Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

   Cześć przegrywy i ta część co to niby wygrała, talon na balon! xD, jak to modne.?

Dobra chłopy, i szanowna moderacjo, brakuje tutaj klozetu gdzie będzie się można wyrzygać,

na temat swojego stanu psychicznego, frustracji, rozczarowania, chęci pogadania z lustrem, ścianą.

Jak stworzyć taki pokój zwierzeń gdzie można się wygadać i nie liczyć na komentarze.

Wiem krzycz do lustra, ale czasami brakuje mi widzów. Dobra kto chce niech zabierze głos, w/g mnie brakuje czegoś takiego,

Sciany bez echa!

 

Pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

Sciany bez echa!

Zakładam iż miałeś na myśli 'ŻYGOWNIK' ala 'pokój ciszy'?!

 

...generalnie jestem ZA A nawet przeciw....czemu?...poczemusz?....brudy....wylane mogą zostać wykożystane jako pomyje przeciw forum.

 

BĘDZIE konflikt interesów. NIESTETY.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tornado napisał:

Zakładam iż miałeś na myśli 'ŻYGOWNIK' ala 'pokój ciszy'?!

 

...generalnie jestem ZA A nawet przeciw....czemu?...poczemusz?....brudy....wylane mogą zostać wykożystane jako pomyje przeciw forum.

 

BĘDZIE konflikt interesów. NIESTETY.

Czy ty nie potrafisz używać wielkich liter zgodnie z zasadami pisowni polskiej? Ewentualnie jaki masz cel w używaniu takiego dziwnego stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 21:41, Adolf napisał:

Jak stworzyć taki pokój zwierzeń gdzie można się wygadać i nie liczyć na komentarze

Tzn chcesz założyć wątek i natychmiast go zamknąć żeby nikt nie dopisywał komentarzy?

 

Pół forum to wyrzygownia, ale z komentarzami. Nadawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.