 o 13:31, zuckerfrei napisał(a):

Kto wybrzydza ten mnie rucha. 

Szef król boży lepiej doradzi ;)

23 godziny temu, kenobi napisał(a):

Pytasz czy odpuścić. Dlaczego? Co zyskujesz w ten sposób?

Boisz się? Kasy szkoda? Czasu szkoda?

Ja też chyba kiedyś pójdę, ale najpierw muszę ogarnąć się zawodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że taki gość co nie ma żadnych par na portalach randkowych ani podryw w rzeczywistości też mu nie wychodzi odpuści sobie te imprezę. Ile razy można przyjmować odrzucenie od rodaczek. 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał(a):

Zdaje mi się, że taki gość co nie ma żadnych par na portalach randkowych ani podryw w rzeczywistości też mu nie wychodzi odpuści sobie te imprezę. Ile razy można przyjmować odrzucenie od rodaczek. 

Nie no, może przesadziłem z tymi parami - dziś założyłem i od 2 godzin mam 7 par bodaj, ale to i tak dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Speed-dating brzmi jak hamerykański wysryw do zaimponowania Pańci w 1-2-3 minuty. Zaimponowania statusem, majątkiem czy wyglądem. Za darmo jest pełno social-eventów na różnych apkach, gdzie w podobnym stylu - spotkasz dużo osób i warunek "masz tylko N-minut, żeby wybrać TAK lub NIE" odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim ponownie! 

 

Nie było mnie przez chwilę, wybaczcie, obowiązki zawodowe + studia. 

 

Wracając do meritum - Tak, byłem na speed datingu. 

 

Zarys ogólny: 20 dziewczyn. 

 

Jak to się potoczyło? 4 dziewczyny mnie "polubiły" tzn. miałem z nimi parę. Wynik pewnie bardzo słaby, ale moja morda również jest tragiczna. 

 

Byłem na randce z każdą z nich, z czego z jedną na Walentynkach. Z żadną niestety nie wyszło. Zdziwił mnie też wynik - myślałem, że maks. to dwie pary w moim przypadku xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis napisał(a):

Siemka wszystkim ponownie! 

 

Nie było mnie przez chwilę, wybaczcie, obowiązki zawodowe + studia. 

 

Wracając do meritum - Tak, byłem na speed datingu. 

 

Zarys ogólny: 20 dziewczyn. 

 

Jak to się potoczyło? 4 dziewczyny mnie "polubiły" tzn. miałem z nimi parę. Wynik pewnie bardzo słaby, ale moja morda również jest tragiczna. 

 

Byłem na randce z każdą z nich, z czego z jedną na Walentynkach. Z żadną niestety nie wyszło. Zdziwił mnie też wynik - myślałem, że maks. to dwie pary w moim przypadku xD

To sporo dziewczyn jak na tę grupę wiekową. Ja normikiem jestem, na pewno program by mi nie dał 7 z ryja i większość miałem sparowanie, może to kwestia gadki bardziej w te 6-7 minut?

 

Super, że się zdecydowałeś i zaliczyłeś te randki, mały to koszt ten speed dating, a warto próbować. Zawsze to więcej obycia z kobietami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Denis napisał(a):

Zarys ogólny: 20 dziewczyn.

4 dziewczyny mnie "polubiły" tzn. miałem z nimi parę.

Byłem na randce z każdą z nich, ... Z żadną niestety nie wyszło.

 

Czyli wygląd masz okej, ale w kontakcie bezpośrednim czegoś brak.

Poszły na randkę, bo wyglądem nie odpychałeś.

Poszły, aby się przekonać jaki jesteś.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kenobi napisał(a):

 

Czyli wygląd masz okej, ale w kontakcie bezpośrednim czegoś brak.

Poszły na randkę, bo wyglądem nie odpychałeś.

Poszły, aby się przekonać jaki jesteś.

 

 

 

Co Ty gadasz, jak z wyglądu jestem odpychający xD naprawdę, wielki nos, rzadkie włoski, 175 wzrostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Denis napisał(a):

Co Ty gadasz, jak z wyglądu jestem odpychający xD naprawdę, wielki nos, rzadkie włoski, 175 wzrostu...

 

Moim zdaniem dziewczyna z odpychającym z wyglądu gościem się po prostu nie umówi. Nie ma szans.

 

Chyba że jesteś super fajny w rozmowie, a potem po randkach one uznały, że jednak nie chcą takiego męża.

 

Po prostu jak szła na randkę, to musiała mieć jakąś nadzieję, że będzie fajnie.

 

Ale nie chodzę na takie speed-dating, więc to może przemyselnie kogoś kto się nie zna.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.