Skocz do zawartości

Witam serdecznie zacne grono


Henryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Cieszę się że mogę dołączyć do tak zacnego grona, grona Braci. Nie przypadkiem tu trafiłem. Sam obecnie się rozwodzę od roku, zdążyłem na własnej skórze się przekonać co to alienacja, jak facet przed 50 może mieć życie wywrócone do góry nogami, jak można być karanym ciszą. A wszystko przez młodą żonę z zaburzeniami borderline i narcyzm. Myślę że będę mógł podzielić się swoją wiedzą w tym temacie, jak również alkoholizmowi, hazardowi i narkomanii , jestem terapeutą od uzależnień. 

Raz jeszcze 

Witajcie 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

8 godzin temu, Henryk napisał(a):

wszystko przez młodą żonę z zaburzeniami borderline i narcyzm.

Trochę przerażające, że zdobyta wiedza nie uchroniła Cię przed wdepnięciem na minę...

 

8 godzin temu, Henryk napisał(a):

. Myślę że będę mógł podzielić się swoją wiedzą w tym temacie, jak również alkoholizmowi, hazardowi i narkomanii , jestem terapeutą od uzależnień. 

 

Liczę na wymianę spostrzeżeń .

Jestem alkusem, od prawie 2l nie piję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Witam serdecznie zacne grono
9 godzin temu, Henryk napisał(a):

Myślę że będę mógł podzielić się swoją wiedzą w tym temacie, jak również alkoholizmowi, hazardowi i narkomanii , jestem terapeutą od uzależnień. 

.... zdecydowanie

 

witaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.