Skocz do zawartości

Pani z osiedlowego sklepiku


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, pillsxp napisał:

Mój ojciec był starszy o 10 lat od Matki.

Ja myślę że jeśli trafiłaby się fajna dziewczyna to nawet i różnica 15 lat by mi nie przeszkadzała.

Wiek to tylko liczba. Liczy się to, co ma w głowie. A to że jest młodsza ileś lat to nawet lepiej. Dłużej skorzystasz z młodego ciałka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sekacz19 napisał:

A to że jest młodsza ileś lat to nawet lepiej. Dłużej skorzystasz z młodego ciałka. 

Przede wszystkim młoda kobieta ma jeszcze elastyczny umysł.
Im starsza, tym bardziej zabetonowana i uparta, a także sfrustrowana, że jeszcze ani chłopa ani dziecka nie ma.
Kolejna sprawa, to ma więcej siły witalnej, przez co ma więcej energii by zajmować się dzieckiem.
I kolejna sprawa - facet czuje się młodszy przy takiej kobiecie i bardziej żywy ?
8-10 lat to powinno być minimum moi drodzy :D 
No dla mnie póki co to minimum to 5 lat, bo niżej to już nielegalne xD 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia moja Ex była młodsza 10 lat. 

Po niej poznałem 19 i 21 latkę, które chciały za mną związku a druga seks spotkań. Czyli młodsze o kilkanaście lat. 

@NiesamowitySzymi Bariera wieku jest tylko w Twojej głowie. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@BrightStar  Ty draniu, taka szydera, żeby mi to było przed ostatni raz :)   

@Baca1980   Z powodu zawirowań związanych ze zmianą praktyk, poszedłem do sklepiku po jakiś 9 dniach dałem jej listę kilkunastu książek z numerem tel i imieniem - nie napisała, może to i dobrze.

@17nataku   Dałem jej listę i poczekamy, ale coś się nie odzywa, widocznie tak miało być :0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiesamowitySzymi

 

Pańcia stwierdziła, że jesteś parchawym Fake Nice Guyem i zlała sprawę, "nie jestem mu nic winna". :D

 

Tak na serio - pamiętaj, że była w pracy, gdzie wymaga się od niej maski miłej i sympatycznej dla klienta. Dodaj jeszcze do tego, że wiele Pań najzwyczajniej w świecie nie chce urazić żadnego zagadującego kolesia.

Lekcja na przyszłość o kobietach i ich udawaniu zainteresowania.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk Wnioski są takie, że jak już to trzeba było kuć żelazo póki gorące i zajść na drugi dzień lub coś w tym stylu.

 Poza tym, za każdym raze w moim przypadku jak panna robi "pierwszy krok", to zawsze kończy się źle dla mnie.

Mam zamiar jak już sam wziąć odpowiedzialność za relację, jak już. 

Było - minęło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.