Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Witam, w temacie relacji damsko-męskich siedze 4 lata.  Pochodze z innego forum o podobnej tematyce.  Jeśli chodzi o poznawanie kobiet to działam w klubach. Myślę, że wiedze już jakąś mam więc postaram się nią dzielić :]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Scorpio
      Witam wszystkich braci

Mam 23 lata i na forum trafiłem z audycji Pana Marka.
      Czytam forum od dłuższego czasu, teraz postanowiłem się włączyć do społeczności

Pozdrawiam
    • By Zizi966
      Chyba tutaj Witam wszystkich Michał 24l
    • By [email protected]
      Witam Marka i wszystkich członków forum. Jestem Maciek, mam 33 lata i mieszkam na Podkarpaciu, Radia Samiec słucham już parę lat z przerwami i daje mi dużo przydatnych informacji, poprawia nastrój i napędza do rozwijania się. Chciałbym dzielić się swoją wiedzą na forum jak i wiedzę tu zdobywać  Pozdrawiam wszystkich Braci Samców! 
    • By Luk1991
      Witam, wszystkich Braci.
    • By Wasaty96
      Witam, wszystkich tutaj zebranych Braci. Mam na imię Piotr mam 23 lata i jestem Ratownikiem Medycznym
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.