Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, buka1977 napisał:

Bo nie chce ich urazić po co mam wyjść na chama. Pociesze cię wszyscy tak robimy 😀

Ja wale z mostu chyba że mi zależy to zdradzę jeszcze jedną nasza męska tajemnice jak już jesteś na forum udajemy kogoś kim nie jesteśmy aby sprostać nie realnym wymaganiom kobiet. 

Bo myśli że jest dobra ładna o ciekawym charakterze a tak nie jest więc ironizuje że księżniczka.

Na pocieszenie powiem że te wesołe niby szczęśliwe kobiety są jeszcze gorsze bo też często udają kogoś kim nie są. Znaczy same się oszukują że są kimś kim nie są więc ja już wolę te prawdziwie smutne niż na pokaz szczęśliwe takie jak np tamta.

 

To po co z takimi się spotykasz? 

Nie rozumiem. Pracuje w korpo źle, pracuje na produkcji źle. Siedzi w domu źle. To jaką ta kobieta ma być? 

 

Mi np tamten facet pisał " nie jedź tyle bo Ci dupa pęknie". Gdy mu napisałam ,że idę po prostu coś zjeść. Napisałam,mu też kiedyś,to życzę miłej podróży. A on ,że napisałam mu to tak jakbym powiedziała...spier...

Był to facet po 40. Nie adonis. Żadnych mięśni. Czy super pracy ani pieniędzy. Więc nie celowałam jakoś wysoko. Pisałam do niego też czasem to odpisywał , pytasz jakby cię to cokolwiek interesowało .

I potem było coraz gorzej. 

Trochę mu też pisałam ,że taka z natury jestem. Niespecjalnie go obchodziłam. 

Nie wiem jak inaczej pokazać facetowi,że mi zależy. Miałabym naskakiwać ? 

14 minut temu, Spellman71 napisał:

Przeczytałem temat od deski do deski. Dwa lata to kupa czasu, by się nauczyć czegoś nowego, douczyć by zdobyć lepszą pracę, popracować nad formą, garderobą. Można zmienić całe życie w dwa lata. A tu jesteśmy dalej w tym samym miejscu gdzie byliśmy dwa lata temu. 

Autorka nie chce ani pomocy, ani rad. Chce tylko, żebyśmy klepali ją po ramieniu jak to ma źle i niedobrze. Każdą radę, wykonanie choćby wykonanie małego kroku od razu odrzuca. Nie robi nic. Szkoda czasu. Ma jak ma, ale tylko na własne życzenie. 

To taki mi wciskany,teraz możesz wszystko. Gówno prawda. Nie możesz, choćby przez uwarunkowania biologiczne,środowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czerwona666 napisał:

To taki mi wciskany,teraz możesz wszystko. Gówno prawda. Nie możesz, choćby przez uwarunkowania biologiczne,środowisko. 

Jasne, zaneguj wszystko i siedź w tym bagnie aż do śmierci. Nie możesz zmienić garderoby nawet odwiedzając second handy. Nie możesz znaleźć godziny dziennie na czytanie wartościowej lektury lub przerabianie jakiegoś kursu - których w necie jest pełno. Nie możesz czytać i dokształcać się o tym jak możesz o siebie zadbać, by wyglądać lepiej. Nie możesz ruszyć dupy, by poćwiczyć w domowym zaciszu 30 minut dziennie, by poprawić sylwetkę. Ale możesz siedzieć i narzekać na forum. Tak jest wygodnie, bo wyrzucisz żale a ktoś może poklepie po ramieniu.  Nie pierdziel głupot księżniczko bo sam jestem w trakcie przebranżawiania i też mi się wydawało że nie mam czasu. A dwa lata temu ważyłem 35 kg więcej. Więc... powiem krótko... co Ty pier....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spellman71 napisał:

