Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czerwona666 napisał:

No,dzięki. Miłość nie muszę,ale kogoś normalnego

I znowu błąd z braku laku nic dobrego z tego nie będzie. Ja do samiczki muszę coś czuć że ja szanuje lubię itp. tak to nic dobrego z tego nie będzie.

28 minut temu, Personal Best napisał:

le to być może wina panów którzy nie potrafia lub nie chcą się przez nie przebić - bo na przykład mają wybór albo uwaga, znacznie a nie tylko trochę,  nie spełniają kryteriów pani

Nie chce mi się przebijać przez okopy takich sobie kobiet żeby mi się chciało walczyć to musi być ładna fajna takto mam w dupie. 

Do brzydkich kobiet które mi się nie podobają też mam okopy wynos się paszczurku. Skoro kobita spotyka samych okopanych samców i słabych z charakteru prawie na pewno nie jest ładna. Ja spotykam takie kobiety i wiem że to wina tego że nie jestem jakiś super z charakteru czy wyglądu.

Ładnie fajni ludzie nie mają problemów ze znalezieniem partnera partnerki. Przykro mi to gorzka prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 powtórzę po raz n-ty.

Już w 2017 @Pikaczu pisał o portalach, że to  "szrot.pl".

I po części tyczy się to również męskiej strony.

Żeby znaleźć tam kogoś sensownego trzeba przerobić trochę osób i spotkań.

 

 

Jeszcze jedno, wielu Braci pisało, że duża liczba kobiet jest na portalach po kilka lat.

Dla nich to już chyba taki styl życia - krótkoterminowe znajomości z jakimiś korzyściami w tle, typu wycieczki, restauracje. Nastawione na sponsorowanie im spędzania czasu.

Być może po stronie męskiej również są tacy preferujący krótkoterminowe znajomości.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Czerwona666 said:

Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak?

 

Nie musisz a nawet nie powinnaś. Zachowawczość w pójściu do łóżka zawsze działa na korzyść kobiety. Zawsze. 

 

Naturalnie rodzi to niezadowolenie po stronie mężczyzny bo my lubimy konkrety ale da się to pogodzić. Mówisz - nie uprawiam seksu wcześniej niż po miesiącu spotkań. Koniec i kropka. Dla faceta to konkret i jasna sprawa. Poczeka. Jak jest termin to poczeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Brat Jan said:

Jeszcze jedno, wielu Braci pisało, że duża liczba kobiet jest na portalach po kilka lat.


To prawda. Wróciłem na tindka po latach i rozpoznałem kilka znajomych twarzy. :)

Wyświetla mi się kilka kobiet starszych ode mnie - 30+ (jestem krótko przed 30stką) - nie miałbym nic przeciwko spotkaniu z taką osobą. 

Edytowane przez Peter Quinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se siana, kobito, i zacznij sklejać modele samolotów czy cuś.

 

Strasznie ciężko się Ciebie "czyta", a zazwyczaj ludzie są ciekawsi w piśmie niż w mowie, więc można założyć, że w mowie jest jeszcze ciężej.

 

17 stron narzekań, wymówek, obrażania się na facetów, negatywnej, odpychającej energii...

 

3f521057323_a_idz_pan_w_chuj.jpg&f=1&nofb=1

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy; tak jak wielu facetów będzie incelami do końca życia, tak samo jakaś część kobiet będzie relcelkami (relationship celibate). 

 

Żyćko.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Zastanów się, czy nie zdarzyło się, że podbijał do ciebie jakiś gość ale np. był nieporadny albo coś w tym stylu więc spłynął z biegiem rzeki.

Tacy goście, jeśli się im pomoże, wdzięczni są później długo i możesz zdziwić się jacy są interesujący.

Też bywają wycofani po tym jak wiele kobiet ich olało.

Zwróć uwagę na tych niewidocznych, co są koło ciebie.

O ile dasz radę zobaczyć niewidocznego.

 

Chyba nie. Mówisz o teraz? Raczej nie często gdzieś wychodzę. Gdy miałam te 22 lata może. Jakoś nigdy nie miałam się za zbyt piękna to raczej unikałam spotkań. Z jednym dłużej się spotykałam ,ale też to kończyłam. Bo uważałam się za niezbyt ładną. Teraz czasem patrzę w lustro i wydaje mi się, że nawet ładna jestem. 

