Skocz do zawartości

Syn Martyniuka oskarża żoneczkę o nimfomanię.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio głośno było w prasie, że wprowadzili syna Z. Martyniuka z domu w kanjdankach, za awantury i posiadanie Thc. 

A tu proszę taki kwiatek we świeżym małżeństwie :D

https://m.onet.pl/?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=7fada697-49fe-568f-83ca-7f4652f2f819&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2#slajd-1

 

 

"Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać" - napisał na swoim profilu Daniel M.

Pod jednym z komentarzy dodał, że jego żona jest nimfomanką. "Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać" – napisał Daniel M.

Na razie Ewelina M. nie odniosła się do słów męża."

 

Nie osadzam, bo nie wiadomo jak naprawdę było i jest. 

Z pewnością małżeństwo nie jest dla pieniędzy dla ani jednej ani drugiej strony. 

Dziewczyna ma zamożnych rodziców a dwa Zenek napewno dopilnowal aby była intercyzy u synka. 

Edytowane przez Still
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisaliśmy jednocześnie o tym wątku.

 

Cytat

Dalszy ciąg sagi z synem gwiazdora disco-polo Zenona Martyniuka. Pod koniec grudnia Daniel został zatrzymany przez to, że nie chciał wpuścić do domu żony. Gdy na miejsce dotarła policja w domu znaleziono również marihuanę.

...

– Nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać – twierdzi Daniel.

...

– Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia – napisał na Facebooku.

..

W kolejnym komentarzu Martyniuk twierdzi, że jego żona jest... uzależniona od seksu.

Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać - grozi.

Wygląda na to, że już na początku roku mamy murowanego kandydata do "żenady". Spodziewaliście się, że za drzwiami tej bogatej i cieszącej się sympatią rodziny rozgrywa się taka patologia?

https://nczas.com/2019/01/03/dalszy-ciag-sagi-z-synem-zenka-martyniuka-wydal-oswiadczenie-mocno-uderza-w-zone/?fbclid=IwAR38ZyQDx5Rnn_A1sq69ar6hnir0f0YDmtO5CZYVeIsUn8nh0i6b1Y32KYw

https://www.pudelek.pl/artykul/140453/syn_martyniuka_oskarza_zone_na_facebooku_mam_dowody_na_to_ze_ewelina_jest_nimfomanka/

 

 

z24011611Q,syn-Martyniuka-wzial-slub.jpg

 

1920x1080-R1.jpg

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Syn Martyniuka oskarża żoneczkę o nimfomanie.
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Syn Martyniuka oskarża żoneczkę o nimfomanię.

@Still

On powie "doszłem".... Gołym okiem widać, że ma njedo&#$anie umysłowe. Nie po zdjęciu, nie nie, po tekście. Gość wali jednym ciągiem, bez interpunkcji, jak typowy nieuk. Oczy bolą jak się widzi te wypociny. Bardzo możliwe, że Pańcia go intelektem przerosła i planuje kilka ruchów do przodu : 1 plaster, 2 maryśka. Psiarnia pewnie wiedziała gdzie ma zajrzeć. Nie mam pytań. 

Edytowane przez Status_6
Dopisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lxdead napisał:

@brama85 @Szkaradny znaczy się, żonki zaglądają na forum?

 

No co Ty? Po co? Bez forum wszystko wie najlepiej ;)

 

10 godzin temu, brama85 napisał:

Jesteś bogaty? Bo ja tylko duchowo. Hehe. Ale mam ładną żonkę.

 

Jestem "jedynie" duchowym milionerem.   

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Still napisał:

Nie osadzam, bo nie wiadomo jak naprawdę było i jest. 

Z pewnością małżeństwo nie jest dla pieniędzy dla ani jednej ani drugiej strony. 

Dziewczyna ma zamożnych rodziców a dwa Zenek napewno dopilnowal aby była intercyzy u synka. 

Z tą intercyzą nie byłbym taki pewny, podobnie jak w kwestii małżeństwa dla pieniędzy. Zamożnych jest sporo osób, a Zenek jest milionerem, a to różnica  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.