Skocz do zawartości

Czerwone flagi u mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukałam w facecie siły, zdrowia, opiekuńczości, skłonnosci do dzielenia się zasobami, zdrowego rozsądku.

Red flagi to nałogi, skłonność do agresji, niskie wykształcenie, tatuaże, kryminalna przeszłość, debilizm, nieudacznictwo, skąpstwo, narcyzm, egoizm, bezrobocie, bogata przeszłość seksualna, pies na baby

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, deomi napisał(a):

Red flagi to nałogi, skłonność do agresji, niskie wykształcenie, tatuaże, kryminalna przeszłość, debilizm, nieudacznictwo, skąpstwo, narcyzm, egoizm, bezrobocie, bogata przeszłość seksualna, pies na baby

U mnie 8 na 13 wymienionych.

Edit : 9 bo jeszcze bezrobocie do października

 

@deomi może jakaś randka 🙃 ?

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, deomi said:

Ja szukałam w facecie siły, zdrowia, opiekuńczości, skłonnosci do dzielenia się zasobami, zdrowego rozsądku.

Red flagi to nałogi, skłonność do agresji, niskie wykształcenie, tatuaże, kryminalna przeszłość, debilizm, nieudacznictwo, skąpstwo, narcyzm, egoizm, bezrobocie, bogata przeszłość seksualna, pies na baby

 

Jeżeli bogata przeszłość seksualna to wada to... Chyba trzeba liczyć na to że orgazm sam z nieba spadnie 😅 

 

Cnotliwy jebaka spełni kryteria tylko gdzie go szukać 😆

 

Kiedyś usłyszałem od panny

- "ile miałeś lasek? gdzie się tego nauczyłeś?" 

- Dobrze było? To się nie interesuj XD

 

BTW, każda szuka w facecie skłonności do dzielenia się zasobami i zdrowego rozsądku,tylko że rozsądny facet nie będzie miał takich skłonności.

 

Także albo jedno albo drugie, te rzeczy nie chodzą parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat fajny tylko jednego mi brakuje.

 

Zanim wskażemy palcem mimo wszystko warto spojrzeć na samego siebie bo być może sami mamy czerwone flagi a szukamy kogoś kto ma tylko zielone. 

Wspominam o tym bo zauważyłem, że jest taka tendencja do wskazywania palcem na innych i widzeniu czyiś wad, kiedy to sami często mamy trochę za uszami. W sumie jest to fajnym powiedzeniem samym w sobie bo to co kto inny ma za uchem widzimy a sami mamy duże problemy by zerknąć za własne uszy. Stąd warto mieć przyjaciół, ludzi którzy widzą czasem to czego sami nie widzimy czy nie możemy dostrzec. Tylko tu też trzeba mieć w sobie odrobinę pokory i posypać sobie głowę węglem.

 

Ale mówię z to tylko taka wzmianka - troche off topowa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle. Temat mnie śmieszy. Zwłaszcza komentarze. 

Niektórzy tak bzdurzą że głowa mała ale już mi się nie chce pisać kto i w jaki sposób by nie wywoływać potoku szamba.

Niektórzy za jakiś czas sami dojdą, a inni nie. I w sumie jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno
 

W dniu 27.06.2023 o 22:58, SuperMario napisał(a):

BTW, każda szuka w facecie skłonności do dzielenia się zasobami i zdrowego rozsądku,tylko że rozsądny facet nie będzie miał takich skłonności.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. 

Zamień rozsądnego faceta na rozsądnego redpillowca i będzie się zgadzało. Ile związków nie obserwuje to jednak faceci się dzielą zasobami, bez względu na to czy jest to oczekiwane czy nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/4/2023 at 10:26 PM, Libertyn said:

Zamień rozsądnego faceta na rozsądnego redpillowca i będzie się zgadzało. Ile związków nie obserwuje to jednak faceci się dzielą zasobami, bez względu na to czy jest to oczekiwane czy nie. 

I czy są to rozsądni faceci?

 

Co do tego czy się mylę czy nie, uważam tak na podstawie doświadczeń, i tyle. Nie widzę rozsądku w dzieleniu się zasobami bo... I tu wchodzi na biało tysiąc powodów, nie i już. 50/50 albo next która to zaakceptuje.

 

Jak mam kogoś finansować to wolę ku... Kurtyzany. Taniej wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.