 

1 godzinę temu, Lalka napisał:

@Czerwona666 Długo z nim pisałaś? Bezczelny typ, unikaj takich. Na początku pisał normalnie. Potem było coraz gorzej. Że pogrywam, olewam itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ważniak napisał:

Daj se siana, kobito, i zacznij sklejać modele samolotów czy cuś.

 

Strasznie ciężko się Ciebie "czyta", a zazwyczaj ludzie są ciekawsi w piśmie niż w mowie, więc można założyć, że w mowie jest jeszcze ciężej.

 

17 stron narzekań, wymówek, obrażania się na facetów, negatywnej, odpychającej energii...

 

3f521057323_a_idz_pan_w_chuj.jpg&f=1&nofb=1

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy; tak jak wielu facetów będzie incelami do końca życia, tak samo jakaś część kobiet będzie relcelkami (relationship celibate). 

 

Żyćko.

Co się ciężko czyta? Co masz na myśli pisząc " obrażania"? Ktoś mnie obraża, co sugerujesz innego? No , problem z energią jest , niestety życie mnie nie rozpieszczało. Nigdy nie będę słodka idiotka. A takie mają łatwiej. Przykład moja matka przebierała całe życie. Ładna kobieta. Niestety nie mam.z niej nic. Ojciec beta, wzięła go chyba po to by mieć jakieś pieniądze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, buka1977 napisał:

Daj zdjęcie ocenimy 😀

Ja jestem samotny wilk jak się spodobasz to możesz mieć wmiare normalnego 😀

Z twarzy. Z resztą mnie wiem jak. Ważę 63 kg. Uważam,że to za dużo. Przy wzroście 163. W ostatnim czasie właśnie , mówili mi,że jest na co popatrzeć. Chociaż teraz to jednak za dużo. To było z rok temu. Często mówią ,że jestem smutna.

Edytowane przez Czerwona666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Czerwona666 napisał:

Z twarzy. Z resztą mnie wiem jak. Ważę 63 kg. Uważam,że to za dużo. Przy wzroście 163. W ostatnim czasie właśnie , mówili mi,że jest na co popatrzeć. Chociaż teraz to jednak za dużo. To było z rok temu. Często mówią ,że jestem smutna.

 

Zamiast narzekać to może zacznij coś robić w kierunku zmiany? 

 

My faceci musimy robić chajc, mieć dobre auto, zapierdzielać na siłowni aby trzymać sylwetkę, mieć dobrą fryzurę, dobrze pachnieć itd. Do tego podchodzić was zagadywać, a i tak często jesteśmy odrzucani. Wczuj się w ten klimat...

 

Zacznij pracować nad sobą i wychodzić do ludzi, zagadywać bo inaczej czeka Cię depresja o ile już jej nie masz.

 

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czerwona666 napisał:

Z twarzy. Z resztą mnie wiem jak. Ważę 63 kg. Uważam,że to za dużo. Przy wzroście 163. W ostatnim czasie właśnie , mówili mi,że jest na co popatrzeć. Chociaż teraz to jednak za dużo. To było z rok temu. Często mówią ,że jestem smutna

Twarz dla mnie najważniejsza reszta może być słaba. Też kłamie kobietom że jest na co popatrzeć i są ładne i że je lubię 😀

Po co mam je ranić chyba że zasłużą ale to i tak nie uwierzą bo cookoldy jej wybija z głowy maja gorzka prawdę powiedziana w nerwach a ja będę cham. Drzewiej jedna na randce do mnie zaczęła smutki jaka ona nie szczęśliwa przecież jest tak piękna zaradna i nie może nikogo znaleźć. Ja na to no co ty? ty piękna zaradna od kiedy?  😀

Wymknęło mi się. Nie lubię jak przecietna a nawet trochę gorzej o słabym charakterze myśli że jest inaczej. Teraz gnije w pseudo związku z jakimś cookoldem i jej zaradność polega na dalszej pracy na produkcji i też nie szczęśliwa księżniczka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie. To kwestia osobowości. Chyba,że chcecie mieć super laskę . Brzuchaci też mają babki . Otyli też. Ten co mnie gnoił żadnym super gościem nie był. Chudy ,żeby miał okropne, materialnie też kiepsko. Coś musi być we mnie nie tak. 

