Skocz do zawartości

Spermiarstwo w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Co poszło nie tak w procesie wychowania takiego osobnika? Psychologiem nie jestem, ale to już musi być jakieś zaburzenie chyba i brak elementarnego szacunku do siebie i swoich pieniędzy. 

 

A co poszło nie tak u facetów płacących laskom z onlyfans?

A co poszło nie tak, do 20latków wypisujących do samotnych matek po 30stce?

A co poszlo nie tak z boomerami od "mmm cycunie"?

A co poszło nie tak z gośćmi nabijającymi atencje 40+ na tinderach i badoo?

A co poszło nie tak z Hindusami i Arabusami wypisującymi do jakiejkolwiek białej laski?

A co poszło nie tak z fanami pasztetów?

 

Itp. itd.

 

Sperma i chęć zaruchania bije na łeb.

 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

ale nie skamleć grupowo o seks

@Stary_Niedzwiedz o tym już pisał.

...tylko użył innej strony.

 

Więć tak, olać problem i patrzeć jak KONKURENCIA SŁABNIE.

 

NIE....uświadamiać, odwracać głowę, jest wiele materiałów o uczeniu się na błędach. CUDZYCH.

 

PRZYKŁAD, ile czasu trzeba aby wystrzegać taką (spierdoloną) informację z sieci?

Załóżmy 15 min.

Ile nowych słów w obcym języku można poznać przez 15 min.

 

....kumpela mi pokazała, że na tinderze ma tylko zdjęcia nogi.

Spermiaże, walą drzwiami i oknami.

 

Ach te nóżki, pieczone, przyprawione.

W błękitach światła neonu.

Pomiędzy schabem, tuż przy drobiowej roladzie.

Chyba się spuszcze na szybę, bedooom plamy na ladzie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, niemlodyjoda said:

 

Genetic tests carried out by medical professionals are revealing that up to one-in-10 people in the UK don’t have the father they think, a top health boss has revealed.

Ian Cumming, Chief executive of Health Education England, said that the situation is raising a number of difficult questions for the health services.

The Chairman of the NHS Leadership Board for England also explained that people are not currently told if genetic tests within families highlight a case of paternal discrepancy as it was simply an ‘incidental finding’ of the procedure.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7091717/Genetic-tests-revealing-one-10-people-UK-dont-father-think-do.html

 

Wyskakuj teraz ze swoim źródłem konkurencyjnym do angolskiego NFZtu.

 

Przecież ten typ nie udostępnił żadnych statystyk. Nie ma liczby osób, lat w których badali i jeszcze to "up to one in ten". To nie ma żadnej wartości naukowej. Nie jest to oficjalne stanowisko NFZtu. Coś jeszcze?

 

1-2% https://nieuws.kuleuven.be/en/content/2016/cuckolded-fathers-are-surprisingly-rare-DNA-evidence-shows tu masz PDF 

https://www.researchgate.net/publication/299839892_Cuckolded_Fathers_Rare_in_Human_Populations 

 

3.7%  https://www.theguardian.com/society/2005/aug/11/childrensservices.uknews

 

4% https://www.independent.co.uk/news/science/study-kills-1-in-10-myth-of-cuckolded-fathers-1606318.html 

 

1-5% https://www.discovermagazine.com/the-sciences/the-paternity-myth-the-rarity-of-cuckoldry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gościu napisał:

Nie widzę żadnych alternatyw, poza promowaniem LGBT żeby zmniejszyć urobek atencjuszkom 

I tak to się skończy. Duża część tych "wyrzuconych z rynku matrymonialnego" prawiczków po 20tce, pójdzie w "T".

To się już zresztą dzieje.

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5227946/

 

Cytat

Nagle wszyscy wyszli z szafy?

A może jednak, jak w więzieniu, jak nie ma dostępu do kobiet to popęd wymusza inne rozwiązania?

Do rozważenia. ?

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe to raczej kwestia rosnącej akceptacji dla tego typu zachowań oraz skuteczniejszych metod przeprowadzania zabiegów.

 

ps. Gdyby się dało zostać gejem, to bym nim został (za młodu, kiedy nie mogłem znaleźć dziewczyny do 21 roku życia) - słyszał ktoś kiedyś o geju-incelu? ?

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, PyrMen said:

@maroon...

Nawet Ty? 

Taki ogarnięty i twardo stąpający facet po ziemi.. też zaczął siać defetyzm? 

 

 

No właśnie jak twardo stąpasz po ziemi to głównie fakty analizujesz. A fakty niestety nie dają powodu do optymizmu. 

