Skocz do zawartości

Nikt mi już nie pierdoli...


Rekomendowane odpowiedzi

tępa dzida - niby jest za równouprawnieniem a swoich meneli nie chce nosić, a potem wypisuje że nudzi się jej w związku, a latka lecą...  :D

 

btw. często jeździłem kiedyś z tego przystanku mam nadzieje, że ją nie przepuściłem przy wejściu do autobusu :)

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tępa dzida - niby jest za równouprawnieniem a swoich meneli nie chce nosić, a potem wypisuje że nudzi się jej w związku, a latka lecą...  :D

 

Dlatego w jej twórczości można najlepiej ujrzeć prawdziwą, nielogiczną i popierdoloną naturę kobiet. Jest tak rozkosznie w tym co pisze i deklaruje, niespójna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wywołałeś temat:

 

http://malvina-pe.pl/post/mezczyzna-z-torba

 

Powrót do lewactwa w najczystszej postaci. :)

Niech bedzie pochwalony nasz pan jezus chrystus.

kiedys kolezanka do kolegi powiedziała zeby potrzymał jej torebke.odpowiedział ze z chęcią bo to alfonsi nosza torebki.ona moze zostac jego dziwką.

kto dobry gracz ten wie kto lamus ten nie%-)

Malwina mogła by dac mi swoja torebke.moge nosic.nie ma najmniejszego problemu.biore 2/3 zysków.ale wyrabiac by sie musiała

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tępa dzida - niby jest za równouprawnieniem a swoich meneli nie chce nosić, a potem wypisuje że nudzi się jej w związku, a latka lecą...  :D

 

btw. często jeździłem kiedyś z tego przystanku mam nadzieje, że ją nie przepuściłem przy wejściu do autobusu :)

 

 

Dlatego w jej twórczości można najlepiej ujrzeć prawdziwą, nielogiczną i popierdoloną naturę kobiet. Jest tak rozkosznie w tym co pisze i deklaruje, niespójna...

 

 

No patrzcie Panowie. Pół roku nie minęło a już Pan M. zaczął ją nudzić... Ach, ta hipokryzja kobiet. Chce mieć ciastko i zjeść ciastko...

 

P.S.

 

Komentarz pana z przystanku "Joanno, czy Cię popierdoliło..." Ach, kwintesencja, mi jeszcze trochę podróży przez galaktykę brakuje do tego poziomu :D

Edytowane przez Arox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 3. Powieli na 90% poprzedni schemat.

 

Niestety większość samców nadal myśli, że jeśli ich baba irytowała lub im nie wyszło, to dlatego, że trafili na wybrakowany egzemplarz. Ale spokojnie, nowa koleżanka się tak ładnie uśmiecha, a jak wspaniale nam się seks uprawia! To na pewno musi być to, teraz trafiłem na odpowiednią! 

I zapomina, że przy początku z poprzednią czuł się i myślał dokładnie tak samo, po czym uderza z hukiem na ląd zwany ,,rzeczywistość''.

 

Ludzie mają trudność z wyciąganiem wniosków + myślenie, że 'to zła kobieta była' i 'gdzieś tam czeka na mnie ta jedyna prawdziwa miłość'... i mamy efekt w postaci notorycznego popełniania jednakowych błędów. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to uogólnić na resztę relacji z ludźmi, będą się powtarzać, dopóki sobie nie poradzimy ze swoimi problemami. Przykładowo jak poszedłem z podstawówki do gimnazjum to obstawiłem sobie, kto z nowej klasy będzie "odgrywał" osobę z dawnej klasy i trochę mi to pomogło w postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z autobusu

Kumpel ze swoją dziewczyną siedzą a w autobusie tłok obok stoi mocher i jakiś facet

Facet sie odzywa z podtekstem do mojego koleżki

-W tym kraju już niema gentelmenów

Koleżka riposta

-Gentelmeni są tylko nie ma wolnych miejsc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oststnio chyba za głosno myslałem a akcja była tez o miejsce.

myslałem cos w stylu.ty stary plesniaku jak byś nie głosował na wałense a potem kwacha to bys teraz własnym samochodem jeździł%-)

czasami wiecie takie natrectwa mam dopadaja mnie najczesciej w urzedach sklepach i komunikacji.mysle wtedy ze polski naród to stado baranów i bydła.ale to tylko mysli wypowiadane na głos.dziwie sie dlaczego ludzie na mnie wtedy dziwnie patrza albo robi sie duzo miejsca w około mnie%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.