Skocz do zawartości

Jak to jest, że tak jest


Rekomendowane odpowiedzi

edit. e, szkoda pisać.

a pani ze zdjęcia nie jest średnio atrakcyjna - biorąc pod uwagę wiek, jest atrakcyjna, ładna i zapewne zadbana. Owszem, widywałem już lepsze w jej wieku (a nawet ciut powyżej), ale i tak uważam, że może się podobać. 

6 godzin temu, deomi napisał:

jest sobie jakiś tam Zbigniew

- nieatrakcyjny

- mało zarabiający

- otyły

- pasją jego jest tv i piwo

- roszczeniowy 

i on uważa że "należy" mu się np. zgrabna 20 latka.

Analogicznie:

Jest sobie jakaś tam Marlena/Pati/Andżela

- toną pudru maskuje niedostatki urody

- boczki i galaretowate uda

- pasje: instagram, netfliks i poradniki makijażowe na yt, jej pragnienie to wyjazd do Tajlandii "na jogę"

- jest roszczeniowa, kapryśna i sukowata

i takie coś uważa, że "należy" jej się np. zadbany, przedsiębiorczy mężczyzna w przedziałe wiekowym 28-32, z własną firmą, mieszkaniem, autem i wyrzeźbionym torsem.

 

No chyba was pop***doliło, panienki...

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Pancernik said:

Tak poważnie zapytam, czy naprawdę nigdy nikomu z Was, nie zdarzyło się poznać kogoś, kogo nie postrzegaliście jako osobę atrakcyjną, jednakże w miarę upływu czasu i pogłębianiu się owej znajomości, ta osoba powoli zyskiwała na tej płaszczyźnie? 

Zasadniczo każda zdrowa na ciele i umyśle osoba ma jakiś poziom atrakcyjności. I tym się różni real life od marzeń, że w tym akceptowalnym poziomie atrakcyjności mieści się cale spektrum urody, zarówno z atrakcyjnymi dla nas cechami, jak i takimi, które początkowo są/mogą być nieatrakcyjne. 

 

W miarę przebywania/poznawania drugiej osoby cechy nieatrakcyjne (głównie fizyczne) mogą zobojętnieć lub nawet stać się atrakcyjne. Wszystko tkwi w głowie. 

 

Jeżeli natomiast ktoś uważa za atrakcyjną przykładowo wysoką blondynę z dużym cycem i jedwabistą skorą bez żadnej skazy i nic poza tym, no to powinien się szybko do specjalisty od głowy udać. 

 

 

27 minutes ago, zychu said:

Analogicznie:

Jest sobie jakaś tam Marlena/Pati/Andżela

- toną pudru maskuje niedostatki urody

- boczki i galaretowate uda

- pasje: instagram, netfliks i poradniki makijażowe na yt, jej pragnienie to wyjazd do Tajlandii "na jogę"

- jest roszczeniowa, kapryśna i sukowata

i takie coś uważa, że "należy" jej się np. zadbany, przedsiębiorczy mężczyzna w przedziałe wiekowym 28-32, z własną firmą, mieszkaniem, autem i wyrzeźbionym torsem.

 

No chyba was pop***doliło, panienki...

Ale to żadne popierdolenie, tylko de facto niemalże standard oczekiwań obecnie. Ja już nawet parę razy słyszałem, że własny kwadrat (skromne 100m2) bez kredytu, no to nie teges. Dom musi być. ?

 

I takie oczekiwania mają zazwyczaj panny w wieku ok. 30, które absolutnie nic własnego nie mają, często nawet samochodu. 

 

Do tego obowiązkowo ślub, jak pani wyczuje, że śluby nie interesują, to błyskawicznie zwija znajomość albo zaczyna szukać innych opcji. 

 

Czy to Karynki? Ciężko powiedzieć. Papiery magistrów różnych (choć najczęściej jakieś administracje, socjologie, marketingi), praca często w korpo, banku lub wiekszych firmach z dochodami 4-6 na rękę, przy czym większość, jak nie całość kasy jest przepuszczana na przyjemności. 

 

A co do zainteresowań pań to się nawet nie wypowiem, bo to jest załamka, tragedia, dno i 5 metrów mułu. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadeusz napisał:

Od siebie dodam, że mam znajomego, który wziął sobie za żonę dobrze wyglądającego szona, którego wyciągnał z zabitej dechami wiochy. Po kilku latach sielanki szon zaczął dawać dupy szefowi w pracy. Teraz znajomy ma nową żonkę 4/10, miła i sympatyczna dziewczyna, dodatkowo majętną i wreszcie ma spokojną głowę.

