Skocz do zawartości

Wypromować się na aktorze, zajść w ciążę z modelem, znaleźć beta-providera


Rekomendowane odpowiedzi

Można? Można!

 

Panna najpierw 'rozkochała' w sobie starszego o 20 lat aktora Piotra Zelta, później przez przypadek okazało się, że dziecko które urodziła nie jest jego, a gdy już rozstał się z panią, ta znalazła sobie innego, bardziej zamożnego - co nie znaczy że zrezygnowała z alimentów od wspomnianego aktora, Piotra Zelta :)

 

Cytat

Piotr Zelt (46 l.) ma nie lada problem. Formalnie jest ojcem nie swojego dziecka. Pomimo, że rozstał się z matką małej Amelki ( 11 m-cy), musi płaci na dziewczynkę alimenty. Z obowiązku tego może zwolnić go jedynie sąd. Ale to nie takie proste.

Cytat

Piotr może się z tego wykręcić, ale to nie takie proste. Najpierw Zelt musi powtórzyć badania DNA. Te które zrobił wcześniej, nie nadają się jako dowód w sądzie. Ponowne testy muszą być przeprowadzone w obecności biegłego sądowego, a także musi być pobrany materiał genetyczny również od matki. Spisywany jest protokół i dopiero takie wyniki mogą być pokazane w sądzie. Aktor musi też złożyć pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Takie sprawy mogą się toczyć nawet kilka miesięcy. Tym bardziej, że nie wiadomo, czy Monika zgodzi się na pobranie DNA od Amelki. A wymagana jest zgoda obojga rodziców. Oczywiście sąd może zmusić ją do poddania dziecka badaniu, ale taka decyzja zapada zazwyczaj po co najmniej roku. A alimenty płacić trzeba.

 

 

 

https://plejada.pl/newsy/wywolala-skandal-dzis-byla-zelta-wiedzie-luksusowe-zycie-z-multimilionerem/4fsz5j8

 

https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/dramat-piotra-zelta-placi-alimenty-na-nie-swoje-dziecko-aa-6Tos-uhn2-KQfg.html

 

Pani ma na instagramie ponad 230 tysięcy obserwujących... Jak się ma tyle osiągnięć (jakich?), to nic dziwnego że ludzie ją obserwują.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet po tym zdarzeniu leczył depresję. Współczuję, ale sprawdza się ponownie, że jeżeli ciągnie kogoś do rzeczy nieprzeciętnych, to warto zastanowić się, zajrzeć w siebie... Mam nadzieję, że obecnie jest szczęśliwy.

 

Kobieta bardzo piękna i mamy tego efekty. Ilość obserwujących. Siła piękna jest ogromna. Przypuszczam, że wielu z obserwujących nie zna historii tej kobiety, idą za jej wyglądem, a jej osiągnięcia są im nieznane.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ja sie zastanawiam co mają we łbie bogaci/wpływowi, w tym wypadku ten trzeci, biorący sobie kobiety z dziećmi. A znam nie jeden taki przypadek.

 

Miłość xD 

 

A tak serio to kroczącego po ścieżce blue pill chłopa, dobra zawodniczka może okręcić tak, że skacze koło niej jak ratlerek. 

 

Nawet wytrawnym graczom zdarza się przemielenie na kotlety mielone, a co dopiero nie świadomemu zasad gry osobnikowi.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ja sie zastanawiam co mają we łbie bogaci/wpływowi, w tym wypadku ten trzeci, biorący sobie kobiety z dziećmi. A znam nie jeden taki przypadek.

A jak ocenisz jej wygląd? Plus babka pewnie stara się bo ma bobo, które musi utrzymać.

 

Facet szybko uzależnia się od pusi, a dla fajnej straci głowę. Teraz wyobraź sobie jak ona stara się, kiedy on oferuje jej to czego ona chce otrzymać od faceta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, antyrefleks napisał:

Kobieta bardzo piękna i mamy tego efekty.

Serio? Moim zdaniem bez makijażu jest dosyć przeciętna:

 

ordowska-g-R1-1-980x514.jpg

 

10 minut temu, antyrefleks napisał:

Przypuszczam, że wielu z obserwujących nie zna historii tej kobiety, idą za jej wyglądem, a jej osiągnięcia są im nieznane.

I to jest straszne. 

 

 

10 minut temu, antyrefleks napisał:

Facet po tym zdarzeniu leczył depresję. Współczuję, ale sprawdza się ponownie, że jeżeli ciągnie kogoś do rzeczy nieprzeciętnych, to warto zastanowić się, zajrzeć w siebie...

