Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

@smerf też zgłaszam akces do klubu kryptowalutowego. Obserwuję krypciochy od dłuższego czasu i zamierzam teraz na fali korekty się przemóc i dołączyć do szacownego grona samczych inwestorów. 

 

Dzięki z górki, 

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alli napisał:

Trochę mi dupa pęka kiedy widzę jak DOGE rośnie. Staram się budować swój portfel kryptowalut rozsądnie, stosując analizy itp. A mój znajomy na pałe kupił sobie DOGE i w ciągu tygodnia rośnie mu kilka razy 😂

Wielu tak zarobiło na BTC kupując na ślepo,kiedy jeszcze nie był znany. Jednak to,że coś urosło jeszcze nic nie znaczy. Trzeba w odpowiednim momencie wyjąć albo przerzucić na coś innego.

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xin W tej chwili jest to interes obarczony dużym ryzykiem moim zdaniem. Z czasem wydobywanie kryptowalut, ma większą trudność, co sprawia, że najbardziej opłacalne algorytmy tracą na efektywności wydobycia. Podkreślam to jest moja opinia. Aktualnie bym poczekał na bessę, i ewentualnie wtedy poszukał okazji na koparce. Za 3060ti zapłacisz 5000 razy X, ceny sa horrendalne. Ja swoją, której cena za złożenie zamówienia była 2400, nadal nie przyszła a mineło już 5 miesięcy xD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Xin napisał:

Co sądzicie o sytuacji z koparkami, czy jest sens teraz/za kilka miesięcy kupować pierwszą koparkę ? Np. coś w okolicach 6-10 x rtx 3060 ti.

Raczej nie. Krypto zmierza w kierunku proof of stake. Po update ETH gdzieś ci górnicy będą musieli pójść. Cześć wyprzeda sprzęt, a druga będzie kopać jakieś mniejsze alty.

BTC nie opłaca się kopać kartami graficznymi.

 

O inwestycji w koparkę można myśleć chwilę przed tym jak rynek spadnie na dno. O ile ceny kart graficznych będą okay.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnukij1 @UncleSam dzięki za szybkie odpowiedzi. Akurat tak się złożyło, że mógłbym mieć stały dostęp do praktycznie darmowej energii i myślę jak to wykorzystać. Zastanawiałem się nad zainwestowaniem np. 30-40k w koparkę przy zalozeniu, że całą energię mamy za darmo i gdyby zdążyła się spłacić zanim to jebnie, to zawsze potem jest sprzęt, który można sprzedać. Tak sobie myślałem. A może macie jakiś lepszy pomysł jak można wykorzystać ten prąd ?

Edytowane przez Xin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Wiele akcji na zwykłej giełdzie skoczyło dużo bardziej :) 

Doprawdy ? i to normalne ? Ja generalnie obserwuje zwykle waluty  od lat i tutaj takich strzałów nie ma może coś wzrośnie x 2 ale to i tak trzeba lat ku temu . Przyjże się temu bliżej, dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xin to jeśli myślisz o kopaniu na dłuzszą metę, to warto się zastanowić nad nadchodzącymi premierami kart graficznych. 3060ti jest przewartosciowana.

Jeśli się nie mylę to kwiecień/maj ma być premiera 3080ti, a to wygląda ze może byc zdecydowanie lepsza opcja, aby kopać. Podejrzewam że ceny w chwili premiery beda identyczne jak teraz za 3060ti.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pyrkosz napisał:

skromne, za 5 tyś.

"Skromne" 5 tysięcy, nie bawmy się w kokieterię 😁

 

Liczę, że do jutra większe spadki się utrzymają.

1inch, Dot, Stellar, Uniswap,Bnb.

Moje typy na zakupy.

 

Cholera, przekraczam próg kwoty ile miałem wsadzić w inwestycje w krypto ale co tam...

 

Za coś trzeba pić tego dą perinią na jachcie z młodziutkimi, skośnookimi cycatkami 😎

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać jedno zdanie.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Noi kupiłem bnb dzis, do ath daleko wiec może co ugram  😎

W mojej ocenie BNB ma jeszcze potencjał na dalsze spadki zanim odbije i rozpocznie następne wzrosty (oczywiście mogę się mylić i życzę Ci jak najlepiej).

 

Myślę, że CHZ i LUNA są już gotowe na rajd ku górze 🔥

Edytowane przez Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alli napisał:

W mojej ocenie BNB ma jeszcze potencjał na dalsze spadki zanim odbije i rozpocznie następne wzrosty (oczywiście mogę się mylić i życzę Ci jak najlepiej).

 

Myślę, że CHZ i LUNA są już gotowe na rajd ku górze 🔥

Mam nadzieję że wkrótce zobaczymy przy CHZ cenę około 1$. Jak dobrze że dokupiłem VET 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CookieMonster napisał:

Mam nadzieję że wkrótce zobaczymy przy CHZ cenę około 1$. Jak dobrze że dokupiłem VET 😁

Ja się wręcz obrażę na jeśli tak nie będzie 😂. Jak CHZ i VET urośnie jeszcze kilka razy to to będę mógł się chwalić swoim milionem 💪😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alli napisał:

Ja się wręcz obrażę na jeśli tak nie będzie 😂. Jak CHZ i VET urośnie jeszcze kilka razy to to będę mógł się chwalić swoim milionem 💪😂

Żebym wykręcił milion to nie wiem jaką cenę musiał by VET i CHZ osiągnąć. No chyba że przeliczymy to na kolumbijskie peso xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.