Skocz do zawartości

Panny na wydaniu - program pokazujący tragiczne kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

i jakoś nie zwracam uwagi na zarobki chyba że są jakieś radykalnie niskie w stosunku do moich. 

Sama sobie przeczysz.

 

W dniu 16.07.2019 o 14:41, Androgeniczna napisał:

Mógłbyś mu buty myć wiec lepiej zamilcz.

@Androgeniczna

Obejrz ten fragment, i przemyśl jeszcze raz to co napisałaś.

 

 

 

W dniu 16.07.2019 o 14:41, Androgeniczna napisał:

Ktoś musial wykorzystac to że taka słodka jest. 

To już bym wolał włożyć w mrowisko.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Kto im broni wziąć miłego gościa?

Są naiwne. Tak samo można powiedzieć o facetach po rozwodze. Czemu nie wzięli dobrej żony tylko Karyne która ich wykorzystała?

4 minuty temu, Patton napisał:

To już bym wolał włożyć w mrowisko.

A milion facetów wolaloby ją wykorzystac. Serio takie słodkie dziewczyny są często wykorzystywane. Szukaja miłości i faceci im nawciskają kitów w które one wierzą. Nawet tu na forum są wypisywane historie jak to 40 latkowie mówią do 17 latek że je kochaja tylko po to zeby zaruchac. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Androgeniczna napisał:

A milion facetów wolaloby ją wykorzystac. 

A ja tak nie chcę, i co teraz?

 

7 minut temu, wojkr napisał:

Miłym gość jest nudny....nie ma z nim emocji, tyłu przeżyć...

Przypomniało mi to jak na spotkaniu rocznikowym, znajoma mężatka będąca pod gazem powiedziała mi że fajny ze mnie gość, tylko że sztywny.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrogenicznaI przez takie tępe paniusie jak ty, tylko napędza się tylko ten upadek społeczeństwa. Nie chciałbym mieć do czynienia z taką osobą jak ty. Ale uwierz mi, skończy się haj hormonalny, uderzysz w ścianę, uroda przeminie. I staniesz się takim typowym babsztylem, mówiącym jacy to my jesteśmy źli. O ile zresztą jesteś ładna. Bo ja do urody nie zaliczam gładzi szpachlowej na twarzy.

 

20 minut temu, Androgeniczna napisał:

Są naiwne. Tak samo można powiedzieć o facetach po rozwodze. Czemu nie wzięli dobrej żony tylko Karyne która ich wykorzystała?

Weź walnij się głową w ścianę, może zmądrzejesz.

Nie dotrze do twojego pustostanu umysłowego, że my mężczyźnie kochamy inaczej niż wy kobiety? Ile razy mam ci to tłumaczyć i nie tylko ja?

Potrafimy pokochać kobietę bezwarunkowo często wybaczać i nie zauważać w was wad. A że większość mężczyzn jest białymi rycerzami to, po prostu nie potrafią spojrzeć na to inaczej. Dlatego tak ważne jest to forum i nie tylko to forum. Bo dużo mężczyzn trafia też na inne materiały oparte na tej samej tematyce co na BS.

Dobra żona. Hahahaha najpierw to trzeba być idiotą, aby wziąć ślub w dzisiejszych czasach. Jak się nie podpisze intercyzy to śpi się na bombie zegarowej. Zresztą znajdź dziś dobrą żonę...

 

29 minut temu, Androgeniczna napisał:

milion facetów wolaloby ją wykorzystac. Serio takie słodkie dziewczyny są często wykorzystywane. Szukaja miłości i faceci im nawciskają kitów w które one wierzą. Nawet tu na forum są wypisywane historie jak to 40 latkowie mówią do 17 latek że je kochaja tylko po to zeby zaruchac. 

To dlaczego na pierwszym spotkaniu rozkładają nogi? Przecież natura obdarzyła was kobiety wysoką intuicją i potraficie lepiej rozpoznawać emocje i zamiary mężczyzn.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vstorm napisał:

To dlaczego na pierwszym spotkaniu rozkładają nogi?

Na to chyba nawet żadna kobieta nie będzie potrafiła dobrze i sensownie odpowiedzieć.

 

5 minut temu, Vstorm napisał:

Przecież natura obdarzyła was kobiety wysoką intuicją i potraficie lepiej rozpoznawać emocje i zamiary mężczyzn.

