Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

1672350536_zuqr0c_600.jpg

 

1672380503_4vztdc_600.jpg

 

1672206464_ckgksl_600.jpg

 

1672268516_pjpkuj_600.jpg

 

1672246073_m5jlpk_600.jpg

 

jubDtE9oaWRMHZg4q5KBwU8mFhNp4ppU.jpg

Patrząc na powyższe, i twierdzenia globalistów o "przeludnieniu", postanowiłem sprawdzić obliczenia. I wyszła mi kula o promieniu około 600m. A nie mogę znaleźć błędu.

Zakładając dla ułatwienia że to sześcian o boku 1km, przy wysokości człowieka rzędu 2m, potrzeba (1000m/2m)*1km2=500km2, by ludzie stanęli "ramię w ramię".

Powierzchnia Polski to 312000km2 -> z tego wychodzi, że cała ludność świata umieszczona w Polsce, miałaby sporo miejsca, by machać rękami - każdy miałby około 78m2.

Szaleństwo.

Od drugiej strony, sprawdzam wynik. 9 miliardów ludzi, 0.125m2 powierzchni na "obrys" człowieka. Miliard 125 tysięcy metrów kwadratowych. 1km2=1 milion m2. Potrzeba 1125km2 na "ramię w ramię", jeśli nie zakładamy pełnej kompresji w objętości, a jedynie obrys sylwetki. Czyli w Polsce każdy człowiek żyjący na świecie, miałby około (312000km2/1125km2)*0.125m2=35m2.

Gdyby całą Polskę przemienić w megalopolis, dwuosobowa rodzina z dwójką dzieci miałaby 140m2 apartament, a każdy singiel 35m2 kawalerkę.

I to zakładając parterową zabudowę...

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer jeno mnie zastanawia czemu się do dupy lewactwo nie dobrało "Warszawskiemu" poprzez wywierania nacisku na palestrę. 

 

Przecież on jest adwokatem, może ma na to wpływ fakt, że treści prezentuje pod pseudonimem. 

 

Dziwne, że jeszcze nie podzielił losu tych adwokatów blogerów. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mosze Red napisał:

@Mordimer jeno mnie zastanawia czemu się do dupy lewactwo nie dobrało "Warszawskiemu" poprzez wywierania nacisku na palestrę. 

 

Przecież on jest adwokatem, może ma na to wpływ fakt, że treści prezentuje pod pseudonimem. 

 

Dziwne, że jeszcze nie podzielił losu tych adwokatów blogerów. 

Nie wiedziałem, że jest adwokatem. Widziałem, że mocno udziela się też na innych kanałach nie tylko redpilowych, ale zdaje się politycznych.

 

Trafne ma komentarze w tych filmikach.

A co palestry to... zdaje się, że mają dziwne podejście olewają sprawę gościa który jest piratem drogowym i zabił człowieka. Zdaje się jak dopiero rozdmuchali sprawę to go zawiesili.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.