5 minut temu, buka1977 napisał:

Twarz dla mnie najważniejsza reszta może być słaba. Też kłamie kobietom że jest na co popatrzeć i są ładne i że je lubię 😀

Po co mam je ranić chyba że zasłużą ale to i tak nie uwierzą bo cookoldy jej wybija z głowy maja gorzka prawdę powiedziana w nerwach a ja będę cham. Drzewiej jedna na randce do mnie zaczęła smutki jaka ona nie szczęśliwa przecież jest tak piękna zaradna i nie może nikogo znaleźć. Ja na to no co ty? ty piękna zaradna od kiedy?  😀

Wymknęło mi się. Nie lubię jak przecietna a nawet trochę gorzej o słabym charakterze myśli że jest inaczej. Teraz gnije w pseudo związku z jakimś cookoldem i jej zaradność polega na dalszej pracy na produkcji i też nie szczęśliwa księżniczka. 

Dlaczego je kłamiesz? Znaczy to mi klient powiedział ? Myślisz,że kłamał ?

Ok ,a dlaczego piszesz o niej księżniczka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Czerwona666 napisał:

To kwestia osobowości.

 

Jasne, pierwsze co to idzie wygląd. Pózniej reszta.

 

15 minut temu, Czerwona666 napisał:

Chyba,że chcecie mieć super laskę

 

Mam wziąść sobie grubą bambaryłe samemu będąc wysportowanym i szczupłym?

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał:

 

Jasne, pierwsze co to idzie wygląd. Pózniej reszta.

 

 

Mam wziąść sobie grubą babaryłe samemu będąc wysportowanym i szczupłym?

Ty nie. Komuś innemu to nie będzie przeszkadzać. Swoją drogą ostatnio sąsiadka lat 48 wzięła ślub. Też nic specjalnego z niej. Otyła. Żeby czarne. Da się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czerwona666 napisał:

Swoją drogą ostatnio sąsiadka lat 48 wzięła ślub. Też nic specjalnego z niej. Otyła. Żeby czarne. Da się? 

 

Z kim? osiedlowym kloszardem? Nawet jeśli to ślizeła się, nie licz że się uda, tylko rób coś w kierunku zmiany.

 

Czemu wy zawsze chcecie iść na łatwizne. Najlepiej jakby do drzwi Ci facet zapukał...no i był przystojny wysoki umięśniony, zarobiony...🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smerf napisał:

 

Z kim? osiedlowym kloszardem? Nawet jeśli to ślizeła się, nie licz że się uda, tylko rób coś w kierunku zmiany.

 

Czemu wy zawsze chcecie iść na łatwizne. Najlepiej jakby do drzwi Ci facet zapukał...no i był przystojny wysoki umięśniony, zarobiony...🙂 

Nie, ze zwykłym facetem.

No, nie liczę na łatwiznę. Umięśniony, nie.

W sumie to na nic nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Czerwona666 napisał:

Dlaczego je kłamiesz? Znaczy to mi klient powiedział ? Myślisz,że kłamał ?

Ok ,a dlaczego piszesz o niej księżniczka? 

Bo nie chce ich urazić po co mam wyjść na chama. Pociesze cię wszyscy tak robimy 😀

Ja wale z mostu chyba że mi zależy to zdradzę jeszcze jedną nasza męska tajemnice jak już jesteś na forum udajemy kogoś kim nie jesteśmy aby sprostać nie realnym wymaganiom kobiet. 

Bo myśli że jest dobra ładna o ciekawym charakterze a tak nie jest więc ironizuje że księżniczka.

Na pocieszenie powiem że te wesołe niby szczęśliwe kobiety są jeszcze gorsze bo też często udają kogoś kim nie są. Znaczy same się oszukują że są kimś kim nie są więc ja już wolę te prawdziwie smutne niż na pokaz szczęśliwe takie jak np tamta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem temat od deski do deski. Dwa lata to kupa czasu, by się nauczyć czegoś nowego, douczyć by zdobyć lepszą pracę, popracować nad formą, garderobą. Można zmienić całe życie w dwa lata. A tu jesteśmy dalej w tym samym miejscu gdzie byliśmy dwa lata temu. 

Autorka nie chce ani pomocy, ani rad. Chce tylko, żebyśmy klepali ją po ramieniu jak to ma źle i niedobrze. Każdą radę, wykonanie choćby wykonanie małego kroku od razu odrzuca. Nie robi nic. Szkoda czasu. Ma jak ma, ale tylko na własne życzenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.