Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Młody Samiec

#30DNI z porannym rozruchem

Recommended Posts

Kolejne wyzwanie z cyklu #30DNI. W styczniu skupiałem się na praktykowaniu medytacji i czuję, że weszło mi to w nawyk. Codziennie poświęcam kilkanaście minut na ćwiczenia oddechowe i medytowanie.

W lutym skupię się na porannym mobility, rozciąganiu i ogólnym rozruchu dla ciała.

Żeby się lepiej wstało.

Żeby po raz kolejny zrobić coś czego się nie chce.

Dla zdrowia.

Po to by być sprawniejszym i lepszym sportowcem.

I tak dalej...

Postaram się co kilka dni zostawiać wpis z tym co danego dnia zrobiłem :D

• Like 1

14 godzin temu, Boromir napisał:

A to nie lepiej afirmacje albo modlitwy ? 

Np. ta tutaj:

https://samczeruno.pl/sklep/downloads/modlitwa-do-najukochanszego-przyjaciela-boga/

Napiszesz coś więcej?

Jak długo korzystasz z afirmacji? Efekty? Odczucia?

1 godzinę temu, Ceranthir napisał:

Co robisz jako poranny rozruch?

Będę skupiać się głównie na pracy z mobility. Czasami sam wymyślę coś na swoje słabsze strony a i będę też korzystać z gotowych filmików.

Roller, piłeczki, kijek, rozciąganie i ogólnie takie dodatki dla rozruszania stawów. Sporo trenuję, więc pewnie się przyda. Tak myślę :D Ale ocenię po całym miesiącu czy faktycznie na plus.

Po tytule miałem w głowie 30 dni bez "mlecznych startów" :D. Powodzenia w postanowieniu :)

5 godzin temu, Ceranthir napisał:

Co robisz jako poranny rozruch?

Kupę.

Czuję się lżejszy i czystszy.

4 godziny temu, Młody Samiec napisał:

Napiszesz coś więcej?

Wynik 2x trafiłem cztery liczby w totolotka :)

• Like 1

W dniu 30.01.2020 o 15:26, Młody Samiec napisał:

Kolejne wyzwanie

Tych afirmacji na YouTube jest całą masa, tylko musisz znajść to, co ciebie interesuje, jak chcesz mogę tobie podesłać więcej. 

• Thanks 1

Nie wiem, czy lubisz mantry:

Albo takie piękne modlitwy:

• Thanks 1

Cześć wszystkim, wrzucam info z tego co było przez te 14 dni oraz co dalej:D 

- 12 dni zaliczonych

- 2 dni bez porannego rozruchu (dzisiaj z racji tego, że miałem umówiony trening na 7:00 i wcześnie wstawałem a kilka dni temu trochę gonił mnie czas, ale odbiłem sobie wieczornym 1.5h mobility w klubie fitness)

- było kilka dni gdzie skupiałem się na samym rolowaniu i pracą z piłeczkami (okres cięższych treningów i tego potrzebowałem)

- robiłem zestaw ćw. na zdrowy kręgosłup itp.

- czuję się lekko i pobudzony przed śniadaniem (na +++)

- wstając idę ogarnąć się chwilę do toalety, później szklanka wody z cytryną i dopiero zabieram się za ćwiczenia a później dopiero śniadanie

- poczucie spokoju i takie fajne uczucie, że po raz kolejny zrobiłem coś dobrego dla siebie

Naprawdę jestem zadowolony z tego challengu. W najbliższych dniach dorzucę sobie krótką medytację, bo jeszcze po wstaniu tego nie robiłem.

Co do wyzwania ze stycznia to dalej działam. Medytuję codziennie. 10 minut minimum. Najczęściej przed spaniem i jestem tak wyciszony, że odpływam po chwili. Nawet nie pamiętam kiedy.

Aaa i jeszcze!

Zrobiłem ostatnio oddychanie Wima Hofa po kilkunastodniowej przerwie i wyszło tak:

1 seria: 1:48

2 seria: 2:18

3 seria: 3:02

Grubo. Pierwszy raz przebiłem 3 minuty. Wcześniej miałem 2:48 (dwukrotnie).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Młody Samiec
      Nowy rok, nowe cele, więc i nowe pomysły  

Ja! @Młody Samiec zobowiązuję się do #30DNI z medytacją. Zadanie na styczeń jest proste. Zacząć regularnie medytować i praktykować mindfullness. Do tej pory robiłem to czasami codziennie, czasami co 2-3 dni i nie miałem tej regularności. Nie nastawiam się na konkretną porę, na ilość minut itd. Po prostu - znaleźć w ciągu dnia chwilę dla siebie i spędzenie jej w ciszy, w obserwacji. W drodze, w saunie, przed spaniem - nie ma znaczenia  

Dzisiaj medytowałem podczas sesji w saunie. 12 minut w obserwacji.

