Skocz do zawartości

Panny na wydaniu - program pokazujący tragiczne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.07.2019 o 22:53, Vstorm napisał:

Mnie też nie skrzywdziła żadna kobieta

Tak i żadna też cię nigdy nie odrzuciła ani nie było jakiegoś koszmarnego związku. To wszystko wpływa na nienawiść do kobiet. Jak wybierasz złe kobiety to nie dziw sie ze masz jak masz.

 

W dniu 21.07.2019 o 22:53, Vstorm napisał:

Jeszcze nie spotkałem odrzuconych i skrzywdzonych dziewczyn.

Co potwierdza że wybierasz same niewartosciowe.

 

W dniu 22.07.2019 o 09:05, Krugerrand napisał:

Jeszcze na dodatek jest to nasza wina, bo przecieź żle wybieramy. Jak zwykle jest to wina faceta. To on źle wybiera.

Tak samo jak winą kobiety jest jesli wybiera bad boya

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Co potwierdza że wybierasz same niewartosciowe.

Bo wszystkie kobiety mają na czole QR kod po zeskanowaniu którego dowiemy się jaką wartość ma dana kobieta, plus przebieg w kuto-kilometrach, historię medyczną, przebieg dzieciństwa, historię rodzinną oraz posiadane zaburzenia. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 14:34, Jerzy napisał:

W jaki sposób fakt, że danej osoby nikt nie skrzywdził i nie odrzucił, czyni ją niewartościową w Twoich oczach?

Nic takiego nie napisałam

W dniu 23.07.2019 o 15:55, Reflux napisał:

Bo wszystkie kobiety mają na czole QR kod po zeskanowaniu którego dowiemy się jaką wartość ma dana kobieta, plus przebieg w kuto-kilometrach, historię medyczną, przebieg dzieciństwa, historię rodzinną oraz posiadane zaburzenia. 

Tak samo faceci tego kodu nie maja i mozna sie naciac. Z tym że kobiety zazwyczaj dłużej randkują żeby poznac faceta a męzczyzni jak tylko jest okazja ida do łozka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Napisałaś to:

W dniu 23.07.2019 o 13:58, Androgeniczna napisał:

 

W dniu 21.07.2019 o 22:53, Vstorm napisał:

Jeszcze nie spotkałem odrzuconych i skrzywdzonych dziewczyn.

Co potwierdza że wybierasz same niewartosciowe.

Także ponawiam pytanie:

W jaki sposób fakt, że danej osoby nikt nie skrzywdził i nie odrzucił, czyni ją niewartościową w Twoich oczach?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 21:13, Androgeniczna napisał:

Tak samo faceci tego kodu nie maja i mozna sie naciac.

Pierwsza mądra rzecz jaka wyszła spod twojej klawiatury. Powiedz mi zatem jaki z tego wniosek? 
Bo jak zauważyłaś obie strony ryzykują w obecnej sytuacji prawno-społecznej jedna strona ryzykuje znacznie więcej ale to jest nie istotne.

Obie strony ryzykują ale chcę usłyszeć od ciebie jaki z tego płynie wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux

Moim zdaniem powinno się sprawdzać partnera zanim wejdzie sie z nim w związek. Tak samo powinny robić kobiety jak i mężczyźni. Jeśli zbyt szybko wchodzą w związek to potem mówią jakie to kobiety są złe a tak naprawdę po prostu wzieli pierwsza lepsza zeby miec seks. Kobiety które biorą bad boyów a potem mówią jacy to faceci są źli są tak samo niewartościowe jak faceci którzy ruchaja cokolwiek zeby tylko miec seks, wiążą się a potem narzekają. 

Ja zawsze partnerów testowalam i długo poznawałam dzieki czemu o żadnym byłym nie mogę powiedzieć że był jakiś niewartościowy czy zły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Zapomniałaś o jednym istotnym elemencie. Nawet jeśli dasz sobie czas, nawet jeśli będziesz ostrożna nie ma w życiu żadnych gwarancji.
Nie ma gwarancji że, twój idealny na pozór partner/partnerka nie pokazał na początku jakiś zachowań aspołecznych nie oznacza że za 2-5-10 lat ich nie pokaże.
Albo czy psotawiony/na w danej sytuacji zachowa się w określony sposób. Nie ma żadnych gwarancji, jesteśmy tyle warci na ile nas sprawdzono.
 