Jasne, zaneguj wszystko i siedź w tym bagnie aż do śmierci. Nie możesz zmienić garderoby nawet odwiedzając second handy. Nie możesz znaleźć godziny dziennie na czytanie wartościowej lektury lub przerabianie jakiegoś kursu - których w necie jest pełno. Nie możesz czytać i dokształcać się o tym jak możesz o siebie zadbać, by wyglądać lepiej. Nie możesz ruszyć dupy, by poćwiczyć w domowym zaciszu 30 minut dziennie, by poprawić sylwetkę. Ale możesz siedzieć i narzekać na forum. Tak jest wygodnie, bo wyrzucisz żale a ktoś może poklepie po ramieniu.  Nie pierdziel głupot księżniczko bo sam jestem w trakcie przebranżawiania i też mi się wydawało że nie mam czasu. A dwa lata temu ważyłem 35 kg więcej. Więc... powiem krótko... co Ty pier....

Nie jestem księżniczką. Te rzeczy mogę. Tylko ty pisałeś o całym życiu.

Edytowane przez Czerwona666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czerwona666 napisał:

Nie jestem księżniczką. Te rzeczy mogę. Tylko ty pisałeś o całym życiu.

Jesteś jesteś, tylko się boisz spojrzeć prawdzie w oczy. Oczekujesz porady, a wszystkie które dostajesz negujesz. Z tematu wynika, że przez dwa lata nie wykonałaś żadnego kroku by zmienić swoje położenie. Skoro możesz to pracuj nad sobą, a na pewno przyciągniesz bardziej wartościowego mężczyznę. Na pewno większa szansa niż siedząc narzekając i dając się gnoić i nie robiąc nic by jakkolwiek się rozwinąć. Nie będę powtarzał rad innych Braci bo wszystko masz w temacie.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Czerwona666 napisał:

To po co z takimi się spotykasz? 

Nie rozumiem. Pracuje w korpo źle, pracuje na produkcji źle. Siedzi w domu źle. To jaką ta kobieta ma być? 

Bo mam też koleżanki czy to w pracy czy prywatnie to po co mam je urazić że są mało urodziwe i nie w moim typie. Kobieta według mnie na początku musi się podobać z twarzy i muszę się dobrze przy niej czuć. Niestety jestem ścisły jak słoik po ogórkach i ci nic głębszego nie umiem napisać. Mam przykłady kobiet koleżanek które są takie jak powinny i na nich się opieram. Jak kiedyś bym spotkał taka samom i byłaby chętna to byłbym w raju. Po krotce cicha spokojna często narzekająca na świat pomocna miła lojalna, inteligentna. I może nawet pracować przy smieciach to jestem za.

 

Nie pisz juz o tamtym facecie to jakiś idiota.

 

Makijaż, samorozwój, dobre ciuchy ćwiczenia, dobre perfumy to takie proste i trudne jednocześnie. Nie rób tego dla facetów tylko dla siebie.

 

Ciekawi mnie dlaczego nie które moje koleżanki są samotne niby wszystko z nimi ok ale jak przyjrzeć z bliska coś jednak nie tak. Jedna się przyznała np że jak facet zaczyna się starać to jej przestaje zależeć. Na spacerki ze mną nie bo nie chce jej się. Inne nudne mało ciekawe zimne rybki jak nazywam kobiety nijakie tzn nie wiadomo czy jest się w związku z kłoda czy z człowiekiem.

 

Trzeba ci wypunktować twoje wady czyli cię poznać. Idź do psychologa i razem się zastanówcie co jest z tobą nie tak. Na forum ci tego nie powiemy bo cię nie znamy czy jesteś dobra czy zla. Nawet nie możemy obiektywnie ocenić twojego wyglądu bo nawet jak zrobisz zdjęcie to może być korzystne. Jedna moja koleżanka na FB wstawiła ostatnio takie zdjęcie że miałem już napisać kiedy ślub ale spojrzałem na inne i nic się nie zmieniła niestety 😀

