Skocz do zawartości

"Mam 31 lat i przegrałem życie. Oto dlaczego tak uważam"


Perun82

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, alv napisał:

Tylko czy jest sens poświęcać swój czas, swoją energię, swoje pieniądze, swoje życie dla dziecka zmajstrowanego przez alfę i dla mamusi? Myśle, że nie. Niezależnie od wieku i ilości gotówki na koncie

Hehehe
Przypomniała mi się kiedyś akcja, gdzie siedząc w grupie dziewczyn przy ognisku, stwierdziłem, że wolę być ojcem niż ojczymem.
Laski oczywiście to olały, ale wśród nich była jedna samotna matka, która autentycznie dawała dupy bad boyowi, na którego skarżyła się, że ją "bił".
Po tym tekście był foch forever i ogromna nienawiść do mnie :) 

Dodam, że pańcia była rok młodsza ode mnie, czyli 18-19 lat ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, alv napisał:

czyli 0,5% może mieć wszystkie. 

Może mieć te 80%, dla reszty zostaje 20%. Bo nie sądzę by tej wąskiej grupie panów interesowało najsłabsze 20% pań.

 

Idąc tym tropem 2-3% pań ma dostęp do tego 0,5% facetów, reszta musi brać ochłapy z 99,5% ogółu facetów.

 

Matematyka bywa okrutna...

 

 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, slavex napisał:

Może mieć te 80%, dla reszty zostaje 20%. Bo nie sądzę by tej wąskiej grupie panów interesowało najsłabsze 20% pań.

 

Idąc tym tropem 2-3% pań ma dostęp do tego 0,5% facetów, reszta musi brać ochłapy z 99,5% ogółu facetów.

 

Matematyka bywa okrutna...

 

 

Hipergamia idzie do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.