Istotne jest żeby o tym pamiętać, zaufanie, miłość, szacunek nie są synonimem naiwności. Ale bardzo często nim się stają ponieważ my sami ulegamy swoim własnym wyobrażeniom na temat świata. Do tego stopnia że, nie widzimy oczywistych rzeczy które, mamy przed nosem a które, stanowią realne zagrożenie dla nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat tutaj zgodzę się z @Androgeniczna. Zawsze jak ktoś mi narzeka, że jego były, była to takie niedobre stworzenie, to pierwsze co mi przychodzi na myśl, widziały gały co brały. Śmieszy mnie narzekanie na płeć przeciwną kiedy dana osoba cały czas lata za Karynami,a w przypadku kobiet za bad boyami. Potem płacz, że jednak ktoś się nie zmienił. 

@Reflux nie ma żadnej gwarancji, to fakt. Zawsze można się przejechać. Tylko, że nie którzy popełniają ten błąd po raz n-ty z kolei. To już oznacza, że ktoś ma taki gust i lekceważy niepokojące znaki.

Edytowane przez _oliv2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux tak, zastanawiało. To co przychodzi mi na myśl to wzorce z dzieciństwa, wysoka atrakcyjność drugiej osoby przysłaniająca jej cechy osobowości, niskie poczucie wartości. Wiadomo czasem ciężko zapanować nad zakochaniem. Ale sory jak poznaję osobę której już n-ty związek się rozpadł po roku z tego samego powodu.. to jakiś wniosek by wypadało wysnuć. Chociażby na tym forum złe opinie mają samotne matki, nie wiedzieć czemu. Tylko tu są dwa scenariusze. Czasem jest tak, że ktoś umrze, albo relacja nie była patologiczna, tylko coś nie pykło. Jednak jak kobieta za młodu latała za samymi imprezowiczami, a potem szuka wrażliwego mężczyzny to trochę śmiech na sali. Z resztą faceci też popełniają ten błąd. Niby jest narzekanie, że teraz kobiety wszędzie świecą dupą. Dlaczego to robią? Bo inni faceci zwracają na nie uwagę, a nie na te skromne w sweterku. Oczywiście na dłużej może i spojrzą na tamtą ale już wtedy ona w sobie może narobić się kompleksów. Patrzy, że jej koleżanka co pokazuję sutki na insta ma branie. Nie chcę być gorsza i się zaczyna. Widzisz siła kobiecych walorów jest duża i faceta potrafi oszołomić. I tak panowanie jak panie potrafią się nie pierwszy raz i nie ostatni nabrać. Tylko, że zamiast wiecznie popełniać błędy trzeba się na nich czegoś nauczyć. A większość ludzi tylko biadoli jaki świat wokół nich jest zły..

Edytowane przez _oliv2407
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 13:40, _oliv2407 napisał:

siła kobiecych walorów jest duża i faceta potrafi oszołomić. 

@_oliv2407

Nie na każdego to aż tak działa, bo np na mnie nie, ewentualnie jeśli są w moim guście, to w połączeniu z odpowiednią całą resztą mogą być jakimś plusem. No i to nie jest tak że mnie da się oszołomić walorami, tylko trzeba się dość mocno wysilić, przez co większość raczej zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Patton napisał:

@_oliv2407

Nie na każdego to aż tak działa, bo np na mnie nie, ewentualnie jeśli są w moim guście, to w połączeniu z odpowiednią całą resztą mogą być jakimś plusem. No i to nie jest tak że mnie da się oszołomić walorami, tylko trzeba się dość mocno wysilić, przez co większość raczej zrezygnuje.

