Skocz do zawartości

"Wydarzenia" Polsatu coraz bardziej sfeminizowane i pro-kobiece


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że część Braci nie ogląda TV. Mnie się zdarza, głównie programy dokumentalne, publicystyczne, informacyjne. Zauważyłem od pewnego czasu niepokojący trend. "Wydarzenia" Polsatu są moim zdaniem coraz bardziej sfeminizowane i pro-kobiece. Skręciły mocno w stronę lewactwa. Chyba chcą prześcignąć nawet Fakty TVN-u. Jednocześnie panuje cisza o problemach mężczyzn. 

 

W każdym wydaniu obecnie widzę:

  • Poruszanie problemów kobiet.
  • Wychwalanie płci manipulującej. 
  • Wychwalanie małżeństwa, jako czegoś co jest najlepszym co przytrafiło się mężczyźnie. Gloryfikowanie żon, szonów, lewaczek. 
  • Plucie na prawicowe siły w USA.

 

Czy oglądający programy informacyjne mają podobne odczucia?

oeuwur38ijh9as4uj9m2zxdi68ijfydz.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno przestałem śledzić medialną propagandę, niezależnie czy to TVpis, Volksdeutsch Network, Polszmat, czy inna tuba propagandowa.

 

Raczej zbieram wiedzę o tym co się dzieje w kraju z innych źródeł niż TV, które uważam za bardziej wiarygodne - pamiętając, że nic nie jest w pełni obiektywne, ważniejsze tematy weryfikuję w kilku miejscach.

A i tak sporadycznie nadzieję się na jakiegoś fejk niusa czy głupotę, co przy takim natłoku informacji z każdej strony w jakim obecnie żyjemy jest i tak niestety nieuniknione.

 

Miałem świadomość, że telewizja publiczna może być od dawna nominowana do nagrody Złotego Goebbelsa, co do reszty, nie zastanawiałem się, czy nastąpił jakiś nasilony skręt w lewo, ale nie zdziwiłoby

mnie to jakoś szczególnie. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Już dawno przestałem śledzić medialną propagandę, niezależnie czy to TVpis, Volksdeutsch Network, Polszmat, czy inna tuba propagandowa.

Dokładnie tak samo zrobiłem. Wiadomości czerpę np. z telewizji "w Realu24"

Zastanawiam się również nad całkowitym wykasowaniem tych antypolskich telewizji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv unikam, ale dzisiaj przechodząc mimochodem, usłyszałem reklamę serialu "Rozwody" w TVN. Lewactwo wchodzi mocno. Nawet te 5 lat temu, takich rzeczy tam w ogóle nie było. 

https://m.youtube.com/watch?v=eXJOPqaRlXw

 

Oczywiście seriali o szczęśliwych rodzinach nie ma. I to raczej nie przypadek. Instytucja rodziny w Polsce ma być zdemontowana. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, manygguh napisał:

Oczywiście seriali o szczęśliwych rodzinach nie ma. I to raczej nie przypadek. Instytucja rodziny w Polsce ma być zdemontowana. 

Ee, tam. Zdrady...

 

Na TTV puszczają serial czy co to jest, gdzie pokazują jak proletariusze oglądają i komentują telewizję :D

 

Rozumiesz? Włączasz TV i oglądasz jak jacyś debile oglądają TV...

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci pierwsza miłość, to siadam zawsze po turecku metr od telewizora i chłoneee.  

 

 

A tak serii, to nie. Moja ogląda i jak dłubie coś przy biurku, to coś tam zaslysze. Ostatnio racjonalizowali zdradę w oparciu o wykres szczytu seksualności u kobiet i że jedynym wyjściem, jest się z tym pogodzić i zaakceptować ewentualne skoki w bok... Bo przecież natura. Myślałem, ze wpierdole sobie nozyk do tapet w oko, a nożyczki w ucho... 

Jak te tłuki mają potem współpracować w związkach, jak im się pompuje do głowy taki szajs? 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Morfeusz napisał:

Wiem że część Braci nie ogląda TV. Mnie się zdarza, głównie programy dokumentalne, publicystyczne, informacyjne. Zauważyłem od pewnego czasu niepokojący trend. "Wydarzenia" Polsatu są moim zdaniem coraz bardziej sfeminizowane i pro-kobiece. Skręciły mocno w stronę lewactwa. Chyba chcą prześcignąć nawet Fakty TVN-u. Jednocześnie panuje cisza o problemach mężczyzn. 

 

W każdym wydaniu obecnie widzę:

  • Poruszanie problemów kobiet.
  • Wychwalanie płci manipulującej. 
  • Wychwalanie małżeństwa, jako czegoś co jest najlepszym co przytrafiło się mężczyźnie. Gloryfikowanie żon, szonów, lewaczek. 
  • Plucie na prawicowe siły w USA.