Co on sobie wyobrażał wiążąc się z młodszą o 20 lat panną? Że będzie z tego miłość na dobre i złe? Poza tym widziałem typa niedawno w jakimś teleturnieju i nie wyglądał na smutnego... Robił z siebie kretyna w stopniu do jakiego nas przyzwyczaił :P

 

 

7 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja sie zastanawiam co mają we łbie bogaci/wpływowi, w tym wypadku ten trzeci, biorący sobie kobiety z dziećmi. A znam nie jeden taki przypadek.

Pani pewnie dobrze się barabarzy heh

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten multimilioner zapewne wychodzi z założenia, że przeszłość się nie liczy. Jest prawdziwym bohaterem, ponieważ przyjął pod swój dach samotną matkę wraz z darem w postaci jej "bombelka". Monika pewnie mu powiedziała, że się zmieniła, a on w to uwierzył, bo mu przecież tak powiedziała. Przyznajcie się, że zazdrościcie im tego szczęścia😆

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Ten multimilioner zapewne wychodzi z założenia, że przeszłość się nie liczy. Jest prawdziwym bohaterem, ponieważ przyjął pod swój dach samotną matkę wraz z darem w postaci jej "bombelka". Monika pewnie mu powiedziała, że się zmieniła, a on w to uwierzył, bo mu przecież tak powiedziała. Przyznajcie się, że zazdrościcie im tego szczęścia😆

Gość się z nią ożenił! :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

U mnie limit to 90-100euro. Droższa cipka nie istnieje, takiej nie ma, takiej nie będzie.

 

No dobra żeby nie było, że nie doceniam prawdziwego piękna..... Niech będzie 100!

 

ps. Chociaż jak podłubiesz to to samo co za 100 dostaniesz za 50(✡️).....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. 

 

On zawsze był głupi - klasyczny liberalny cuckold w trampeczkach. 

 

Nie jest mi go szkoda, gdyby miał trochę oleju w głowie to by się z tego szamba dawno wymiksowal 

 

Jego wypowiedzi o straży granicznej i linia obrony jaka przyjął najlepiej świadczą o tym jaki poziom ten człowiek sobą prezentuje 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krugerrand napisał:

Ten multimilioner zapewne wychodzi z założenia, że przeszłość się nie liczy. Jest prawdziwym bohaterem, ponieważ przyjął pod swój dach samotną matkę wraz z darem w postaci jej "bombelka". Monika pewnie mu powiedziała, że się zmieniła, a on w to uwierzył, bo mu przecież tak powiedziała. Przyznajcie się, że zazdrościcie im tego szczęścia😆

 

Mam małego fiuta i jestem skrzywdzony! 😫

 

Nie mogłeś sobie darować wyciągania tego?!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, cst9191 napisał:

Serio? Moim zdaniem bez makijażu jest dosyć przeciętna:

 

ordowska-g-R1-1-980x514.jpg

 

I to jest straszne. 

 

 

Co on sobie wyobrażał wiążąc się z młodszą o 20 lat panną? Że będzie z tego miłość na dobre i złe? Poza tym widziałem typa niedawno w jakimś teleturnieju i nie wyglądał na smutnego... Robił z siebie kretyna w stopniu do jakiego nas przyzwyczaił :P

 

 

Pani pewnie dobrze się barabarzy heh

 

 

Zobacz aktualne fotosy i myślę, że gdyby zrobić porządne badania zapytać facetów to zdanie byłoby jednoznaczne.

 

Zresztą ile to razy ja słyszałem, że jakaś celebrytka jest brzydka, a później na grill przychodziła blond włosa żanetka o zbliżonej filigramowej figurze i koledzy zapominali o bożym świecie

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet zakochany, co wierzy w blue pill jest łatwym kąskiem dla kobiety. Chłop wierzy w miłość taka swoją połówkę druga, dopełnienie wielkie big love i wtedy traci wiele gdyż kobieta odbiera inaczej jednak chłopa na zasadzie kalkulacji. Taka kobiet natura jest. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, Spokojnie napisał:

Nigdy bym się nie spodziewał, że laska talk numer może odwalić hehe 

 

Mało tego. Nagrywała go w ciekawych sytuacjach i powiedziała że gościu ciągnie druty kolegom. 

Jako zawodnika lubiłem gościa ale nawet koledzy z drużyny w wywiadach mówili że mu odradzali ślub. 

Edit. No i oświadczyć się mógł dopiero jak wygrali puchar (czytaj kilkaset tys $ nagrody wpadło).

Edytowane przez yrl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.