Skocz do zawartości

Dziewczyna najlepszego przyjaciela


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby mało było wolnych kobiet 🤣, mam zasadę wiem że zajęta, nie tykam.

Jeszcze świadomość że już ma ją ktoś kogo znam ( kumpel do tego)🙄.

Przecież to powinno obrzydzać a nie zachęcać😜

Tyle jest możliwość roksa albo zwal se.

Następny co sobie w głowie 😂 upierdolił o jakimś ideale jpr

 

Edytowane przez Mat2206
Poprawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajt boys, odpisujmy poważnie na trollingowe tematy, które w zamierzeniu to heheszki naczelnego heheszka. Połowa tu daje się wkręcać i jeszcze jest problem, że ja heheszkuję :D o antylopach i Afrykach też będziemy na serio dysputować? No ludzie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sol napisał:

Rajt boys, odpisujmy poważnie na trollingowe tematy, które w zamierzeniu to heheszki naczelnego heheszka. Połowa tu daje się wkręcać i jeszcze jest problem, że ja heheszkuję :D o antylopach i Afrykach też będziemy na serio dysputować? No ludzie...

może po prostu lepiej nie odpisywać nic, nie karmiony troll szybko umiera

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bad intentions napisał:

Zanotowałem sobie Wasze nicki

😂

 

i chuj :D

 

 

3 godziny temu, sol napisał:

Proszę szybkp o sprostowanie, bo się zapętlę i wybuchnę!

Ja bym też poprosił, myślę że może to być ciekawsze od reszty jego wypowiedzi ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[UPDATE]

 

Postanowiłem wyjaśnić tę sprawę raz na zawsze i chyba trochę to ze mnie zeszło, ale nadal nie wiem co robić.

 

Otóż podczas wczorajszego spotkania w większym gronie, poprosiłem dziewczynę o krótką rozmowę w cztery oczy. Kiedy byliśmy na osobności powiedziałem jej, co od dawna do niej czuję.

 

Byłem przerażony, serce biło mi jak młot.

 

Dziewczyna zrobiła zatroskaną minę, przytuliła mnie i ze współczuciem westchnęła: Oj, biedny... I tak długo to w sobie trzymałeś?

 

Zacisnąłem zęby i wyszedłem.

 

 

Edytowane przez bad intentions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, bad intentions said:

Dziewczyna zrobiła troskliwą minę, przytuliła mnie i ze współczuciem westchnęła: Oj, biedny... I tak długo to w sobie trzymałeś?

 

Zacisnąłem zęby i wyszedłem.

Widzisz, trzeba było nie wychodzić, może by zwaliła na pocieszenie 🤣

 

A tak serio, to ujowa sytuacja, każdy się śmieje a na pewno miał taką laskę, której nie mógł mieć aż go ściskało w żołądku czy coś. To trzeba przeżyć i uj, z czasem jak masz mocniejszą psychikę to jest łatwiej :P

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Byłem przerażony, serce biło mi jak młot.

 

Dziewczyna zrobiła zatroskaną minę, przytuliła mnie i ze współczuciem westchnęła: Oj, biedny... I tak długo to w sobie trzymałeś?

 

Zacisnąłem zęby i wyszedłem.

Ależ musiała poczuć pogardę... Ona wyczuwała twoje przerażenie, miotanie się niczym bezbronne zwierzątko, skwitowała to odpowiednim określeniem: biedny ty i przytuliła niczym zagubionego synka. Weź to jako lekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka niespełniona miłość, jak to uszlachetnia.

 

Dwa serduszka cztery oczy ło jo joj
Co płakały we dnie w nocy ło jo joj
Czarne oczka co płaczecie, że się spotkać nie możecie
Że się spotkać nie możecie, ło jo joj

Chciałabym sobie film Zimna Wojna zobaczyć, czy jest jakiś portal, żebym mogła zapłacić i sobie zobaczyć - ale żeby mnie nie oszukali na jakiegoś smsa i aktywację jakiejś dziwnej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/7/2021 at 11:45 AM, Libertyn said:

Nie, mówię że tworzenie relacji

Tym bardziej nie ma szans, nie mówié gdyby to była tylko koleżanka to nie ma problemu. Nie wiem czy wspominałem wcześniej o tym, ale ona już te kilka lat wcześniej potraktowała moje zaloty nieelegancko, a nawet dała mi delikatnie do zrozumienia, że gówno dla niej znaczę. Trzeba się szanować, mimo, że cholernie mnie to boli dalej, bo ja serio do niej coś czuję 😂 a moim zdaniem ona to chciała tylko wykorzystać, nie wierzę już w te ich gierki w które grają tylko dla swojej korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.