I Was też zachęcam!
    • By Pawlitooo
      Witajcie wszyscy mam22 lata może i to jest bardzo młody wiek,ale pomimo tego mam problem ze sobą,ponieważ w wieku 19lat związałem się i po trzech latach stwierdziła że się wypaliło, i mnie zostawiła dla kolegi z pracy, byliśmy zaręczeni wszytko działo się bardzo szybko, czyli sex wspólne spanie i wgl, ale jeden menkamet to był związek na odległość,ale rozmawialiśmy codziennie przez kamerkę pisaliśmy ja zjeżdżałem co dwa miesiące na trzy tyg, planowaliśmy już przyszłość bo chciałem ją zapewnić że kocham i to dla nas robię i że za dwa lata zjade, swój cały czas poświęcałem w Polsce jej odciąłem się od koleżanek miałem tylko dwie z dawnej pracy ale była zazdrosna i kontakt zerwałem z kolegami też bo nie miałem czasu, i tak jakoś przywiązałem się do niej i po jakimś czasie wpadła rutyna i zapomniałem jak to było z innymi ludzmi bo była tylko ona i praca zagranica, i nie raz już nie miałem o czym rozmawiać tylko to co się teraz wydarzyło,jestem z natury spokojny może i nie śmiały nie jestem ale zbytnio nie mam tematów do rozmów i nie potrafię zbytnio żartówac, bo żadnych nie znam byłem bardziej poważny spokojny czlowiekiem, teraz przez tą zagranicę nie wiem czy poznawać jakoś przez portale ratkowe próbować dziewczyny? Czy poprostu zająć się sobą dorobić się tego czego chce czyli jakieś za 3 lata zjade na stałe do Polski i wtedy zacząć szukać tej miłości i próbować poznawać ludzi ciężko mi jest samemu ale nie wiem co będzie dobre dla mnie bo wygadany nie jestem.. A też iść do pracy i wracać też i mieć kontakt tylko z rodziną też źle, nieraz kogoś poznam to nie wiem o czym pisać pożądane parę pytań ale się odsuwają ode mnie ale z jedną mam jakiś kontakt ale nic z tego nie będzie i tak, proszę o pomoc poradę jak najlepiej teraz wykorzystać ten stan singla gdy ma się pracę i zbytnio nie mam tutaj jak poznawać ludzi tylko wtedy kiedy jadę na urlop do Polski
    • By dylugilu
      Witam, ostatnimi czasami bardzo dużo leciałem z masturbacją już w sumie do takiego stopnia, że się do tego zmuszałem a przy obecnej dziewczynie nawet nie chciał mi dobrze stanąć a o innych to już wgl nie wspomnę.

Teraz pytanko do was, w sumie to troszkę pokopałem forum znalazłem takie coś jak NoFap challenge zainteresowałem się tematem, pooglądałem filmiki na YT zdecydowałem się zrobić przynajmniej 30 dniową przerwę od 1 Sierpnia, do czego zmierzam wczoraj uprawiałem seks minęło w sumie 4 dni a penis dużo bardziej twardy no i ewidentnie miałem na to parcie, jednak po wszystkim żałowałem czy jednak tego wyzwania nie zrobić w ten sposób żeby wykluczyć całkowicie seks, zabawy, orgazmy żeby uzyskać pełny efekt, mam na myśli to żeby uzyskać bardzo duży pociąg ogólnie do kobiet, żeby samymi myślami postawić penisa.

Jak myślicie wyłączenie z życia masturbacji i zajęcie się w 100% seksem pomoże pompować dopaminę oraz przyzwyczai organizm do tego by dążył tylko do seksu (tak jak kiedyś tylko czekałem żeby się onanizować)? Czy lepiej zrobić 30-40 przerwy od tego wszystkiego? Dajcie znać może ktoś robił to wyzwanie, albo ma jakieś doświadczenia z tym związane jakieś pozytywne skutki czy nie. Śmiało można dołączać do wyzwania to nie takie proste jakby się wydawało nawet jak ma się seks na wyciągnięcie ręki. Pozdro!😎
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.