Skocz do zawartości

Próba uratowania rekina przez turystów


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z wami podzielić nowością w sprawie imigrantów. Byłem na debacie dziennikarzy: Terlikowski, Żakowski, Gadowski(?). Gadają od rzeczy półtora godziny, najpierw debata wyglądała jak z Dnia Świra, potem normalniej, czasem krzyki z widowni. I nadchodzą pytania i wnioski publiczności - czyli najciekawsze.

 

I jeden geniusz dla mnie: przyjmijmy wszystkie sieroty z obszaru wojny do 5 roku życia i zróbmy z nich chrześcijańskich janczarów. Ja i taki jeden biję brawo po tym co powiedział, i ten drugi co bił potem powiedział, że były komitety kościelne, 200 czy nawet 500 lat wcześniej i się zajmowały po prostu sierotami. Chciałbym w Polsce taką zindoktrynowaną armię :D.

 

A ciekawe czy to prawda: http://wpolityce.pl/swiat/266483-przywodcy-panstw-ue-niemal-w-calosci-zaakceptowali-plan-orbana-a-jednak-to-premier-wegier-mial-racje 

 

 

A co do rekina, to co za ludzie, że tam stoją - w głąb morza do tego. Skoro rekin jest blisko, to jak pójdą dalej to może być kolejny. Wziąłbym nogi za pas i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę wieczorem samochodem w lesie.

Nagle patrzymy - stoi nowe Audi A5 na awaryjnych. Przód skasowany a w rowie leży martwy łoś.

 

Szwagier mówi - szkoda ładnego auta. Chwilę zastanawiam się i odpowiadam: szkoda łosia. Samochodów od

groma a łosi tak mało ...

 

S.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę wieczorem samochodem w lesie.

Nagle patrzymy - stoi nowe Audi A5 na awaryjnych. Przód skasowany a w rowie leży martwy łoś.

 

Szwagier mówi - szkoda ładnego auta. Chwilę zastanawiam się i odpowiadam: szkoda łosia. Samochodów od

groma a łosi tak mało ...

 

S.

A jak już łoś potrącon i nieżyw, to szkoda, żeby się marnował.

Dlatego między innymi jestem zwolennikiem wożenia w aucie: czarnych worków, srebrnej taśmy, piły, noża, siekiery i łopaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Niestety nie :( Żałuję, ale nie ma ani jednego...  Wiesz chora poprawność polityczna ze zwierzątka też mogą mieć prawa... :(

 

 

Generalnie Afrykanarium jest wielkości dobrego Reala, Tesco czy Auchan. Ma 3 kondygnacje. Generalnie wygląda to tak jakbyś robił kółko wokół Afryki. Generalnie skupili się na zwierzętach wodnych. Ciężko mi to opisać, ale robi naprawdę wrażenie. Zapraszam gorąco, bo na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznie na świecie ginie koło 12 ludzi przez rekiny, natomiast rekinów z ręki człowieka pada ponad 100 milionów  ;) . Ja tam te zwierzątka bardzo lubię, i nie dam się propagandzie tego Żydka Spielberga.

 

P9020689.jpg

 

Powyżej, jeden z moich ulubionych gatunków: rekin lamparci, prawda że sweetaśny?  :wub:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.