Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna parafraza słów Korwina o Adolfie H. [bo RODO].

Cytat

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda 30mln złotych, dla człowieka który wskaże cień dowodu że Czesław Michniewicz wiedział o aferze premiowej w kadrze. Po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić. Znaczy - wiedział, albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział - ale istnieje ogromna możliwość że nie wiedział.

Jest nawet taka wypowiedź Krychowiaka, który ustalał pieniądze do podziału między zawodnikami. On powiedział zmęczony do Jędrzejczyka "zrobiłem coś strasznego, ale imię Czesława pozostanie nieskalane". Z czego można wywnioskować że on nie raczył Czesia o tym poinformować.

Wie pani, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej wie tylko to co przeczyta w przeglądzie sportowym, a w przeglądzie o tym nie pisano.

Trzeba walczyć z kłamstwami które się szerzy.
 

comment_1670842417nRerMRfimVYLbaEjXkgQDa,w400.jpg
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baca1980 napisał:

Zimno? W piachu będzie ciepło Andrzej Duda animowany gif ...

 

Nie wierzę, on się tak na pogrzebie zachowywał???? Raczej przestrzega etykiety (co by nie mówić, właśnie marynarki/garnitury ma bardzo dobrze skrojone) a ma w kolorze czarnym, właśnie zarezerwowane na takie okazje. Ktoś kojarzy gdzie to było, bo mam jeszcze złudzenia, że nie można być, aż takim pajacem.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.