Widocznie pozornie sprawny mechanizm często ma jakieś ukryte błędy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Vstorm napisał:

To dlaczego na pierwszym spotkaniu rozkładają nogi? Przecież natura obdarzyła was kobiety wysoką intuicją i potraficie lepiej rozpoznawać emocje i zamiary mężczyzn.

Bo są młode naiwne. Często mają niskie poczucie wartości bo np w domu słyszą wyzwiska lub brak szacunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sex jest fajny i przyjemny ... daje też dowartościowanie, poprawia samopoczucie, jest prostym i tanim sposobem uwiązania faceta oraz narzędziem manipulowania, wywierania nacisków...

A tak poza tym to ta części ciała z mydła nie jest ...i się jej mniej od używania nie zrobi....więc jak mają okazję to dają .... a inni "biorą" ... ot i tyle. 

To że laska lubi sex to nic złego... oczywiście do czasu aż kogoś tym nie krzywdzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 20:26, slavex napisał:

Kt miał nerwy obejrzeć wszystkie odcinki

Wow, po 6 minutach poczułem jak dostaję raka. Wyłączyłem.

W dniu 15.07.2019 o 23:50, rycerz76 napisał:

gadającego kota

Kota z domem i samochodem. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Androgeniczna napisał:

Bo są młode naiwne. Często mają niskie poczucie wartości bo np w domu słyszą wyzwiska lub brak szacunku. 

Może jakiś tam promil to słyszy. Ale... mnóstwo atrakcyjnych kobiet ma słodzone, są obsypywane komplementami. Ba. Całe nasze społeczeństwo stawa cipkę na piedestał. (z wyjątkiem jednego małego forum). Jest mnóstwo białych rycerzy, którzy kobiety widzą jak jakieś mityczne stworzenia. Państwo chroni kobiety, nie ma równości, a równość to są większe prawa dla kobiet.

Wybacz, ale dalej pociskasz głupoty. Po za tym tyle się mówi, tyle te bidne dziewczyny słyszą, żeby uważały. A co one robią?

Majteczki w dół i wypinają się.

Więc daj se siana z takimi odpowiedziami.

Widzę, że już brakuje słów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wojkr napisał:

Bo sex jest fajny i przyjemny

Dla wielu kobiet nie jest. 

Poza tym serio nie znasz ani jednej dziewczyny młodej która się zakochała i przez to została wykorzystana?

@Vstorm

Mylisz puszczalskie małolaty oglądające MTV z dziewczynami które są odrzucone i szukaja bliskosci. Taki jest cała masa. Są zazwyczaj nieśmiałe, introwertyczne. Kiedy w LO poznaja kogos to mysla ze to bedzie miłosc do konca zycia. Nagle ten idealny okazuje sie jakims ruchaczem i potem dziewczyna zmienia sie własnie w taka puszczalska bo przestaje wierzyc w miłosc i ma uraz do mezczyzn. Taka sama sytuacja jak z wami. Też macie uraz do kobiet bo kiedys jakas was skrzywidziła bądź odrzuciła. To takie błędne koło które sie napedza.

36 minut temu, Vstorm napisał:

Po za tym tyle się mówi, tyle te bidne dziewczyny słyszą, żeby uważały. A co one robią?

Majteczki w dół i wypinają się.

Sami sobie przeczycie. Jeszcze nie tak dawno była afera na forum bo napisałam że lepiej poczekac z seksem i poznac faceta zanim pójdzie sie z nim do łóżka żeby nas szanował. Wielu z was sie oburzyło i napisało ze jak do max 3 randki kobieta nie da to oni odpuszczaja. Powstał aż cały osobny temat tu na forum i wiekszosc z was napisała ze jak kobieta szybko idzie do łózka to i tak ja szanujecie :). 

Tak więc wedlug tej teorii kobiety własnie tak powinny robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Androgeniczna napisał:

Też macie uraz do kobiet bo kiedys jakas was skrzywidziła bądź odrzuciła. 

Słuchaj, żadna mnie nigdy nie skrzywdziła, tylko poprostu wolność to mój świadomy wybór. A po latach obserwacji i przemyśleń, widząc to co sie teraz dzieje, to wiem że dobrze zrobiłem.

Edytowane przez Patton
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jasne...

Kobieto po pierwsze to nie lubię jeśli ktoś próbuje mi na siłę wcisnąć swój kit do mojej głowy, i jeszcze twierdzi że kłamię. A po drugie to w ciągu prawie 8 lat przemyslalem sobie wszystkie za i przeciw, i okazało się że w moim przypadku jest więcej minusów, więc  rachunek jest oczywisty. Ale stawiam zgrzewkę mineralnej, za to że ty byś nie wytrzymała nawet 4.

