Skocz do zawartości

Sens korzystania z Tindera jako aplikacji randkowej.


Rekomendowane odpowiedzi

Długa dyskusja jest na forum o tym:

 

Nie chodzi tylko o standardy kobiet. Algorytmy tindera są tak skonstruowane aby skłaniać do zakupu płatnych opcji.

Z tindera tylko fwb/ons. Witaminki tamtejsze często się zarzekają że one takie nie są, ale praktyka pokazuje co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nihilus napisał:

Z tindera tylko fwb/ons.

Z mojego punktu widzenia. A tak po inżyniersku statystyka i % (nie mówię o alkoholu) dobrze do mnie przemawiają. To przy motywacji kobiet nawet i tego bym nie chciał. Wkładanie jakiejkolwiek inicjatywy w taką aplikację to faktycznie i prościej i taniej i szybciej pójść do specjalistki od płatnej usługi.

 

Panna 1,5 roku na Tinderze i 30+ pacjentów po ONS? Jakieś wariactwo. Taka się do niczego innego nie nadaje. 

Teoretycznie można się domyślać ale... jak się to widzi w twardych statystykach to bije w mózg.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Seasoned divorce lawyer here. Just my two cents through the lens of a divorce lawyer. Sometimes I will see a guy get married because he was thirsty. Tired of rejection and the dating games, he succumbs to the pressure and marries the woman who may be 2 or more levels above him in looks / SMV. Then, several years later, she will parachute out of the marriage. Sometimes she will plan a year or two in advance before she files for divorce. Some women are planning their exit before the wedding! I keep telling guys: work hard. Stack paper. Constantly become the very best version of yourself. But there is no reason to get married. You are literally putting your financial life in the hands of the court system if you get married. Prenuptial agreement laws vary widely from jurisdiction to jurisdiction. Best demonstrated safe practices: a) always control the pregnancy and b) do not get married (this includes common law marriage in places that recognize common law marriage)."

 

Komentarz pod filmem.

 

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LiptonGreen napisał:

"Seasoned divorce lawyer here. Just my two cents through the lens of a divorce lawyer. Sometimes I will see a guy get married because he was thirsty. Tired of rejection and the dating games, he succumbs to the pressure and marries the woman who may be 2 or more levels above him in looks / SMV. Then, several years later, she will parachute out of the marriage. Sometimes she will plan a year or two in advance before she files for divorce. Some women are planning their exit before the wedding! I keep telling guys: work hard. Stack paper. Constantly become the very best version of yourself. But there is no reason to get married. You are literally putting your financial life in the hands of the court system if you get married. Prenuptial agreement laws vary widely from jurisdiction to jurisdiction. Best demonstrated safe practices: a) always control the pregnancy and b) do not get married (this includes common law marriage in places that recognize common law marriage)."

 

Komentarz pod filmem.

 

Facet na swoim  kanale  YT bardzo zwięźle i jasno to rozwija.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Tindera od września, także wybiło ponad pół roku. Poznanie tam kogoś wartościowego jest wręcz niemożliwe. Posiadając sporą ilość par natrafiłem może na kilka dziewczyn wartych jakiejkolwiek uwagi. Reszta to taki pusty chłam zniszczony przez ten świat, także jeżeli ktoś szuka związku to szkoda czasu na Tindera. Na badoo trochę lepiej, bo tam natrafiłem na większą ilość dziewczyn które mają jakiekolwiek wartości. Przynajmniej u mnie tak to wygląda.

 

No a bliski przyjaciel po roku czasu na Tinderze znalazł dziewczynę z którą jest w związku. Dziewczyna w porządku, wiadomo że są shit testy i walka o dominację ale przynajmniej jest skromna, płaci za siebie, nie jest atencjuszką ani nie jest jebni*ta :D No i szanuje go, to widać. Przyjaciel jest na Redpillu także cały czas trzyma ramę, a dziewczyna miała Tindera może z Tydzień jak go poznała ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, 3nd3x0 napisał:

(…), a dziewczyna miała Tindera może z Tydzień jak go poznała ;) 

I to jest clou, tylko dlatego mu z nią wyszło.

