Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@Morfeusz O ja pierdolę, aż przypomniałem sobie teledysk do kawałka leningradu "zog".

 

[tekst jest przetłumaczony, można włączyć napisy pl] W końcowej scenie jest analogiczna sytuacja jak w tym filmie który zalinkowałeś.

 

Mam nadzieję, że tamten dziadek się pozbierał heh.

A może to pionierska metoda leczenia, bo kiedyś założyłem wątek o poniższej sytuacji:

Cytat

 

Janusz Góraj, który od ponad 20 lat prawie nic nie widział, odzyskał wzrok w jednym oku po tym, jak potrącił go samochód. Lekarze nie potrafią wyjaśnić, jak do tego doszło. Okazuje się, że podobnych przypadków jest więcej.

S

Janusz Góraj z Gorzowa Wielkopolskiego ponad 20 lat temu w wyniku ostrej alergii całkowicie stracił wzrok w jednym oku. Drugim widział jedynie kontury i ostre światło.

Wszystko niespodziewanie się zmieniło dwa lata temu, kiedy mężczyzna na przejściu dla pieszych został potrącony przez samochód. Uderzył wtedy głową w maskę auta i o asfalt. Miał uszkodzone biodro. Po kilku dniach ostrość w jednym oku zaczęła powracać.



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-30/pan-janusz-odzyskal-wzrok-po-wypadku-podobnych-historii-jest-wiecej/

 

;) 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.