Na każdego coś tam działa. Opisuję co dzieję się ogólnikowo, a nie w poszczególnych przypadkach. Ludzie są różni. Tutaj przytoczyłam jak ludzie sobie sami pod górkę robią. Bardziej bawi mnie fakt jak konkretne osoby obrażają się na płeć przeciwną, wiecznie popełniając te same błędy. Też zauważam, że ludzie co innego mówią i co innego robią. Tak jak kobiety w wielu przypadkach wstawiają opisy o tym jaki powinien być prawdziwy facet. Potem widzisz jak ta Karyna jest z typem z pod czarnej gwiazdy. Tak samo co do mężczyzn. Taki niby romantyk opowiada, że on nie chce księżniczki, która dupę pokazuję. Jednak dziwnym trafem latają za takimi z wywieszonym jęzorem. Ktoś powie, że tylko po jedno. Może i tak ale ten typ kobiet doskonale wie co później powiedzieć. Często faceci skuszeni seksem, pod wpływem hormonów zmieniają zdanie o pańci i się w niej zakochują, bo o bosz ona jest inna. Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Świat nie jest sprawiedliwy ale co najważniejsze, można wybierać lepiej. Jest jakaś mniejsza część społeczeństwa, która chce czegoś więcej niż tylko poruchać. Wtedy wiele czynników ma znaczenie. Myśląc tak z góry masz wysokie wymagania do płci przeciwnej, nie zadowalasz się byle czym, bo najwyżej będziesz sam co tragedią nie jest. Także narzekanie, że faceci, kobiety są złe jest bezsensowne. Sami sobie tworzymy swój świat. Można się przejechać ale wiedząc czego dokładnie szukasz , mniejsze prawdopodobieństwo wejścia na minę. Moje koleżanki się dziwią jak to robię, że mój związek tak długo trwa, a one niby trafiają na samych buraków. Nie mówię tego żeby się chwalić ale zauważyć, że sami sobie tworzymy rzeczywistość. Tak trafiały, bo podświadomie tego chciały, a nie bo miały wielkiego pecha i wszyscy faceci tacy źli. Nie fajni ludzie są wokół nas, no ale jak dla kogoś wszyscy są źli to od razu wiem, że to TA OSOBA nie pracowała nad sobą, a nie ta okropna płeć przeciwna.

Edytowane przez _oliv2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, _oliv2407 napisał:

Na każdego coś tam działa. 

Nie mówiłem że na mnie nic nie działa, bo działa. Tak np jak najbardziej naturalny wygląd jest dla mnie dużym plusem, co nie wyklucza zrobienia lekkiego makijażu, tzn takiego zrobionego z wyczuciem. Plusem też jest to jak są pewne 2 male walory,

 

a w połączeniu z odpowiednio szczupłą sylwetką, i odpowiednim kolorem włosów, potrafią dość mocno zwrócić moją uwagę. Co nie znaczy że wtedy dezaktywuje mi się rozum, i że uruchamia mi się tryb i love you. Poprostu po 8 latach wolności, przemyśleń i obserwacji potrafię się opanować.

 

24 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Bardziej bawi mnie fakt jak konkretne osoby obrażają się na płeć przeciwną

Jakoś nie jestem obrażony na kobiety, poprostu wiem że są jakie są i tyle.

 

27 minut temu, _oliv2407 napisał:

Ktoś powie, że tylko po jedno. 

Nie mam parcia na seks, a nawet powiem że wolę się skoncentrować na innych sprawach. Ale jeśli trafiła by się jakaś która ogólnie by mi odpowiadała, i zaproponowała od czasu do czasu tylko seks, to ewentualnie może bym się zastanowił, ale zgoda i tak nie była by jakoś na sto procent pewna.

 

34 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Jest jakaś mniejsza część społeczeństwa, która chce czegoś więcej niż tylko poruchać. 

Czasem mam wrażenie że do tej części należę.

 

36 minut temu, _oliv2407 napisał:

Myśląc tak z góry masz wysokie wymagania do płci

przeciwnej, nie zadowalasz się byle czym

Jeśli jakaś się mną zainteresuje, to niech też będzie na jakimś wyższym poziomie. A nie że będzie to karyna która będzie tylko wymagać.

 

44 minuty temu, _oliv2407 napisał:

najwyżej będziesz sam co tragedią nie jest. 

