Skocz do zawartości

Nic nowego. Rozstanie.


Rekomendowane odpowiedzi

@Saint ja nie jadam sklepowych wędlin (wyjątek węgierskie salami lub kiełbasa chorizo ale sporadycznie) - a grilluję mięsko, kawałek karkówki i skrzydełka z kurczaka, do tego warzywa papryka, ziemniaczki, marchewka. Wszystko w szybkiej marynacie własnej roboty. 

 

Fakt jutro będą kiełbaski na grill ale też domowej roboty, (skład: wołowina + indyk + kurczak, + przyprawy oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki masz od gospodarza? Bo jak ze sklepu, to wiesz, niektóre świecą w nocy. :)

Jak już tak bardzo chcesz to podpisz, ale pamiętaj ze to promocyjna oferta która nie potrwa dłużej niż 24 miesiące xD Tak że wiesz, tego....... xD

Za te 24 m-ce z Nataszą i jej obiecanki cacanki, mogę nawet podpisać kwita. A co mi tam, Babek się nie boję, oswoję nawet smoczycę. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i czytam... i od poczatku czytam i czytam i czytam... i zaztanawiam sie czy umidm czytac ze zrozumieniem... swiat swoje- kobieta swoje.

A w weekdnd to zapowiada mi sie dobre "piwkowanie" i jeszcze lepszy seksik z taka, ktora nawet jesli udaje ze jest porzadna i dba o facet to przynajmniej na odpowiednim poziomie no i seks chwilowo nie reglamentowany na poziomie ze jak zassie to przescieradlo nosem wyciagam. Bardzo rzadko sie zdarza wiec sie pochwale! :-)

A w niedziele rowerkiem (ech... nie lubie go ale trzeba przy mojej pracy) do brata odwiedzic malenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.