 

Jedyne sensowne opcje na tinderze to takie, gdzie pani dopiero co założyła profil będąc po rozwodzie lub zakończonym związku, a najlepiej być pierwszym, z którym się spotka. Wtedy jeszcze jakieś szanse są. Natomiast recydywistki tinderowe to zwykle atencjuszki i księżniczki. Tinder psuje kobiecy mental przez nadmiar atencji. Poza tym jak kobieta w niego wsiąknie jest w zasadzie pewne, że wskoczy na karuzelę i będzie co chwilę zmieniać bolców.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nihilus napisał:

I to jest clou, tylko dlatego mu z nią wyszło.

 

Jedyne sensowne opcje na tinderze to takie, gdzie pani dopiero co założyła profil będąc po rozwodzie lub zakończonym związku, a najlepiej być pierwszym, z którym się spotka. Wtedy jeszcze jakieś szanse są. Natomiast recydywistki tinderowe to zwykle atencjuszki i księżniczki. Tinder psuje kobiecy mental przez nadmiar atencji. Poza tym jak kobieta w niego wsiąknie jest w zasadzie pewne, że wskoczy na karuzelę i będzie co chwilę zmieniać bolców.

 

 

Pełna racja, po prostu ten cały jad Tinderowy jeszcze do niej nie trafił. Podejrzewam że miesiąc dłużej na Tinderku i już byłoby po dziewczynie. Swoją drogą to dobry test zapytać potencjalną randkę ile już ma Tindera, jak załóżmy rok czasu i dalej jest sama to wiadomo o czym to świadczy ;)  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 3nd3x0 napisał:

 

Pełna racja, po prostu ten cały jad Tinderowy jeszcze do niej nie trafił. Podejrzewam że miesiąc dłużej na Tinderku i już byłoby po dziewczynie. Swoją drogą to dobry test zapytać potencjalną randkę ile już ma Tindera, jak załóżmy rok czasu i dalej jest sama to wiadomo o czym to świadczy ;)  

O czym to świadczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Personal Best napisał:

O czym to świadczy ?

 

Dokładnie o tym co napisał mój poprzednik. Wystarczy sobie pomyśleć: Przeciętna laska ma +50/100 par dziennie, nielimitowaną atencje czy spotkania z facetami. Mija rok spędzony na Tinderze. Jak więc to możliwe że nie trafił jej się przez ten czas fajny wartościowy facet do związku? Odpowiedź jest prosta. Nie jest to możliwe :) Po prostu ma w dupie takich facetów bo liczy na topkę Chadów, wybrzydza, zaczyna mieć ego z kosmosu oraz przekręcony licznik :D

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 

O wysokim mniemaniu + ewentualnie dużej ilości najechanych kutasów.

Przy czym ta duża ilość najechanych kutasów dotyczy częściej racjonalizacji towarzyszącej wyparciu. 

 

Pani mnie zlała nie dlatego że się nie wyróżniam, nie jestem w jej typie itd. Tak naprawdę nic nie tracę bo pani tylko skacze po kutasach (poza moim). I sam nie wiem czemu dałem jej lajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 3nd3x0 napisał:

 

Dokładnie o tym co napisał mój poprzednik. Wystarczy sobie pomyśleć: Przeciętna laska ma +50/100 par dziennie, nielimitowaną atencje czy spotkania z facetami. Mija rok spędzony na Tinderze. Jak więc to możliwe że nie trafił jej się przez ten czas fajny wartościowy facet do związku? Odpowiedź jest prosta. Nie jest to możliwe :) Po prostu ma w dupie takich facetów bo liczy na topkę Chadów, wybrzydza, zaczyna mieć ego z kosmosu oraz przekręcony licznik :D

Znajoma. Rok na tinderze. Kutafotki, typy piszące co to nie oni i przy jej chęci spotkania rozpływający się w powietrzu. Przez cały rok  się spotkała z trzema. Jeden okazał się całkowicie bierny w realu. Drugi stwierdził że to nie to. Z trzecim była w związku przez ponad rok. 

 

 

 

Poza tym co oznacza fajny wartościowy facet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 3nd3x0 napisał:

Przeciętna laska ma

I TU do wszystkich.

SŁOWO KLUCZ: przeciętna laska.

 

Gra dzienna pozwala wyeliminować 85% przeciętności @Miszka(co do statystyk).

Co do inżynierii pozostaje gra NOCNA gdzie odpadło 15%.

Z 'odwirowania + odstojnikowo' zostaje ilość ŚLADOWA DO:......tiiu wstawiamy dowolnie zależy od PROWADZENIA.

 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, jeśli nie jesteście modelami to nie ma uzasadnienia do zakładania konta tam. 