Dokladnie, płakać nie będę. A czasem odnoszę wrażenie tak jest dla mnie lepiej.

 

47 minut temu, _oliv2407 napisał:

ale jak dla kogoś wszyscy są źli to od razu wiem, że to TA OSOBA nie pracowała nad sobą

Dobrze wiem że są chamy, i normalne osoby.

 

48 minut temu, _oliv2407 napisał:

Także narzekanie, że faceci, kobiety są złe jest bezsensowne. 

Jakoś na to nie narzekam.

 

49 minut temu, _oliv2407 napisał:

Często faceci skuszeni seksem

Mnie już tym się raczej nie da skusić. A tak np jak jestem w pobliskim mieście, i chcę coś załatwić lub kupić, to idę przed siebie, i potrafię w ogóle nie zwracać uwagi na urodę kobiet, i to dlatego że mam wtedy umysł nastawiony na jeden cel. No czasem zwracam uwagę, ale wtedy musi mieć w wyglądzie coś co zwróci moją uwagę, a nie że będzie mieć styl, wyglad itd, jak reszta klonów które mijam.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton może napisałam u góry zbyt skrajnie. Nie uważam facetów za jakieś bezmyślne zwierzęta. Wiem, że same cycki nie zawsze działają. Chciałam po prostu zaznaczyć, że większość ludzkich dramatów bierze się stąd, że wiecznie robią to samo. To jak chodzenie wiecznie do tej samej pracy za marne pieniądze i oczekiwanie, że gruba gotówka spadnie z nieba. Opisałam pewną grupę ludzi wiecznie narzekająca, że ktoś inny jest winny ich krzywdy. Zawsze ktoś, nigdy nie oni. Czasami trafi się ktoś nie uczciwy względem nas. No ale jak dla kogoś całe życie jest dramatem i ludzie są dramatem to opowiada dyrdy małe. Partnera na dłużej nie jest łatwo znaleźć i można się pomylić. Tylko, że duża grupa tkwi z kimś z desperacji, albo w strachu, że będzie samotna. Plus szukają kogoś by połechtać ego i pochwalić się przed innymi. Jak już zakończą związek to opowiadają ludziom tak by siebie wybielić, a drugą osobę postawić w złym świetle. Takie związki nie mają sensu i ci sami ludzie się dziwują, że są pokrzywdzeni jak od początku na to pozwalali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _oliv2407 napisał:

Nie uważam facetów za jakieś bezmyślne zwierzęta. 

 

@_oliv2407

Szczerze mówiąc to nawet tak nie myślałem.

 

4 godziny temu, _oliv2407 napisał:

Wiem, że same cycki nie zawsze działają. 

A jak myślisz, co by na mnie mogło zadziałać? ?

 

4 godziny temu, _oliv2407 napisał:

To jak chodzenie wiecznie do tej samej pracy za marne pieniądze i oczekiwanie, że gruba gotówka spadnie z nieba. 

Ja nawet nie chcę grubej gotówki, tylko chcę mieć spokój, i nic więcej. I dlatego postanowiłem się wysilić i to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy logikę siostry @Androgeniczna

 

Jeżeli ktoś nie został skrzywdzony, to jest niewartościowy, bo albo się krzywdzi, albo jest krzywdzonym. No dobra, niech będzie.

Krzywdzący jest niewartościowy. No spoko, to się zgadza z jakimśtam poczuciem sprawiedliwości.

Androgeniczna jest z tych krzywdzących, a więc wg własnej oceny - niewartościowych. No spoko, wynika to z powyższych reguł.

Jednocześnie uważa, że jest facio ma szczęście, że się z nią buja, mimo, że jest niewartościowa. Wychodzi na to, że koleś bardzo mało wart w oczach naszej siostry. Dziwne rozumowanie.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jerzy napisał:

Jednocześnie uważa, że jest facio ma szczęście, że się z nią buja, mimo, że jest niewartościowa. Wychodzi na to, że koleś bardzo mało wart w oczach naszej siostry. Dziwne rozumowanie.

Dla niego jestem dobra. Wcześnij nim go poznałam motałam męzczyzn i uciekałam. Z nim tak nie zrobilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.