 

Pewne jest, że mamy okres zmian o dość dużej dynamice. Myślą przewodnią jest zamordyzm i kontrola, czyli scenariusz Orwelowski. Do tego dołożymy postępujący rozkład więzi społecznych i wnioski nie są zbyt ciekawe. 

 

W skali mikro tego może nie widać, bo zazwyczaj nie widać. Ale jak się popatrzy w makroskali... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, PyrMen said:

Tu na forum widzę skalę mikro, głównie. I ciągły płacz jakie to kobiety są złe i wogóle tylko się powiesić. 

 

Nie no są do rany przyłóż. Aniołki. Dziś mi gówniak sankami wjechał w samochód, a mamunia zamiast przeprosić to z mordą wyskoczyła. Jako ta lelyja bez skazy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon ludzie zawsze byli zepsuci, co pokazuje Obrona Sokratesa. Został oskarżony o demoralizację młodzieży, a tak naprawdę przeszkadzał w interesach "klasy wyższej". Spotkało go dokładnie to samo, co dzisiaj, czyli niesprawiedliwość. Jedynego honorowego, mądrego człowieka skazali na śmierć. Chcieli pójść z nim na układ, na który nie mógł się zgodzić, bo straciłby integralność z własną osobowością, z własnym duchem. To tak krótko mówiąc. Często do tego wracam. Uświadamiam sobie, że natura ludzka bazuje na zepsuciu. Tylko jednostki niosą płomień ogarnięcia życiowego, ale przez to cierpią i nigdy nie otrzymują zasłużonej nagrody.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Libertyn said:

No i? Jednostkę przerzucasz na całą populacje? 

 

Ale to nie są jednostki. Jak ktoś mieszka na zadupiu do sklepu 10km to tego nie widzi. 

 

W zbiorowościach jest coraz większa agresja, szczególnie julki i 500+ patole są agresywne "bo im się należy". 

 

No ale jak z piwnicy nie wychodzisz, to skąd masz wiedzieć? 

 

25 minutes ago, PyrMen said:

Tak, woda na młyn.. 

Jeździjcie dalej po kobietach, płaczcie samotnie do poduszki i jeździjcie na ręcznym. 

 

Ps. Auta jednak szkoda ?

Na ręcznym to chyba ty i kupujesz serduszka po 200 ?

2 minutes ago, mac said:

. Uświadamiam sobie, że natura ludzka bazuje na zepsuciu. Tylko jednostki niosą płomień ogarnięcia życiowego, ale przez to cierpią i nigdy nie otrzymują zasłużonej nagrody.

Oczywiście, tylko kluczowe jest, czy możesz się od tego zepsucia odizolować, czy nie. Na ogół nie, bo na świat musisz wychodzić. I też im bardziej się izolujesz, tym bardziej cię to wszystko razi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem spermiarstwa w sieci nie jest problemem, to ze kobieta ma 30 komentarzy pod zdjęciem nie sprawi nagle że „rynek matrymonialny” zostanie odwrócony do góry nogami. :D 

 

Od czasów jak byłem gówniakiem
istniało coś takiego jak pantoflenie, później stuleja, spermiarstwo, a na koniec simp. 
Sam do tego należałem, nosiłem koleżance w której byłem zakochany plecak ze stołówki, kupiłem róże na dzień kobiet, No słodki byłem misio po prostu, ale nigdy nie bałem się powiedzieć co myśle, nie bałem się konfliktu z rówieśniczkami, tzn, bad boy ale romantyczny. 

 

Ja podzieliłbym dawanie atencji kobiet na 2 rodzaje:
 

Pozytywne: podoba ci się kobieta, więc komentujesz jej zdjęcie, dajesz jej komplement, zaczepiasz w sposób nienachalny, z wyczuciem (oczywiście tego trzeba się nauczyć samemu metodą prób i błędów) i w zależności od tego czy jej się podobasz czy nie, dostajesz pozytywny lub negatywny feedback, jesli dostajesz zielone światło to lecisz z nią dalej. Jesli czerwone, odpuszczasz, jest tez jeszcze powiedzmy żółte, choć bardziej jest to czerwone na zmianę z zielonym, jest to typowe niezdecydowanie, konflikty wewnętrzne kobiety, chęć zabawy tobą, lub droczenie się, wtedy nadal można coś ugrać.

 

Negatywne: kupowanie drogich prezentów, pisanie nachalnych komentarzy, wyznawanie miłości i wiele wiele innych zachowań bez wyczucia, skutkujące porażką z każdą napotkaną kobietą. Niemożność pogodzenia się z odrzuceniem i ciągle nękanie kobiety, brzmi jak absurd, widziałem tego dużo i doprowadzało to do blokowania osób na wszelkich portalach, telefony na policje itd. 
 