Jak to mówią : ładną żona jest dla kochanka, brzydka dla ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alicja95 napisał:

prozby

Prośby

4 godziny temu, alicja95 napisał:

flustracja

Frustracja

 

4 godziny temu, alicja95 napisał:

a paru panów mi wysyłało stąd swoje zdjęcia

Właśnie! I nic mi nie odpisałaś :(?

 

5 godzin temu, ntech napisał:

. Tobie trafi się tylko Janusz

Janusz Damięcki???

4 godziny temu, Chadeusz napisał:

Alicja. Mógłbym Ci zaufać.

No, ja też. 

 

1 godzinę temu, prod1gybmx napisał:

A gości, którzy rzekomo podsyłali fotki do "oceny" do @alicja95 nie skomentuje... Samcy kurwa ?

Ej no! Poczułem się urażony. Fotek sobie nie można wysyłać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Imbryk napisał:

Fotek sobie nie można wysyłać

Kurwa @Imbryk ale mówiłem Ci nie wysyłaj zdjęć kutasa bo to nie działa!

 

Faktycznie Pani żona może miss nie jest ale nie przesadzajmy nie jest ani brzydka ani gruba. 

 

Do tego faktycznie wygląda, przynajmniej na zdjęciach na sympatyczną osobę.

 

Choć z tego co widziałem na profilu tego Pana to wydaję się klasycznym białym rycerzem o ile dobrze pamiętam to co przeglądałem. 

Edytowane przez SSydney
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney a tak poważnie nie wysłałem jej zdjęć członka z prostej przyczyny: nie mieścił się w żadnym kadrze, nie ma takiej matrycy w aparatach żeby to objąć. 

 

Nie mówiąc o tym że sam .JPG byłby tak duży, że wysyłałby się z godzinę.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Imbryk said:

Pytałem, to mówiła "spoko, wysyłaj" :(

Oj oj @Imbryk Panie Ci się mylą, gdzie mówiła jak pisała, ze słałeś bez jej prozby, jeszcze korektę nanosiłeś ?

@SSydney u mnie działa, w jakiś ładnej pozie, nie pogardzę. Część nie testowana jeszcze ale jak przyciśnie, to kto wie. Natomiast nie działa, jak ktoś załączy do kutasa info o zonie ? To od razu jakoś mi ten kutas flaczeje w oczach, jakby ktoś powietrze spuścił, kurna jak ja się nie lubię dzielić :D

Edytowane przez Colemanka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, avceutyhh14 said:

Jak to mówią : ładną żona jest dla kochanka, brzydka dla ciebie. 

Guzik prawda. Dziś nawet przeciętna, czy wręcz brzydka może cię puścić w trąbę w każdym dowolnym momencie. A już szczególnie jak umysłowo jest taka 6/10 i głównie netflixem się karmi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że takie osoby są nieco zaburzone. 

Pewnie szukał drugiej mamusi, która będzie mu gotowała obiadki, prała i sprzątała.

Tak, jak w przypadku moich znajomych, ona po 30, a on w moim wieku. Zmarszczki wokół oczu i siwe włosy. 

Chłopak (mój kolega), wychowywał się w domu, w którym mama zawsze mu nadskakiwała. Ciepłe obiadki zawsze podstawione pod nos. Wyprane, wyprasowane. Poskładane.  

Wysprzątane. 

Co robi ona? Też sprząta, gotuje, i to stanowi aktualnie sens jej życia. 

 

Zawsze uważałam go za zaburzonego wariata. Zawsze był zdolny do wielkich czynów, i tak raz został olany przez jedną laskę w jego wieku, a podobno jechał do niej na rowerze z 300 kilometrów...

Teraz ma stabilizację. Wie, że nigdy go nie zdradzi, wie, że będzie wierna.  

Wie, że będzie mu podlegać, bo straciłaby wówczas wszystko (on ją utrzymuje). 

Tak więc knypek ma nad nią władzę. 

 

To strasznie rozczarowujące, bo zawsze doszukujemy się WIELKIEJ MIŁOŚCI. 

