Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krystyna Sokołowska została nową miss polonia 2022.

 

Ma 25 lat i mierzy 180 cm.

Kobieta pochodzi z Białegostoku. Obecnie studiuje, ale jest również właścicielką klubu sportowego w którym jest trenerem gimnastyki artystycznej

oraz stretchingu dla dzieci i dorosłych.

Sport to nie jedyna pasja Miss. 25-latka uwielbia grać na fortepianie, gotować i podróżować.

Biegle mówi w trzech językach.

 

Podczas konkursu zapytano ją o to, dlaczego zgłosiła się do formatu.

Od małego lubiłam się stroić, występować (w grupie teatralnej, w chórze, jako gimnastyczka, w grupie tanecznej). Gdy dorosłam zdałam sobie sprawę, że mogę kontynuować moje zamiłowanie, co ważniejsze mogę nie tylko występować na scenie, ale też zrobić coś dobrego dla innych. Zdaję sobie sprawę z tego, ile wysiłku, czasu i poświęcenia należy wnieść podczas udziału w takim konkursie. Już kilka lat temu zastanawiałam się nad wzięciem działu w konkursie Miss Polonia lecz nie czułam się wtedy na to gotowa. Z upływem czasu przygotowywałam się i nabierałam doświadczenia, również uczestnicząc w innych konkursach, przez te wszystkie lata obserwowałam konkurs Miss Polonia i teraz wiem, że jestem najlepiej przygotowana i to jest odpowiedni czas, aby dać z siebie 100% podczas największego i najstarszego konkursu Miss w Polsce
 

Co myślicie o nowej miss?

Jak dla mnie to normiczka.

Coraz słabsze te konkursy.

 

Krystyna Sokołowska została Miss Polonia 2022 /Jacek Kurnikowski /AKPA

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ale prędko straciłem zainteresowanie tym co na ekranie, tak na prawdę nie było ani jednej która by się jakoś wyróżniała urodą były że dwie całkiem sympatyczne z wyglądu ale nawet nie zapamiętałem numerków, ta wygrana to zwyczajnie przeciętna 🤷

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Co myślicie o nowej miss?

Jak dla mnie to normiczka.

 

Jest spoko.

Nie jest julką, nie jest otyła body positive.

 

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Podczas konkursu zapytano ją o to, dlaczego zgłosiła się do formatu.

Od (...blablabla) Polsce

A co miała powiedzieć?
Przecież to konkurs piękności, a nie obrona pracy doktorskiej z fizyki kwantowej.

Ona ma się zjawić i wyglądać pięknie. Kropka. Więcej kompetencji nie trzeba.

 

38 minut temu, PyrMen napisał:

Bleee, fuj. 

Czytaj: ruchałbym, ale nie moja liga 😄

Echh.. Na wschodzie bez zmian...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, ale plastik. Nie twierdzę, że brzydka, ale trudno dostrzec piękno spod warstwy makijażu. 

Jeżeli dziewczyna podoba mi się nieumalowana, z poczochranymi włosami i w zapierdzianym dresie, to wtedy mogę powiedzieć, że jest ładna.

A w takiej plastikowej stylizacji to nawet ja byłbym laską. :) 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

Jak dla mnie to jest sztuczna jak stary pegazus.

 

Kuurła panie pegazus to był hicior lat 90 tych, sam trochę czasu na nim grałem😉

 

Godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jest spoko.

 

Dla mnie taka normiczka, bez makijażu to nawet 5/10 SMV czyli bez szału.

 

1 godzinę temu, MaxMen napisał:

ta wygrana to zwyczajnie przeciętna

 

Dokładnie coraz gorsze te konkursy a kobity coraz bardziej przypominające sztuczność, plastik.

 

1 godzinę temu, matthewx napisał:

Faktycznie coraz słabsze, na ulicach lub w klubach można lepsze spotkać.

 

Zgadza się po ulicach lepsze od niej czasem można spotkać i to bez makijażu.

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Bez @analconda to gówno a nie wybory.

 

Anal podsumował by tak BAZYL😆

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Nic o marzeniach o pokoju na świecie że szczególnym uwzględnieniem Ukrainy? Dziwne...

 

180 cm wzrostu to pewnie jak nie masz 210 cm nawet do mnie nie pisz.

Umówiłem się kiedyś z kobietą  która miała 187 i była ode mnie wyższa o 4 cm. Podałem wzrost na swoim profilu. Okazało sie że nie robiło jej to problemu.
Problemikiem było to, że to ja nie chciałem się z nią spotkac więcej. Także jak kobieta cie chce to nie przeszkadza jej kilka cm mniej - nie ma sobie co brać do głowy róznicy wzrostu. Dla nich to często wymowka że lubi dużo wyższych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niezbyt urodziwa i nie piszę tego z zazdrości... Chyba wybrali najgorszą  z kandydatek. Jeśli chodzi o moje faworytki naszych miss, to Aneta Kręglicka w młodości i Paulina Krupińska. Choć nasza obecna miss świata też jest ładna. Natomiast ten wybór na Miss Polonie mnie szczerze zdzwiwił... Chyba, że mam jakieś wypaczone poczucie piekna... 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym zasiadała w jury osobiście głosowałabym na nie:

https://www.misspolonia.com.pl/finalistki/4-julia-baryga

https://www.misspolonia.com.pl/finalistki/12-katarzyna-stolarczyk

https://www.misspolonia.com.pl/finalistki/7-sandra-staszewska

Może do Kręglickiej i Krupińskiej im trochę brakuje, ale moim zdaniem były najładniejsze.

Edytowane przez Angel_Sue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Angel_Sue napisał:

Te, które podałaś są ładniejsze od miss, to fakt :D U mnie z wyglądu wygrywa Karolina Malina:

big_dsc_2542.jpg

Daniela Szewczyk też ładna:

big_dsc_3283.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Johanne napisał:

Te, które podałaś są ładniejsze od miss, to fakt :D U mnie z wyglądu wygrywa Karolina Malina:

big_dsc_2542.jpg

Daniela Szewczyk też ładna:

big_dsc_3283.jpg

 

Też ładna.

Wybory Miss w Polsce są dziwne. Prawie nigdy nie wygrywa ta rzeczywiście najładniejsza, ani nawet ta, która powinna byc w pierwszej trójce...

Edytowane przez Angel_Sue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.