 

Czy oglądający programy informacyjne mają podobne odczucia?

oeuwur38ijh9as4uj9m2zxdi68ijfydz.jpg

Szczerze mówiąc mało to istotne czy ta tv jest czy nie sfeminizowana i pro-kobieca, ponieważ to propagandowy ściek taki sam jak cała reszta innych programów. Osobiście nie oglądam tv i czuje się z tym dobrze a wiedzę i rozrywkę czerpie z neta na kanałach i od ludzi, którzy mi pasuja i przekazują coś wartościowego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam telewizji, żadnych wydarzeń, tym bardziej tureckich seriali, brazylijskich telenoweli i polskich szmatławców, gdzie wmawiane jest młodym ludziom i nie tylko, że związek to niewyobrażalne szczęście a kobieta to jedyny sens życia, do tego gówniane disco polo, w którym znajdują się podobne trendy, na bycie ,, szczęśliwym". Wszędzie słychać i czuć obrzydliwą propagandę, maniackie zatajanie prawdy. Żal mi młodych ludzi nieświadomych głupot i bzdur w tv, im najłatwiej wmówić nieprawdę. A postępująca feminizacje w telewizji widać zewsząd z kto nie trafi np. na nasze forum, w 99% marny jego los, bo podświadomość przejmie wzorce z tv i otoczenia i zaczną się ogromne problemy. Szczęśliwy ten, który trafił na nasze forum

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na pierwsze 10-15 sekund - "spełniona singielka po 30stce" mówi do głównej bohaterki (matki i żony) - "O matko! Co on Ci zrobił!" -  mając na myśli to, że ona bawi dziecko i jest w domu.

 

 

Napór na rodzinę i przekonywanie kobiet, iż posiadanie dzieci, męża, domu to coś obciachowego, głupiego i śmiesznego jest konkretny - chodzi o najlepszy typ konsumenta - wiecznie nieszczęśliwą, skaczącą z kutangi na kutangę, zakredytowaną po korek singielek w korpo (25-40).

 

Do tego oczywiście w Onetach i pochodnych "Polka, która zadziwiła świat", "Była lepsza od mężczyzn" etc. etc.

Atak jest frontalny i przykłada rękę do coraz większej liczby rozwodów i coraz mniejszej dzietności.

 

@BumTrarara - dla kobiet w każdym wieku ale przede wszystkim tych między 25-40 - młodsze urabia tik tok, YT i Instagram.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fury King napisał:

Szur :)

 

Akurat W Realu24 Roli jest ok , więc wychodzi na to ,że i ja jestem szurem?

3 godziny temu, Gościu napisał:

Każda stacja emitująca feministyczny chłam powinna dostać natychmiastowy bojkot...

 

Propaganda medialna wybrała sobie naiwne kobiety do rozwalenia relacji z mężczyznami i rodziny.

Nawet jakby większość mężczyzn to zrobiła to i co z tego skoro odbiorcami tego chłamu są kobiety.

A one nie zrezygnują z Alvara, Rodrigo. Mokembe czy Habibiego w serialach i filmach?

4 godziny temu, MarkoBe napisał:

Nie oglądam telewizji, żadnych wydarzeń, tym bardziej tureckich seriali, brazylijskich telenoweli i polskich szmatławców, gdzie wmawiane jest młodym ludziom i nie tylko, że związek to niewyobrażalne szczęście a kobieta to jedyny sens życia, do tego gówniane disco polo, w którym znajdują się podobne trendy, na bycie ,, szczęśliwym". Wszędzie słychać i czuć obrzydliwą propagandę, maniackie zatajanie prawdy. Żal mi młodych ludzi nieświadomych głupot i bzdur w tv, im najłatwiej wmówić nieprawdę. A postępująca feminizacje w telewizji widać zewsząd z kto nie trafi np. na nasze forum, w 99% marny jego los, bo podświadomość przejmie wzorce z tv i otoczenia i zaczną się ogromne problemy. Szczęśliwy ten, który trafił na nasze forum

 

Większość mężczyzn nie ogląda i chwała im za to, ale nasze kochane panie nie przestaną oglądać.

Propaganda programuje kobiety jak roboty na nowy porządek świata gdzie tylko symetryczny, przystojny, 

Alvaro, Rodrigo. Mokembe są warci uwagi a nie biały heteroseksualny mężczyzna, gdzie wszyscy opływają

 w dostatki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Propaganda medialna wybrała sobie naiwne kobiety do rozwalenia relacji z mężczyznami i rodziny.

Nawet jakby większość mężczyzn to zrobiła to i co z tego skoro odbiorcami tego chłamu są kobiety.

A one nie zrezygnują z Alvara, Rodrigo. Mokembe czy Habibiego w serialach i filmach?

 

A kto płaci rachunki za ten syf? Od przyszłego miesiąca pakiet Cyfrowego Polsatu out :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gościu napisał:

A kto płaci rachunki za ten syf? Od przyszłego miesiąca pakiet Cyfrowego Polsatu out :D

 

Misio płaci a Misia oglada?

Bardzo dobrze bracie tak trzymaj lepiej te pieniądze wydać na konkretną wiedzę, rozwój czy swoje cele. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gościu napisał:

A kto płaci rachunki za ten syf? Od przyszłego miesiąca pakiet Cyfrowego Polsatu out :D

 

Nie mam żadnych abonamentów na TV. Nie wyobrażam sobie, żeby jeszcze im płacić za ten lewacki syf, jaki serwują platformy medialne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.