Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Marek, złe forum i złe podejście (no chyba że masz fetysz aby zaliczyć wszystkie forumowe samice :lol:) . Jak się wybierasz do stolicy (czy innego większego miasta) daj ogłoszenie z tydzień (nawet dwa) wcześniej że szukasz pani na sex bez zobowiązań. Opisz jaki jesteś wspaniały itp. masz kilka dni na przesiew kandydatek. Kiedyś często tak robiłem gdy jeździłem dużo po kraju (w celach służbowych) lub latałem po Europie.

 

2. MiJa u was takowe procesy zachodzą?  :lol: A tak serio to jedź do Marka bo nie wiesz co cię mija xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. MiJa u was takowe procesy zachodzą?  :lol: A tak serio to jedź do Marka bo nie wiesz co cię mija xD

 

Czasami zachodzą. Każda "twórcza" myśl wychodzi na świat w wielkich bólach niczym kamień nerkowy :lol:  i z równym kamieniowi brzękiem upada po chwili. (Piszę to na trzeźwo, więc ból, który odczuwam w tej chwili jest nie do zniesienia).

 

Ale jak to, tak bez miłości?  :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny, ostatnio jak czytam Twoje wypowiedzi mam wrażenie, że bezczelnie czytasz w moim umyśle

 

 

Czytam na tyle na ile sama mi na to pozwalasz.

Ale generalnie widzę, że humor i nastrój w dniu dzisiejszym Ci dopisują. To dobrze :)

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, czytając Twój apel zdałam sobie sprawę, jak bardzo sama jestem wyposzczona, od zerwania z ex minęło parę miesięcy i od tego czasu posucha... gdybym tylko miała bliżej do Warszawy, chętnie podzieliłabym się moim dobrem... :)

Chyba że Cię przywieje w okolice Bochni albo od października do Lublina (wszak święty nie powinien mieć z tym większego problemu :P), to się odezwij :)

 

Vincent: Avatar!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, czytając Twój apel zdałam sobie sprawę, jak bardzo sama jestem wyposzczona, od zerwania z ex minęło parę miesięcy i od tego czasu posucha... gdybym tylko miała bliżej do Warszawy, chętnie podzieliłabym się moim dobrem... :)

Chyba że Cię przywieje w okolice Bochni albo od października do Lublina (wszak święty nie powinien mieć z tym większego problemu :P), to się odezwij :)

 

Vincent: Avatar!!!

 

Avatar!

 

Troszkę mi się nie kalkuluje kosztowo kochanie prawie 200km jechać dla miłości :) Ale Twoja postawa powinna być wzorem dla dziewczyn z rezerwatu. Nagrodzę Cię za nią medalem uśmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, czytając Twój apel zdałam sobie sprawę, jak bardzo sama jestem wyposzczona, od zerwania z ex minęło parę miesięcy i od tego czasu posucha... gdybym tylko miała bliżej do Warszawy, chętnie podzieliłabym się moim dobrem... :)

Chyba że Cię przywieje w okolice Bochni albo od października do Lublina (wszak święty nie powinien mieć z tym większego problemu :P), to się odezwij :)

 

Vincent: Avatar!!!

w październiku w Lublinie mogę Cię obsłużyć :D pomedytujemy razem :P

 

Dzięki Bracia za wsparcie, ale chyba żadna z Pań nie ma na tyle dobra w sobie, by wspomóc biednego, chorowitego, niektórzy mawiają że świętego człowieka :lol:

nie masz bogatego wnętrza i dlatego jest jak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.