Skocz do zawartości

Polka i czarne dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

napisałem ten post ponieważ zastanowiła mnie jedna rzecz. Ostatnio na facebooku, moja znajoma opublikowała zdjęcie swojego dziecka. Dziecko jak dziecko, zdrowe. Ale nie wiem w jakim świecie żyjemy, gdzie koleżanka jest biała oraz miała narzeczonego białego, również Polak. Kilka lat temu wyjechali za granicę. Wszystko ładnie pięknie, zdjęcia z drinkami i palemkami. Uśmiechnięci, fajnie wydawało się że jest ok. Teraz widze, zdjęcie dziecka, partnera już na żadnym nie widziałem. Dziecko urodziło się czarne. 

 

Nie jestem rasistą i nie mam nic przeciwko osobom odmiennego koloru skóry. Ale zastanawia mnie jedno co skłoniło koleżankę na taką zmianę. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało?

 

To wina mężczyzny.

 

Pewnie zdradzał swoją partnerkę z czarnoskórą kobietą, która miała czarnoskórego partnera z którym też współżyła i on wracając od kochanki współżył ze swoją dziewczyną, która zaszła w ciąże i urodziła czarne dziecko.

 

Gdy sytuacja się wydała to Pani nie chciała już go znać i teraz samotnie wychowuje dziecko w Polsce, a z byłym zerwała kontakt.

 

Przez swoją nieodpowiedzialność przekazał jej materiał genetyczny innego mężczyzny.

 

Nie oceniajcie kobiety to nie była jej zdrada !!!

 

To jak zwykle wina faceta.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 10
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Czujemy podświadomą pogardę. 

To nie jest śmieszne, bo to prawdziwa historia jakiejś kobiety, która wrzucała vlog na youtube.

Ja nie czuję pogardy nawet jak taka samotna matka miesza porządnym mężczyznom w głowach.

Moja matka mówi, że takie kobiety też mają prawa do szczęścia.

Ja odpowiadam ok, ale nie moim kosztem.

 

Co najlepsze Panie nie czują przywiązania do obcych dzieci, chyba że same nie mogą mieć dzieci z powodu jakiś chorób.

 

1277283770_by_Luki93sc_600.jpg

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem skąd takie powioedzenia się biorą. Już w wieku 16 lat jak nie wcześniej zrozumiałem, że jak coś spieprzę to biorę za to odpowiedzialność. I biorę ją ja, nikt inny. Tutaj niestety tak nie jest. Zaraz pojawiają się głosy z otoczenia: nie jesteś prawdzimym mężczyzną. To nic, że to dziecko innego faceta. Albo: dziecko nie jest niczemu winne. Ok, nie jest i z tym się zgodzę, jak ma głupią matkę to, hmm .... może nie będę kończyć tego zdania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ten kazus koleżance, jak to się mogło stać, że polskiej parze urodziło się czarne dziecko? usłyszałem : ,,No wiesz, pewnie się jakieś dane pomieszały. Dzieci najczęściej nie są podobne do rodziców tylko do dziadków, pradziadków. Nie wiadomo kim byli ich przodkowie"

 

Zrobiła mi dzień ;)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Pewnie zdradzał swoją partnerkę z czarnoskórą kobietą, która miała czarnoskórego partnera z którym też współżyła i on wracając od kochanki współżył ze swoją dziewczyną, która zaszła w ciąże i urodziła czarne dziecko.

Oczywiście czarnoskóra kobieta też nie jest winna. Została oszukana przez białego mężczyznę, który ją podstępnie wykorzystał

 

I teraz mamy sytuację dwóch oszukanych kobiet - Polki wychowującej czarnoskóre dziecko i czarnoskórej kobiety wykorzystanej przez białego, niepostępowego faceta z Polski.

 

I teraz biedny czarnoskóry facet, którego nasienie zostało wykorzystane bez jego wiedzy i zgody będzie dochodził swoich praw w sądzie.

 

Jestem w szoku, że media jeszcze nie nagłośniły tego skandalu.

 

Winny jest jak zwykle ten sam czyli biały mężczyzna!

 

Zapamiętajcie to i nie grzeszcie nigdy.

 

Egoizm jednego mężczyzny(białego) zniszczył trzy życia.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ja jestem spokojny człowiek i wiele osób mi to mówi ale jakby na porodówce urodziła się czarna dzidzia to nie wiem czy bym jej nie przypierdolil a potem zostawił i póki nie może za bardzo wyjść ze szpitala bym zrobił porządek z jej rzeczami.

Bardziej zranić nie można. Egoztyk, czyli zdrada swoich do tego dochodzi oszukanie i łożenie na zdrajczynię. Nie dziwię się, że faceci nie wytrzymują bo to rozpieprza skalę...

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale społeczeństwo na to przyzwala. W sensie Pani, za przeproszeniem się ... zdradzi urodzi dziecko i jest ok. Wszystkie kobiety w około powiedzią: a pewnie ją zdradzał, a pewnie nie był jej wart, a dobrze. Ważne że zdrowe. 

 

Ale facet? Prezcież ma przejebane. Traci wszystko, prawdopodobnie pewnie musiałby się wyprowadzić ponieważ nie wypieprzy kobiete z dzieckiem na bruk. 

 

I co teraz?

Edytowane przez viko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Powiem wam, że ja jestem spokojny człowiek i wiele osób mi to mówi ale jakby na porodówce urodziła się czarna dzidzia to nie wiem czy bym jej nie przypierdolil a potem zostawił i póki nie może za bardzo wyjść ze szpitala bym zrobił porządek z jej rzeczami.

Bardziej zabolałaby natychmiastowa albo i jeszcze szybsza ewakuacja w kierunku Urzędu Stanu Cywilnego w celu unieważnienia ojcostwa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.