A w przypadku zaburzonych jednostek nigdy nie będzie to możliwe.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Colemanka napisał:

Oj oj @Imbryk Panie Ci się mylą, gdzie mówiła jak pisała, ze słałeś bez jej prozby, jeszcze korektę nanosiłeś ?

Nie mylą bo Exela prowadzę, inaczej bym zwariował.

A propos - np. Ty @Colemanka byłaś zainteresowana moimi widełkami w innym temacie, trzymać je czy rezygnujesz?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JudgeMe napisał:

Ja podejrzewam, że takie osoby są nieco zaburzone. 

Pewnie szukał drugiej mamusi, która będzie mu gotowała obiadki, prała i sprzątała.

 

Ty jesteś zaburzona ? to jest kobieta rok starsza od niego. Poczytaj swoje wpisy a potem oceniaj xd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Imbryk said:

@SSydney a tak poważnie nie wysłałem jej zdjęć członka z prostej przyczyny: nie mieścił się w żadnym kadrze, nie ma takiej matrycy w aparatach żeby to objąć. 

 

Nie mówiąc o tym że sam .JPG byłby tak duży, że wysyłałby się z godzinę.

Panoramowanie. I Sendspace do 300 MB. Powodu szuka niechętny, chętny szuka sposobu ?

Edytowane przez Feniks77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta pani jak była młodsza to też atrakcyjniejsza. Wygląda na normalną, ogarniętą kobietę i w sumie fajnie popatrzeć na zdjęcia bez retuszu i zbędnej tapety. Jakoś mnie to nie zadziwia, widzę mnóstwo par o różnym poziomie atrakcyjności. Dużo osób mówi, że widzi w niej charakter ale wam powiem, że często spotykałam się z takim zjawiskiem, że dla osoby zakochanej ta w związku po prostu była atrakcyjna. Wgl łączenie się w pary to połączenie różnych składowych, tylko na BS wydaję się, że każdy facet nie spojrzy na kobietę poniżej 7/10, a rzeczywistość swoją drogą. Wam powiem, że po 18 roku życia nie skupiam się na tym czy osoba będąca ze mną ma wyższe smv, czy niższe. Nie którzy mają parcie na nieskazitelną urodę żeby pochwalić się przed innymi, dawno z tego wyrosłam. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest zawsze z atrakcyjnymi osobami , bo wiadomo wygląd ładny na plus ale po prostu widzę takie zjawisko, że zamiast dobrać sobie kogoś kto nam pasuje to wybiera się pod społeczeństwo. Ludzie nie którzy boją się opinii o swoim partnerze, znam takie przypadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 12:35, JudgeMe napisał:

Ja podejrzewam, że takie osoby są nieco zaburzone. 

Pewnie szukał drugiej mamusi, która będzie mu gotowała obiadki, prała i sprzątała.

Tak, jak w przypadku moich znajomych, ona po 30, a on w moim wieku. Zmarszczki wokół oczu i siwe włosy. 

Chłopak (mój kolega), wychowywał się w domu, w którym mama zawsze mu nadskakiwała. Ciepłe obiadki zawsze podstawione pod nos. Wyprane, wyprasowane. Poskładane.  

Wysprzątane. 

Co robi ona? Też sprząta, gotuje, i to stanowi aktualnie sens jej życia. 

 

Zawsze uważałam go za zaburzonego wariata. Zawsze był zdolny do wielkich czynów, i tak raz został olany przez jedną laskę w jego wieku, a podobno jechał do niej na rowerze z 300 kilometrów...

Teraz ma stabilizację. Wie, że nigdy go nie zdradzi, wie, że będzie wierna.  

Wie, że będzie mu podlegać, bo straciłaby wówczas wszystko (on ją utrzymuje). 

Tak więc knypek ma nad nią władzę. 

 

To strasznie rozczarowujące, bo zawsze doszukujemy się WIELKIEJ MIŁOŚCI. 

A w przypadku zaburzonych jednostek nigdy nie będzie to możliwe.  

 

 

Rok to bardzo duża różnica wieku :D

Teoria powyżej prawie wyjaśnia całe zjawisko....

 

Jednak kluczem do całej zagadki jest zdanie poniżej:

W dniu 21.07.2020 o 22:25, RealLife napisał:

A może połączył ich fetysz seksualny. Lubi BDSM, pissing, ogólnie przemoc łóżkową. Taka więź łączy bardzo silnie i trudno ją rozdzielić obojgu :)

 

Więc łączy ich piss ?

No można się pośmiać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.