Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem 'storm before the storm' - książka jest w języku angielskim i nie wszystko udało mi się zrozumieć, doszedłem do wniosku że jednak najwięcej informacji przyswaja się jak czytasz w swoim ojczystym języku, niemniej jednak costam zapamiętałem

 

Zrobiłem wczoraj i dzisiaj trening oraz programowałem w pythonie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9 wypad na trening, czuje się coraz lepiej

 

Zero wniosków wyciągniętych - wziąłem kolejną książkę do czytania, oczywiście po angielsku, niestety nie ma polskiego tłumaczenia - 'The blank slate - modern denial of human nature' Stevena Pinkera - jaram się jak domki w Czeczeni 😊

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 10 byłem na siłce i zrobiłem trening, później programowałem w pythonie

 

Wczoraj przeczytałem dwa rozdziały 'blank slate' - książka jest trudna i wymagająca pod względem znajomości angielskiego, niestety nie ma polskiego tłumaczenia - mocno cierpię z tego powodu - niby jak czytam to rozumiem kontekst ale niestety zdarza się, że nie rozumiem jakiegoś słowa czy zwrotu, niestety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka programowania C++ z frameworkiem.

Poza tym trening na basenie. Udało mi się przepłynąć cały basen na jednym wdechu powietrza cały czas pod wodą (jak policzyłem na wszerz wyszło 27 "żabek). Tak więc znacznie lepiej niż na początku, gdzie po 12 miałem już dość i musiałem na powierzchni nabrać powietrza.

A teraz czas na naukę systemów wbudowanych... . :) 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody na naturalne podbicie teścia.

Bez ogródek: musicie mieć sprawne jaja, w tym celu należy je efektywnie chłodzić.

 

- Luźne spodnie z wolnym miejscem w kroku, dotyczy to też spodni roboczych.

- Luźne bokserki, najlepiej lniane.

- Zimne prysznice.

- Spanie w chłodnym i przewietrzonym pokoju.

- Chodzenie boso.

- Spanie nago.

 

!!!Autorski HIT!!!

Brzmi niedorzecznie, ale jest zgodne z naturą.

Patent prosto z tradycji Izraela, który przetrwał wieki, tylko ci idioci nie wiedzą do czego powinien służyć.

Mianowicie prześcieradło lub koc z dziurą, kładziecie się na plecach i śpicie okryci kocem mając jaja wywalone na wierzch.

Proste i skuteczne chłodzenie jąder, w pełni zgodne z budową anatomiczną.

 

Dodatkowo często eliminuje to niechciane polucje nocne, które mogą być spowodowane przegrzaniem układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem 'rozmyslania' aureliusza, wziąłem kolejną książkę z półki - 'genom' matta ridleya, kupiłem akcje apple, przerobiłem książkę 'python w analizie danych' i.. wziąłem kolejną, tym razem z obszaru statystyki w data science, kupiłem kolejne książki żeby mieć co czytać - głównie nassima taleba ale jest też jared diamond, henry kissinger i dostojewski - 'bracia karamazow'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.