Przeciętny facet jeśli trafi na nową użytkowniczkę to ma jakieś szanse, ale jaki sens tracić czas na to? Lepiej pouczyć się języka, zarobić pieniążki, zrobić coś co się lubi a kobiety poznawać w realu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn nie wciągniesz mnie w swoją zjebaną grę, żeby zaraz zarzucić mnie milionem sofizmatów i farmazonów kiedy dostajesz odpowiedź na oczywiste pytanie.

 

Oznacza grubasa siedzącego przed tv/pc i w tyrze za najniższą krajową bez żadnych chęci do zmiany tego, pasi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje, że na Zachodzie Tinder i Badoo nie ma sensu, jeśli nie jesteś w topce. Można sobie poklikać, a nuż coś wpadnie, ale bez nastawiania się na cokolwiek. Pokazuje również jakość tych kobiet. Na portalach online są raczej odpady, bo nie wyobrażam sobie jak dziewczyna po kilku latach karuzeli kutangów i kilkudziesięciu (!) ons-ów, może być dobrą żoną/partnerką no i matką dla dzieci. Jakie ona wartości może przekazać? Jak chce się mieć prima sort, to trzeba poznawać wartościowych ludzi i przez nich poznawać takie mewki. Tacy ludzie trzymają się razem. To zwiększa szanse. A apki to degrangolada.

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

@Libertyn nie wciągniesz mnie w swoją zjebaną grę, żeby zaraz zarzucić mnie milionem sofizmatów i farmazonów kiedy dostajesz odpowiedź na oczywiste pytanie.

 

Oznacza grubasa siedzącego przed tv/pc i w tyrze za najniższą krajową bez żadnych chęci do zmiany tego, pasi ?

To po uj w ogóle zacząłeś? 

 

Nie wiem co oznacza. Dlatego się pytam @3nd3x0 co on przez to rozumie.

 

Poza tym znam kilka fajnych wartościowych w swoim mniemaniu dziewczyn. Z jakiegoś powodu są singielkami. Nie wiem czy to z racji na to że są domatorkami które nie poznają nowych osób, z racji na bardzo duże wymagania, czy może manierę mówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maroon napisał:

Ja to widzę tak. 

 

1) Kreujesz sobie tajną przystań, o której nikt nie wie - dom, zasoby, srodkiydo życia przez czas jakiś. 

2) Utajniasz to jak tylko możesz, nie wie o tym nikt, ani mama, ani tata, ani przyjaciel, ani urząd skarbowy. 

3) Żenisz się z kim chcesz! Nawet z najgorszym szonem! 

4) Jak coś nie trybi, to znikasz i udajesz się do swojej tajnej miejscówki. 😁

 

 

Wiesz, że właśnie dlatego chcę zostać traderem. Zawód, który dzisiaj wykonuje w PL jutro mogę w Kazachstanie albo Szwajcarii, mega spokój o jutro. Nie jesteś przywiązany do miejsca pracy ani infrastruktury tak jak wtedy jeśli posiadasz jakąś firmę.

 

Tylko w punkcie 3cim zamieniłbym "żenisz się z szonem" w "zalewasz największego szona a jak zaczyna szaleć to dajesz jej tydzień kontrolnego bana, żeby zobaczyła co to być samotną mamusią".

 

Ożenić się nigdy nie ożenię dla samego faktu nie podpisania tego gówna, któreg sto razy lepiej oddawała by prawdę jeśli nazwać ją kapitulacją niż umową małżeńską.

 

Natomiast takie bany potrafią działać cuda, szybko przypominają kobiecie ile znaczy bez faceta.

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

To po uj w ogóle zacząłeś? 

 

Ty sobie chyba żartujesz w tym momencie? Proszę cię wskaż gdzie zacząłem z tobą o wartościowym facecie czy w ogóle zacząłem tu z tobą JA jakąś dyskusję bo przecieram oczy z niedowierzania co właśnie przeczytałem.

 

?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem tam profil modela Austin Victoria. I nawet ten typek, który zarabia tam na życie swoją twarzą. Dostał strzała od naszej kochanej witaminki. No kurwa dramat xd

Potem taka siedzi. Lvl 29 z kotem. Na pytanie czy ma jakieś pasje co lubię robić. To mówi, że nie ma ulubionego zajęcia i lubi spać. 

 

 

O czym tu z taką rozmawiać????????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.