Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, wkm napisał:

Słabe ręce się wyprzedadzą,warto sprawdzać inne wskaźniki bo nie od dziś wiadomo że rynek krypto jest mocno sterowalny.

Sprzedałem przed dropem, więc nic nie straciłem, a zarobiłem na wszystkim :) 

@UncleSam podziel się linkiem, google mi znajduje jakieś stare newsy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, UncleSam napisał:

Patrząc po wykresie to tak to wygląda. Zawsze jakieś spore tąpnięcie, zmiana rąk obsranych ludzi i wzrosty.

Ciekawe dla mnie:

1. Co takiego miało miejsce około 10 listopad ze BTC ruszył w górę ?

2. Dlaczego pandemia nie poderwała BTC do góry na przełomie 2019/2020

3. Najważniejsze co powoduje ze po 6 krotnym wzroście od 10 IX sadzisz iż nadal będzie szedł w górę ?

 

zakładam że wiesz a nie że zgadujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Staś napisał:

Ciekawe dla mnie:

1. Co takiego miało miejsce około 10 listopad ze BTC ruszył w górę ?

2. Dlaczego pandemia nie poderwała BTC do góry na przełomie 2019/2020

3. Najważniejsze co powoduje ze po 6 krotnym wzroście od 10 IX sadzisz iż nadal będzie szedł w górę ?

 

zakładam że wiesz a nie że zgadujesz ?

1. Amerykanie dostali bodajże pierwszego stimulusa na rozruch gospodarki

2. Dużo aktywów wtedy spadało. Chyba również złoto. A przynajmniej złoto powinno iść podczas kryzysu iść do góry a było całkiem inaczej. Myślę że ludzi zwyczajnie bali się co będzie dalej i woleli trzymać pieniądze na czarną godzinę a nie inwestować

3. Jest euforia na rynku, jest kolejny stimulus u Amerykanów do tego bank centralny USA drukuje $$$ na potęgę. Instytucje zaczęły poraz pierwszy inwestować w krypto. 

 

Tak na szybko

3 minuty temu, ManOfGod napisał:

Ok to wcześniej to wiem,ale teraz wszystko leci,a ten się trzyma.

Myślę że  Elon ma taką siłę przebicia że w dalszym ciągu jest to pokłosie tych ostatnich tlitow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ManOfGod napisał:

Swoją drogą to trochę przerażajacę,że jeden typ ma taki wpływ na cały rynek.

Jak coś nie wydaje się logiczne to zapewne tak jest.

12 minut temu, CookieMonster napisał:

1. Amerykanie dostali bodajże pierwszego stimulusa na rozruch gospodarki

2. Dużo aktywów wtedy spadało. Chyba również złoto. A przynajmniej złoto powinno iść podczas kryzysu iść do góry a było całkiem inaczej. Myślę że ludzi zwyczajnie bali się co będzie dalej i woleli trzymać pieniądze na czarną godzinę a nie inwestować

3. Jest euforia na rynku, jest kolejny stimulus u Amerykanów do tego bank centralny USA drukuje $$$ na potęgę. Instytucje zaczęły poraz pierwszy inwestować w krypto. 

 

Tak na szybko

Myślę że  Elon ma taką siłę przebicia że w dalszym ciągu jest to pokłosie tych ostatnich tlitow

Dodruki  zmiany prezydentów  i kryzysy to nic nowego a 6 x wzrost to niespotykany rzecz  poprzedzona stagnacja na początku przez blisko rok pandemii (w China zaczęła się wcześniej)  To co podałeś wyczytałem zapewne z tym samych źródeł co ty i na-pewno pasuje co całego zdarzenia jednak nie jako główny zapalnik a raczej efekt czegoś. Nadal irytuje mnie to 6 x wzrost nie widzę powodu dla niego.

 

Generalnie to nic chyba tak nie skoczyło jak ten BTC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Staś napisał:

Jak coś nie wydaje się logiczne to zapewne tak jest.

Dodruki  zmiany prezydentów  i kryzysy to nic nowego a 6 x wzrost to niespotykany rzecz  poprzedzona stagnacja na początku przez blisko rok pandemii (w China zaczęła się wcześniej)  To co podałeś wyczytałem zapewne z tym samych źródeł co ty i na-pewno pasuje co całego zdarzenia jednak nie jako główny zapalnik a raczej efekt czegoś. Nadal irytuje mnie to 6 x wzrost nie widzę powodu dla niego.

 

Generalnie to nic chyba tak nie skoczyło jak ten BTC ?

x6 to dużo?  Jak na rynek krypto wcale nie aż tak. Nie wyczytałem tego teraz. Wchodziłem na rynek od 2019 więc przechodziłem przez to na bieżąco, podobnie jak inni bracia. Poczytaj trochę o krypto i jak o samym BTC całej historii i wcześniejszych cyklach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy popadają w histerię gdy trzydzieści procent kapitału zniknęło.

I wiecie co? Nadal uważają, że trzeba wyprzedać z potężną stratą bo będzie jeszcze gorzej.

 

Pytanie do Was. Też sprzedalibyście z 30% stratą czy spokojnie siedzieli?

 

ps. Wiadomo przecież, że może wszystko zniknąć sobie, ot tak. Ale może wzrosnąć.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi dupa pęka kiedy widzę jak DOGE rośnie. Staram się budować swój portfel kryptowalut rozsądnie, stosując analizy itp. A mój znajomy na pałe kupił sobie DOGE i w ciągu tygodnia rośnie mu kilka razy 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.