 

Pozytywne dawanie atencji daje dużo możliwości, na tym polega podryw, nie pozbawiajmy się tej zabawy, droczenia się itd. 
 

A jesli chodzi o spermiarstwo w internecie to problem nie istnieje, bo kobiety nie jara to ze jakiś stulejarz napisze jej fajny komentarz, albo do niej zagada na fb, dla niej to jest właśnie wstyd ze pisze do niej jakiś frajer. 

Rynek nie jest zepsuty, wasza perspektywa jest popsuta. :) 
 


 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, maroon napisał:

Ale to nie są jednostki. Jak ktoś mieszka na zadupiu do sklepu 10km to tego nie widzi. 

 

W zbiorowościach jest coraz większa agresja, szczególnie julki i 500+ patole są agresywne "bo im się należy". 

 

No ale jak z piwnicy nie wychodzisz, to skąd masz wiedzieć?

Ale.. Tak to działa. Kult jednostki. Wszyscy są agresywni. Bo czemu nie. Nie ważni są inni, ich dobrostan, uczucia. Tylko ego
To można być agresywnym.
To jest wszędzie, ale wciąż wolę mieć nadzieję że są ludzie którzy myślą o innych.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

.
To jest wszędzie, ale wciąż wolę mieć nadzieję że są ludzie którzy myślą o innych.
 

Są i jest ich zdecydowanie więcej (czy kobiet "porządnych" więcej, to można polemizować ?), tylko żeby zło zatriumfowalo wystarczy obojętność dobrych ludzi. A dobrzy ludzie, gdy nie są doprowadzeni do rozpaczy, to są objętni, bo mają już dość dyskusji z agresywnym chamem. 

 

To jak z cysterną z wodą. Jeden zatruje wodę i 100 innych umrze. 

 

Problem jest inny. W państwie bezprawia nie ma żadnej systemowej metody, żeby ten trend zahamować, czyli chamowi nieuchronnie i dla przykładu nakopać do dupy. Ergo postępuje powolna atomizacja jednostek, rozbijanie społeczności, zobojętnienie, walka tylko i wyłącznie o swoje przetrwanie i swój interes. Brzmi znajomo? Typowe objawy zawieruchy wojennej. 

 

Gorzej, że z takim dysfunkcyjnym społeczeństwem nie idzie nic sensownego zbudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

Są i jest ich zdecydowanie więcej (czy kobiet "porządnych" więcej, to można polemizować ?), tylko żeby zło zatriumfowalo wystarczy obojętność dobrych ludzi. A dobrzy ludzie, gdy nie są doprowadzeni do rozpaczy, to są objętni, bo mają już dość dyskusji z agresywnym chamem. 

Zdefiniuj dobrego człowieka.

1 minutę temu, maroon napisał:

To jak z cysterną z wodą. Jeden zatruje wodę i 100 innych umrze. 

Ale jeśli będzie to w jego interesie to znajdzie grono wielbicieli. Zwłaszcza jak cysterne zamienimy na jezioro a jednego truciciela, na właściciela biznesu, np kopalni.
6338.JPG

Rumunia, Rosia Montana, tuż przy kopalni złota. I mam lewaki ekologiczne i antykomunistów pro ekonomicznych.
Ta woda zmienia kolor, czasem czerwona, czasem żółta czasem pomarańczowa.

1 minutę temu, maroon napisał:

Problem jest inny. W państwie bezprawia nie ma żadnej systemowej metody, żeby ten trend zahamować, czyli chamowi nieuchronnie i dla przykładu nakopać do dupy.

Państwo bezprawia tworzy społeczeństwo bezprawia. A raczej społeczeństwo Kalich.

1 minutę temu, maroon napisał:

Ergo postępuje powolna atomizacja jednostek, rozbijanie społeczności, zobojętnienie, walka tylko i wyłącznie o swoje przetrwanie i swój interes. Brzmi znajomo? Typowe objawy zawieruchy wojennej. 

Paradoksalnie najbardziej się jednoczymy przy zewnętrznym zagrożeniu. Samotnie jesteśmy zdani na siebie.

1 minutę temu, maroon napisał:

Gorzej, że z takim dysfunkcyjnym społeczeństwem nie idzie nic sensownego zbudować. 

No bo jak? Jak każdy wszystko co mu nie pasuje zrównuje z komuną i tyranią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.