Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Biegałem pierwszy raz od nie pamiętam kiedy. 13 minut truchtu, dłuższa przerwa na złapanie oddechu - ćwiczenia na świeżym powietrzu, powrotne 13 minut truchtu, łącznie 3,5 km.

 

Największy kryzys był po kilku minutach, potem jakoś tętno się ustabilizowało i złapałem rytm, taka prosta aktywność a dała mi dużo radochy.

Edytowane przez ShadyMagnus
Poprawa sensu zdania
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakis typek w garniturze przy rampach nagrywał jakiś wywiad. Powiedział do mnie "Idź powiedz temu kierowcy żeby podjechał od tyłu". Tak postałem chwile machnąłem ręką i poszedłem sobie. Mógł to byc kierownik tego całego bajzlu ale mam to w dupie xD Jak chce sobie ujęcia dobre robić to niech sobie robi sam dookoła. Ja sie nie bede nikomu w robote wpieprzał bo ten chce dobre ujęcie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to poprawiło moje życie ale dzisiaj miałem miłe spotkanie. Spotkanie służbowe z panią prezes pewnej firmy. Dziewczyna przed 30, atrakcyjna w sportowym aucie. Pojechaliśmy na przejażdżkę na której pogadaliśmy sobie na luzie. Bardziej to na randkę wyglądało niż spotkanie służbowe. Miałem wrażenie jakby była moją dobrą znajomą. Wszystko udało się załatwić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yrl napisał:

Wszystko udało się załatwić

Myślę, że można był więcej załatwić, if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 

 

Ja dzisiaj ruszyłem dupę biegać mimo że nie chciało mi się przeokrutnie. Forma przez kolano trochę w dół, ale ciągle jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu przyjąłem na klatę szacowany koszt naprawy auta (mniej więcej miesięczna pensja). Nie wyszło może to przyjęcie super stoickie, teraz jednak ochłonąłem, tłumacząc sobie, że wcześniej spychałem ten problem w kąt, dlatego teraz musi trochę mocniej zaboleć. Jednocześnie mimo bólu próbuję skupić się na ogarnięciu budżetu na najbliższą przyszłość. W międzyczasie wstawiłem pranie i zrobiłem pyszną yerbę dla zmniejszenia bólu i poprawy myślenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.