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jesteś świadoma swojej atrakcyjności, wiesz jak reagują na Ciebie faceci i masz zgrzyt, że nie jest tak jak wszyscy wokół piszą, mówią.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie używania aplikacji randkowych. Jak tam przedstawiasz swój profil, chodzi głównie mi o zdjęciach profilowe?  Zaznacz odpowiedzi, gdzie możesz odpowiedzieć TAK.

a) masz wklejone zdjęcie bez swojej osoby (tylko kawałek widać ciała) lub coś innego

b) pokazujesz sylwetkę z najlepszej możliwej strony (odpowiedni kąt zrobienia zdjęcia, ubiór, układ ciała) z ukrytą twarzą
c) nie widać Twojej twarzy (jako całości)

d) Pokazujesz sylwetkę z twarzą, samą twarzą itd.

 

To może wiele wyjaśnić odnośnie na kogo trafiasz i kogo przyciągasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Conrad napisał:

Dzięki za odpowiedź. Jesteś świadoma swojej atrakcyjności, wiesz jak reagują na Ciebie faceci i masz zgrzyt, że nie jest tak jak wszyscy wokół piszą, mówią.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie odnośnie używania aplikacji randkowych. Jak tam przedstawiasz swój profil, chodzi głównie mi o zdjęciach profilowe?  Zaznacz odpowiedzi, gdzie możesz odpowiedzieć TAK.

a) masz wklejone zdjęcie bez swojej osoby (tylko kawałek widać ciała) lub coś innego

b) pokazujesz sylwetkę z najlepszej możliwej strony (odpowiedni kąt zrobienia zdjęcia, ubiór, układ ciała) z ukrytą twarzą
c) nie widać Twojej twarzy (jako całości)

d) Pokazujesz sylwetkę z twarzą, samą twarzą itd.

 

To może wiele wyjaśnić odnośnie na kogo trafiasz i kogo przyciągasz.

Mam zdjęcie z sama twarzą. I takie do pasa. Całej sylwetki nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czerwona666 napisał:

Mi np tamten facet pisał " nie jedź tyle bo Ci dupa pęknie". Gdy mu napisałam ,że idę po prostu coś zjeść.

Po takim tekście straciłabym ochotę na jakąkolwiek komunikacje, ban na wieczność. Chociaż nie, najpierw wysłalabym zdjęcie swojego nagiego tyłka z podpisem "ty patrz rzeczywiście, już pękła na na dwie części" i potem zablokuj kontakt🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, radeq napisał:

O matko jakie Wy sztywniary jesteście :D 

 

Mój ulubiony shittest na kobiety - uszczypliwy żarcik 😈

No serio? Albo nie dasz znajdę inna? Albo pisze mu,że gardło mnie boli, a on żeby je chętnie przepchał ,żałosne . I czy się obraziłam , i że ma beke że mnie . Ze sztywniara jestem.

Edytowane przez Czerwona666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 15:35, Czerwona666 napisał:

Na poznanie kogoś . W dodatku z osobowością raczej wycofana? Raczej nie cenicie takich kobiet? 

Czy stosujesz dekalog ?

1. Naucz się gotować

2. Naucz się nie chlać jak Twój ojciec

3. Nie przeklinaj

4. Nie zdradzaj 

5. Bądź miła, uprzejma

6. Doceń faceta

7. Nie zmieniaj go na siłę

8. Jazda po psychice to nie jest wspieranie tylko przemoc psychiczna i zarazem fizyczną

9. Miej dystans do siebie

10. Nie handluj seksem, to nie skóra z niedźwiedzia 

11. Nie kłam, nie manipuluj

12. Wspieraj go w tym co robi

13. Pomatkuj mu czasami, faceci to lubią.

14. Nie wypierdalaj pieniędzy, trudno o nie w dzisiejszych czasach.

15. Nie porównuj się do 1% społeczeństwa, to bezsensowna strata czasu i rodzi flustrację i presję do niezadowolenia z życia.