 

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Skoro twierdzisz że dobrze zrobiłeś tz że wybierałes same puste kobiety.

Nie mowilem ze miałem ich wiele, ale jak widze to nie dość że nie potrafisz czytać z zrozumieniem, to jeszcze przekręcasz fakty na swoją korzyść.

 

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Dla wielu kobiet nie jest. 

Poza tym serio nie znasz ani jednej dziewczyny młodej która się zakochała i przez to została wykorzystana?

....

@Vstorm

Wykorzystują mężczyźni.... wykorzystują kobiety ...

Jednak ciężko mówić o wykorzystaniu i zakochaniu na przypadkowym  spotkaniu .... to przygodny sex, na który godzą się obie strony.

(Pomijam przypadki np. upijania czy pigułek gwałtu - to przestępstwo)

Druga strona medalu to to że kobiety bardzo dobrze grają "dupą" by osiągnąć swoje cele .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrogenicznaMnie też nie skrzywdziła żadna kobieta. I co? Łyso ci?

7 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Mylisz puszczalskie małolaty oglądające MTV z dziewczynami które są odrzucone i szukaja bliskosci.

Jeszcze nie spotkałem odrzuconych i skrzywdzonych dziewczyn. Za to słyszałem co inne panny wyprawiają z moimi znajomymi. I ich dalszymi znajomymi.

 

7 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Sami sobie przeczycie. Jeszcze nie tak dawno była afera na forum bo napisałam że lepiej poczekac z seksem i poznac faceta zanim pójdzie sie z nim do łóżka żeby nas szanował. Wielu z was sie oburzyło i napisało ze jak do max 3 randki kobieta nie da to oni odpuszczaja. Powstał aż cały osobny temat tu na forum i wiekszosc z was napisała ze jak kobieta szybko idzie do łózka to i tak ja szanujecie :). 

Tak więc wedlug tej teorii kobiety własnie tak powinny robic.

Ja akurat należę to mężczyzn, że nie wlazł bym do łóżka po pierwszej randce, czy tam trzeciej, jeżeli dziewczyna naprawdę była by wartościowa. Budowałbym to stopniowo. Tylko nie latami czy miesiącami. Dlatego nie chciałbym mieć dziewczyny, która miała po kilka partnerów seksualnych. Im więcej tym gorzej dla mnie ona rokuje.

Tak samo odrzuciłbym każdą co lubiła się ONS.

 

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Przebiegłe kobiety tak ale nie naiwne

Mnóstwo kobiet potrafi grać dupą. A te nawiane potrafią się tego nauczyć. Jeżeli nie one same, to na pewno ich koleżanki poinstruują.

 

7 godzin temu, Patton napisał:

Nie mowilem ze miałem ich wiele, ale jak widze to nie dość że nie potrafisz czytać z zrozumieniem, to jeszcze przekręcasz fakty na swoją korzyść.

A to jest właśnie specjalność @Androgeniczna, ona prawie zawsze tak robi. I nie często odpowiada na argumenty,

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Też macie uraz do kobiet bo kiedys jakas was skrzywidziła bądź odrzuciła.

To jest sztandarowy przykład kobiety innej niż wszystkie wyjątkowej, ktora powtarza jak mantrę, do znudzenia dokładnie to samo co każda inna.

 

Dlaczego to facet, ofiara odrzucenia i skrzywdzenia ma się tłumaczyć, a nie sprawca tego wszystkiego - kobieta? Niech się winny tłumaczy, czyli nasze dorgie, wspaniałe panie, co nawet muchy nie skrzywdzą.

17 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Skoro twierdzisz że dobrze zrobiłeś tz że wybierałes same puste kobiety.

Jeszcze na dodatek jest to nasza wina, bo przecieź żle wybieramy. Jak zwykle jest to wina faceta. To on źle wybiera.

Jak baba skacze po kutangach bad boy'ów do mniej więcej trzydziestki kiedy to odzywa się zegar biologiczny, to jest wszystko ok. Ona jest przecież wyzwolona, jest kobietą wyzwoloną od wszelkich zasad, zdrowego rozsądku i logiki. O odpowiedzialno sci za własne czyny nie wpomnę. W najlepszym razie nazywa się to naiwność, ale przecież w domyśle zbałamucił ją ten gość i ona przecież nie widziała co czyniła.

