Skocz do zawartości

Salam alejkum Bracia Samcy !


Ali Baba

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie..jestem nie uzbrojony, pas szahida i kałach wiszą na kołku, przychodzę w pokojowych zamiarach ;)

 

Śledzę Was Bracia od prawie miesiąca i pomimo ograniczonego czasu stwierdzam, że byłby to grzech

wielki i kara Allaha sroga (żegnajcie cycate dziewice), gdybym nie dołączył do tego tak zacnego grona.

Z racji swojego wieku (40+) jak i bagażu doświadczeń w interesującej nas materii, pozwolę sobie dorzucić 

swoje trzy grosze do ogólnej puli wiedzy. 

Ale niech Was nie zwiedzie siwa broda i włosy moje, albowiem pomimo wielu związków i posiadania dwójki dzieci dalej

nie pojąłem do końca wielkiej tajemnicy "szpary".. i ciągle szukam odpowiedzi na rzeczy wydawałoby się niepojęte przez

samego stwórcę.

Zatem w wolnych chwilach pochłaniam lubieżnie historie opisane na stronach Waszego forum i co rusz po brodzie

spływają mi łzy śmiechu lub co gorsza łzy żalu nad pizdowatością naszego samczego gatunku... ale jeszcze Bolandia 

nie zginęła - halabardy w dłoń i DO BOJU !!!

 

PS. Jestem świadomym rodzicem dorastającego młodego mężczyzny i postuluje, żeby lektura forum braciasamcy.pl była

obowiązkową lekturą szkolną - tylko dla chłopców od lat 13. Dla kobiet czytających forum bezprawnie przewiduje karę

gwałtu zbiorowego, bez możliwości osiągnięcia orgazmu..gdzie złożyć podanie ? 

 

Allahu Akbar !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, red napisał:

Witam, ale jak "Baba" to do rezerwatu :lol:

Bardzom rad, że czujność u Braci wzmożona. Czujność, czujność i jeszcze raz czujność.. !!! Nie możemy pozwolić, żeby jakaś krecia piczka

przeniknęła w nasze szeregi, więc biczowanie należy zacząć od siebie samego. Przyznaję, moja ksywka (Ali Baba) jest mocno prowokacyjna ale

gwarantuje, że pod turbanem znajdziecie 100% heteroseksualnego, doświadczonego życiowo samca, czy alpha ??..nie mi oceniać. Kiedyś dałbym

sobie rękę uciąć, że żadna białogłowa nie wejdzie mi na głowę choćby była warta setki wielbłądów...no to teraz bym popierdalał bez ręki ;)

Z perspektywy czasu zaryzykuje stwierdzenie, że w obecnych czasach samiec alpha jest na wymarciu - RATUJMY TEN GATUNEK dla naszego dobra !

 

Dla bardziej dociekliwych Braci, którzy chcą zweryfikować moją płeć, proponuje kontakt na priva. Z przyjemnością ukaże swoje beżowe

oblicze przez np. Skypa i omówię kolejne zaplanowane akcje formacji Daesh.

 

Tisbah ala khayr (dobranoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.