16. Mów o uczuciach szczerze, życie jest za krótkie na gierki i domysły

17.Sprzątaj po sobie

18. Pozwól mu na hobby, wypady z kumplami, nie bądź bluszczem.

:D

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Czerwona666 napisał:

No serio? Albo nie dasz znajdę inna? Albo pisze mu,że gardło mnie boli, a on żeby je chętnie przepchał ,żałosne . I czy się obraziłam , i że ma beke że mnie . Ze sztywniara jestem.

Jak widać jest różnica między uszczypliwym żarcikiem, który jest spoko a zwykłym buractwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Conrad napisał:

 

Większość mężczyzn tak wybiera, a uwaga się tyczyła autorki tego tematu.

A ja myślę że nawet pryszczaty garbus woli piękność w formacie .png i marzyć o takiej w realu i jojczyć że taka na niego spojrzy niż podrywać pryszczatą grubą koleżanke z przetłuszczonymi włosami

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Libertyn napisał:

A ja myślę że nawet pryszczaty garbus woli piękność w formacie .png i marzyć o takiej w realu i jojczyć że taka na niego spojrzy niż podrywać pryszczatą grubą koleżanke z przetłuszczonymi włosami

 

Chcieć to sobie może, ale widzimy wokoło jak się dobierają pary, a kobieta nie będzie z mężczyzną o wiele poziomow smv powyżej swojego, rzadko się to zdarza, gdyż nie wywoła podniecenia w takiej osobie. Autorka chce związku, a nie poruchac, bo to by bez problemu osiągnęła.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jeszcze o tym gadamy 😀

To ja dorzucę trochę oliwy do ognia. 

Brzydka tłusta jak świnia koleżanka o słabym charakterze ma takiego samca że szczęka mi odpadła na ślubie są szczęśliwi od lat druga słaba pod każdym względem ma męża dzieci jest w miarę. Kolesia znam typowy beta wszystko robi nie tak jak piszemy na forum. Wygląda jak ja i ma śliczna wporzadku kobietę jest im super. Piąte przez 10 znam druga taka parę jest w miarę. To jak w końcu jest? Ewenementy? coś dużo tych ewenementów znam. 

Wiem, że nic nie wiem życie jest nie przewidywalne i nie ma wzorów, że jest tak czy tak. Życie jest skomplikowane.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, buka1977 napisał:

Życie jest skomplikowane.

Życie jest bardzo proste, sporo lasek, jak wyczuje że jesteś alpha to Cię oleje, czyli standardowe koleżeńskie "on Cię tylko wykorzysta i zostawi". A tak bierze beciaka i ma loozik, bo nikt go jej nie odbije, a on jej nie zostawi i będzie mogła się rozmnożyć i mieć spokojne nudne życie :) 

 

Chociaż odnośnie tego odbijania, to jak laska osiądzie na laurach i się zapuści, a pojawi się jakaś słodka nastka, to ziomek w wywieszonym jęzorem może nieźle wtopić wówczas, no ale i tak laska będzie zabezpieczona bo wtedy rozwód z jego winy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, radeq napisał:

Życie jest bardzo proste, sporo lasek, jak wyczuje że jesteś alpha to Cię oleje, czyli standardowe koleżeńskie "on Cię tylko wykorzysta i zostawi". A tak bierze beciaka i ma loozik, bo nikt go jej nie odbije, a on jej nie zostawi i będzie mogła się rozmnożyć i mieć spokojne nudne życie :) 

Ale ta większość będzie nieźle ta betę szmacic, że właśnie prowadzą nudne normalne życie bez emocji czy kasy.

Może te 2 niewiasty też na osobności w domu są takie jak wszystkie tego się nie dowiemy. 

 

Ciekawe też jakby tamtych kolesi  co pisałem zechlac to jednak by nie wyszło, że też chcieli by mieć ładniejsze, ale wyszło jak wyszło teraz dzieci to już ujj za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.