Skocz do zawartości

Co sądzicie o Speed-Datingu?


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Maciejos napisał(a):

Speed-dating brzmi jak hamerykański wysryw do zaimponowania Pańci w 1-2-3 minuty. Zaimponowania statusem, majątkiem czy wyglądem. Za darmo jest pełno social-eventów na różnych apkach, gdzie w podobnym stylu - spotkasz dużo osób i warunek "masz tylko N-minut, żeby wybrać TAK lub NIE" odpada.

Już lepiej przez fejsa sie umówić na planszówki przez jakąś grupę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nodofski napisał(a):

@Denis A że tak się zapytam jaka była atrakcyjność tych pań? I ogólnie ile osób zaznaczyłeś na tak?

Jedna była śliczna, ale chyba za bardzo naciskałem i dziś się kontakt zakończył...Pozostałe też takie 6-7/10

Edytowane przez Denis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Denis napisał(a):

Jedna była śliczna, ale chyba za bardzo naciskałem i dziś się kontakt zakończył...Pozostałe też takie 6-7/10

 

Brzmi nieźle, też się zastanawiałem nad pójściem kiedyś na speed-dating, bardziej tak w ramach eksperymentu aniżeli żeby kogoś poderwać :) Pewnie to zależy i czasami są mniej urodziwe dziewczyny, czasami bardziej. 

 

Mam dodatkowe dwa pytania:

 

1. Jak wyglądała konkurencja ze strony facetów i jak przy nich wypadałeś?

2. Jak faceci przychodzili ubrani? Raczej casual czy marynarki i te sprawy? 

 

11 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Już lepiej przez fejsa sie umówić na planszówki przez jakąś grupę

 

Niekoniecznie, bo idąc na taki speed-dating, to masz jasno sprecyzowany cel. Idąc na planszówki, część dziewczyn może być zajęta, nie mieć ochoty na poznanie faceta, nie nastawiać się na relację. W przypadku speed-dating przynajmniej masz pewność, że kobiety przyszły w tym samym celu co Ty. Unikasz zabawy w podchody. Dla mnie to jest taki trochę Tinder, tylko, że na żywo.

 

Co prawda nie byłem nigdy na speed-datingu, ale z pośród obecnie dostępnych metod poznania dziewczyn, jakoś najbardziej do mnie przemawia właśnie ta metoda, ponieważ:

 

- widzisz kobiete na żywo, nie ma udawania na zdjęciach, czy potem +20 kg w rzeczywistości, 

- od razu widzisz, czy łapiesz flow na rozmowie, czy rozmowa się klei w rzeczywistości, a nie tylko na komunikatorze, 

- mniejsza konkurencja niż na Tinderze, kobiety mają tam po prostu mniej facetów do wyboru, 

- jak będziesz miał szczęście, to na spotkaniu pojawią się bardzo urodziwe dziewczyny LUB mało urodziwi mężczyźni, przy których wypadniesz po prostu lepiej, 

- duża oszczędność czasu w porównaniu z Tinderem, 

- łatwiej się potem spotkać z daną dziewczyną, jak chociaż przez chwile z nią rozmawiałeś na żywo, pierwsze "lody" są już przełamane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maurycy napisał(a):

 

Brzmi nieźle, też się zastanawiałem nad pójściem kiedyś na speed-dating, bardziej tak w ramach eksperymentu aniżeli żeby kogoś poderwać :) Pewnie to zależy i czasami są mniej urodziwe dziewczyny, czasami bardziej. 

 

Mam dodatkowe dwa pytania:

 

1. Jak wyglądała konkurencja ze strony facetów i jak przy nich wypadałeś?

2. Jak faceci przychodzili ubrani? Raczej casual czy marynarki i te sprawy? 

 

 

Niekoniecznie, bo idąc na taki speed-dating, to masz jasno sprecyzowany cel. Idąc na planszówki, część dziewczyn może być zajęta, nie mieć ochoty na poznanie faceta, nie nastawiać się na relację. W przypadku speed-dating przynajmniej masz pewność, że kobiety przyszły w tym samym celu co Ty. Unikasz zabawy w podchody. Dla mnie to jest taki trochę Tinder, tylko, że na żywo.

 

Co prawda nie byłem nigdy na speed-datingu, ale z pośród obecnie dostępnych metod poznania dziewczyn, jakoś najbardziej do mnie przemawia właśnie ta metoda, ponieważ:

 

- widzisz kobiete na żywo, nie ma udawania na zdjęciach, czy potem +20 kg w rzeczywistości, 

- od razu widzisz, czy łapiesz flow na rozmowie, czy rozmowa się klei w rzeczywistości, a nie tylko na komunikatorze, 

- mniejsza konkurencja niż na Tinderze, kobiety mają tam po prostu mniej facetów do wyboru, 

- jak będziesz miał szczęście, to na spotkaniu pojawią się bardzo urodziwe dziewczyny LUB mało urodziwi mężczyźni, przy których wypadniesz po prostu lepiej, 

- duża oszczędność czasu w porównaniu z Tinderem, 

- łatwiej się potem spotkać z daną dziewczyną, jak chociaż przez chwile z nią rozmawiałeś na żywo, pierwsze "lody" są już przełamane. 

1. Bardzo atrakcyjni, ja średnio. Par miałem 4. 

2. Casual.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis napisał(a):

1. Bardzo atrakcyjni, ja średnio. Par miałem 4. 

2. Casual.

 

To podejrzewam, że na Tinderze miałbyś spory problem, żeby się spotkać z paniami o urodzie, które poznałeś na speed-datingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.