Biedna, szara myszka, trzeba ją przytulić i jej pomóc.

 

Schemat na schemacie schematem poganiany.

 

Widzę, że tak jak już pisałem w jednym z poprzednich wątków, gdzie nazwałaś ojca tylko i wyłącznie dodatkiem, żebyś udała się do kuchni, czyli swojego naturalnego środowiska i walnęła się porządnie jak największa patelnią w łeb, nie zostały wysłuchane. A szkoda, mogłabyś zrobić nam wszystkim nieocenioną przysługę.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Musimy tak mieć bo gdyby tak nie bylo to każda brałaby byle menela ze słabymi genami i nasza populacja by wymarła. Dzieki wymaganiom kobiet tylko najlepsze geny są przekazywane dalej a osobniki słabe genetycznie nie mają szansy na reprodukcje. 

To bardzo ciekawy koncept, zważywszy na fakt, że większość współczesnych społeczeństw to funkcjonalni idioci, niezdolni nie tylko do wymyślenia ale i pomyślenia. A nawet jak już się zżymają same panie - "prawdziwych mężczyzn już nie ma". Jak na super-odpowiedzialność za gatunek, to powiedzmy, że nie dowierzam kobiecym wyborom, zwłaszcza w kontekście ery automatyzacji i spychania siły roboczej na margines przetrwania. Zostałyście w czasach jaskiniowych a my latamy w kosmos. Kobiecość jest niestety, choć przyjemnym w obejściu, ale jednak pierwiastkiem deewolucyjnym i regresywnym, nie nadążającym za postępem cywilizacyjnym. Jak pisał Gombrowicz - "kocham te kłamstwa sztuki, wmawiającej że jej słabości są jej siłą", więc rozumiem skąd tak częste próby przekonywania że jest inaczej. Bo w istocie owe kłamstwa, mają w sobie tyleż rozpaczliwego co słodko naiwnego uroku.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Szukaja miłości i faceci im nawciskają kitów w które one wierzą.

 

19 godzin temu, Vstorm napisał:

Po za tym tyle się mówi, tyle te bidne dziewczyny słyszą, żeby uważały. A co one robią?

 

Ostatnio miałem bekę, panna bardzo inteligentna, dziewica widziała jak na dłoni kolesia, który zaliczał wszystkie laski w okolicy. Ona oczywiście taka inna od tamtych lasek, nie rozumie tego jak tak można. Dała się mu urobić jak dziecko, bo nabrała się na to, że "to jest tylko jego maska". Morał z tego taki, że do tanga trzeba dwojga skoro jest kat, musi być też ktoś kto sam wchodzi w rolę ofiary. 

 

18 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Taka sama sytuacja jak z wami. Też macie uraz do kobiet bo kiedys jakas was skrzywidziła bądź odrzuciła.

Nie, dążymy do prawdy i ją głosimy. 

 

@Rnext Samo to, że faceci o bardzo wysokiej inteligencji są często odrzucani już o tym świadczy. Była chyba kiedyś na forum opisana zależność między wysoką inteligencją, a social anxiety. Kobieta będzie takimi mężczyznami zwyczajnie znudzona, bo nie dostarczą jej emocji. Też nie widzę tutaj ewolucji. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programu nie oglądam bo w ogóle staram się takich unikać- nie to żebym oglądała same ambitne programy i filmy, choć zdarza mi się-  bo czasem lubię tez obejrzeć np. komedie romantyczną, ale akurat takie programy  są wyjatkowo odmóżdzające i stratą czasu.

Ale kiedyś zdarzyło mi się obejrzeć urywek podobnego programu do tego  i choć oczywiście są takie kobiety (i faceci też) i ich nie brakuje, to myślę, że w 90% to ustawka żeby program był ciekawszy dla ludzi.

Mimo wszystko większość społeczeństwa lubi właśnie taki poziom, więc i takie programy się kręci dla kasy i pewnie mówi "aktorom" jak mają się zachowywać żeby budziło to emocje.

Także ja nie wierzę żeby to wszystko było faktycznie reality show.

Tym bardziej, że słyszałam, że ci aktorzy pojawiają się w różnych tego typu programach i przewijają się często ci sami

A najlepsze, że część ludzi  myśli, że to wszystko prawda np. słyszałam o kobiecie, która wyzwała jakąś aktorkę grającą czarny charakter w jej ulubionym serialu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.